kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dla niego to w koncu coś nowego
0
haahaaa nie strzelil ,
0
bus karny
0
ci z dołu tabeli 2-2
2
dziecko.
0
Watford :)
0
Origi zejdzie. No to Lisy maja szanse
0
Wracaja do gry o mistrzostwo.
Dobre nie?
1
No to City dzisiaj sie nastrzela
5
Lisy do boju
1
Ładnie zarobiłem na Stoke'u . Teraz Lisy + Chelsea, do wygrania najmniejsza polska krajowa. Polecam, Zbigniew Boniek.
0
Słabych ma tych piłkarzy ManUtd
4
tak jest.
1
Hazard na ławce.
0
on tylko z głowki potrafi.
5
przewrociłbym sie jakby na gale wbił z marokańcem.
0
Ktoś posłuchal i postawił na Stoke?
0
Stoke! goooooooll
0
Barcelona nie musi sie ogladac przed siebie.
0
stawiajcie na Stoke póki kurs fajny
0
dobry może byc w jedną strone np 3-0, Bojan razy 3 :)
0
Jak dobrze, po obfitych posilkach ostatnich dni zasiąść już o 13:45 i zobaczyc dobry (miejmy nadzieje) meczyk Stoke - Man Utd
36
https://vine.co/v/emX03YXDWYP nie wiem czy bylo
1
Ja jestem za Barceloną, a dzis nie graja.
1
No i nasi przed chwilą wylądowali.
0
Tym bardziej, że taki Ronaldo brechta się ironicznie przy kazdym jego aktorskim padzie.
0
remis
0
Rozumiem ze to zart?
0
No to dzis moze Munir show? :D
1
mata edukacyjna, sprawdz na allegro