kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kolejny niezły mecz Pjanića.
2
@Colon Roger nigdy nie uważał Go za członka zespołu...a przecież tyle dołożył od siebie:-(
1
Jak widzę, wszyscy jarają się transferem "Żula" a ja myślę, że to Christiansen będzie królował na stoperze. Szybki, dobrze wyprowadzający piłkę, celne długie podanie i dobra gra głową. Pożyjemy, "uwidimy" :-)
0
@daniel32778 Zmartwię Cię, Nico nigdy nie odpali, nie ta skala talentu... obym się mylił i żebyś Ty miał rację, pożyjemy, zobaczymy:-)
3
Ciekawy mecz Pjanica.
1
Busi - pan profesor. Wszystkie piłki odgrywa z pierwszej (prawie) i dokładne przerzuty:-)
0
@ObiektywnyKibic121 Podejrzewam, że wyśmiewany tutaj Riki, grając na pozycji Nico, dałby o wiele, wiele więcej:-)
5
Lewy dość słabo, ale co odstawia Nico, to głowa mała:-(
0
@BorzyKrzys Lotnisko, obok którego mieszkam nosi imię Johna Wayn'a:-)
0
@Bobo25 To jest film akcji, oczekujesz wzruszeń, to luknij sobie jakiś "mielony dramat":-)
1
@shahman W Małopolsce było jeszcze określenie - ze śpilora:-)
0
@Jacu327 Jak mieszkałem na Florydzie, to było - no screen, no life - po przeprowadzce do Kalifornii temat zniknął, tutaj nie ma komarów:-)
1
@sevs Przyznaję, że teraz czytam bardzo mało... ale dawno temu, gdy miałem 14-17 lat "łykałem" po 20-cia kilka tytułów na miesiąc.
0
@ronidaro10 To wszystko kwestia wprawy, kamerka super, masz możliwości zmiany ustawień od 720 przez 1080 po 4K.
Nie jestem ekspertem, zajrzyj do YT, tam masz sporo filików:-)
1
@aldewir Może i tak... ale naprawdę było na co popatrzeć i nie schodziłem poniżej 50-ciu metrów:-)))
2
Ależ jestem podjarany... "pofruwałem" dzisiaj pierwszy raz dronem FJI FPV. Z uwagi na to, że mieszkam obok lotniska, musiałem pojechać do free zone kilka mil od domu. Tereny przepiękne, bo to blisko Laguna Beach... i po powrocie wskoczyłem od razu w internet żeby zamówić dodatkową baterię... bo jedno ładowanie wystarczy tylko na 20 minut lotu.
Obejrzałem sobie z góry chałupy dzianych kalifornijczyków, "niektóre" z nich leżakują na przydomowych basenach i trzeba było czasem trochę zawisnąć:-)
0
@FCB24 W czasie pozostałym do MŚ powinni trenować tylko zagrywkę a dzisiaj powinny wyjść rezerwy, żeby ocenić przydatność do drużyny.
2
Wróciłem z GYM-u, teraz godzinka na basenie, póki coś jeszcze świeci słoneczko i meczyk:-)
Odzwyczaiłem się od takiej pory rozgrywania meczów przez Barcę. Przecież czasem trzeba było zrywać się o 3-ciej nad ranem:-)
0
Grbić nie widzi, że Zator jest tylko statystą w tym meczu???????????
2
@FCB24 Irańczycy nabiorą doświadczenia i za kilka lat zdominują siatkę:-(
0
@cracker Wszystko fajnie, tylko muszę teraz znaleźć w internecie instrukcję obsługi, bo ta dołączona w pudełku, to jakieś jaja. Mam na to sporo czasu, bo wyjazd dopiero na początku sierpnia:-)
0
@cracker dji FPV
11
Z bólem serca zrezygnowałem z meczu w Vegas. Obliczyłem, że bilet w dobrym miejscu + hotel i benzyna wyniosły by ok 5 koła papieru (miałem przyzwolenie Żony na taki wydatek).
Zamiast tego kupiłem sobie drona i gopro za ok. 2600 $, zarezerwowałem bilety w okolicy Bryce Park na 2 dni (mam zamiar zrobić ze 2 loop'y po i oglądać piękne, jakby rzeźbione góry z dołu).
Później na 2 dni w Page nad Lake Powell. Jadę z Żoną i synem. Masa zapierających pierś krajobrazów, spływ po Colorado (nareszcie zobaczę Horseshoe Bend z dołu), mamy też zamiar zaliczyć oba Antelope kaniony i popływamy trochę kajakami po jeziorze (niestety nie obejrzymy z powodu niedoboru wody Rainbow Bridge).
Mam nadzieję, że Barca poradzi sobie z białymi beze mnie na trybunach:-)))
0
@Krystian1588 ...zwłaszcza ze Słowakami, lol
1
@Pawel13sz Do soboty kolego, u mnie dopiero 19:01 we wtorek:-)
0
Przypomnę tylko, że Depay grał dzisiaj z "9", mało czasu do soboty:-)
3
@IronSanHybrid U mnie za peta lub alkohol na plaży możesz opuścić ją w "bransoletkach" i jest czyściutko.
2
Wina zarządu Barcy. Można było to wcześniej załatwić, przepisy dotyczące wjazdu na teren USA są jasne i można było to wcześniej ogarnąć:-(
1
@martin3131 "oprócz"..................
0
@Unikatowy @Bogan @draxidox
..ale mi dopiekliście, żałosne:-( Pewnie kibicujecie kretynom z tych partii, które wymieniłem.