1

dla niego to w koncu coś nowego

0

haahaaa nie strzelil ,

0

bus karny

0

ci z dołu tabeli 2-2

2

dziecko.

0

Watford :)

0

Origi zejdzie. No to Lisy maja szanse

0

Wracaja do gry o mistrzostwo.







Dobre nie?

1

No to City dzisiaj sie nastrzela

5

Lisy do boju

1

Ładnie zarobiłem na Stoke'u . Teraz Lisy + Chelsea, do wygrania najmniejsza polska krajowa. Polecam, Zbigniew Boniek.

0

Słabych ma tych piłkarzy ManUtd

4

tak jest.

1

Hazard na ławce.

0

on tylko z głowki potrafi.

5

przewrociłbym sie jakby na gale wbił z marokańcem.

0

Ktoś posłuchal i postawił na Stoke?

0

Stoke! goooooooll

0

Barcelona nie musi sie ogladac przed siebie.

0

stawiajcie na Stoke póki kurs fajny

0

dobry może byc w jedną strone np 3-0, Bojan razy 3 :)

0

Jak dobrze, po obfitych posilkach ostatnich dni zasiąść już o 13:45 i zobaczyc dobry (miejmy nadzieje) meczyk Stoke - Man Utd

36

https://vine.co/v/emX03YXDWYP nie wiem czy bylo

1

Ja jestem za Barceloną, a dzis nie graja.

1

No i nasi przed chwilą wylądowali.

0

Tym bardziej, że taki Ronaldo brechta się ironicznie przy kazdym jego aktorskim padzie.

0

remis

0

Rozumiem ze to zart?

0

No to dzis moze Munir show? :D

1

mata edukacyjna, sprawdz na allegro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?