2

@IronSanHybrid Prawda jest taka, że gdyby Republikanie wystawili innego kandydata niż Trump, to mogli wygrać w cuglach te wybory.
Amerykanie zagłosowali przeciwko Trumpowi... i mamy to, co mamy... ból:-(

0

@Don-Corleone Jak zwykle wyczerpująco, to takie pismo obrazkowe dla myślących, że Konfa - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki uzdrowi Polskę i Polaków.
Odniosę się jeszcze do wpisu kolegi @JohnA - dobrze się chłopie zastanów, zanim coś palniesz, bo Twoje wpisy to dopiero odklejenie - poziom hard.

0

@JonSnow Ciekaw jestem, czy powiedziałbyś mi to prosto w oczy? Tutaj Ty i Tobie podobni napinacze internetowi, to są mocni, oj mocni. Niestety życie weryfikuje szybciutko takich dupków!

2

Konfa od Lewicy różni się tylko niewiele programem. Jedni i drudzy do zaorania!!!

0

@JonSnow Bredzisz chłoptasiu... i dla takich jak Ty, to Pan Tusk!

0

@barcowy1899 Z nim, czy bez niego, Konfa do zaorania!

0

@MESSIah16 Co to jest - konkurencję???

0

@JackH Nie dopisałem "prawie" (było 3 min do końca), w sumie stuknęli ich prawie 50-cioma pkt !!!

0

@BartqRKO ... ależ ich wyjaśniają, koniec III kwarty i prawie 40 pkt różnicy!!!

1

Clippersi puknęli na luzie GSW. Jeśli Tyronowi Lue uda się wejść rezerwowymi do play-offów, to szacun.

1

@DaPidejpi Skąd leciałeś? Czyżby LOT wznowił połączenie? Gdzie zamieszkasz, może się spotkamy?

0

@Encore Żeby kacapy się nie przeliczyli, bo Ukraińcy nie wypadli sroce spod ogona, różnie może być:-(

1

@Colon Pisałem o tym zaraz po śmierci Iana, musiałeś przeoczyć. Polecam też piękną płytę nagraną z Giles'em z 1971 roku:


1

@Joe_Pesci Miałem 2 razy, NIC nie pomoże, musi samo zejść w pięty:-)

2

NBA
Mam dzisiaj wolne, więc zrobiłem sobie dzień z NBA, starym NBA, gdzie nie było 80-90 rzutów za 3 pkt, liczyły się wejścia pod kosz, rzut z półdystansu i nie była dopuszczalna obrona strefowa.
LeBron pobił rekord Kareema i chyba długo pozostanie liderem. Czy sądzicie, że gdyby nie "odwaliło" Michaelowi z tym baseballe'm i do końca kariery zostałby w Bykach, to wyśrubował by tak rekord, że nikt nie byłby w stanie go ruszyć?


0

@Arkon MJ w jego wieku grał jeszcze w lidze akademickiej a Ja możliwości ma ogromne żeby osiągnąć szczyty. Zobaczymy jak jego kariera się potoczy. Życzę mu sukcesów.

1

NBA:
Czy myślicie, że Ja Morant pójdzie w ślady MJ... czy będzie takim drugim D. Rose?


34

Klasa... dobrze, że przyszła refleksja.

2

Wiem o tym, że jest tutaj wielu koneserów piękna, łapcie:


2

@BartqRKO Jestem za. Skrócić mecze do 60 minut (bo nawet czystej gry jest mniej) i skończą się symulki, bo nic nie ukradną czasu.

4

Pierwszy krok M. Jordana po mistrzowskie pierścienie:


Oglądajcie, bo pewnie połowy z was nie było jeszcze na świecie:-)

2

Ktoś chce zwiedzać samochodem Amerykę, spieszyć się, bo jak mecz się skończy, to już nie radzę:-)

4

@Janiama 2 : 2 coś czuję w kościach

6

Tak przed meczykiem, dzisiejsza Pierwsza Dama tej strony:
https://zapodaj.net/c72da4e350ad6.jpg.html
Piękna Jutta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk Cudeńko, bije na łeb,na szyję Scarlett, którą się tutaj wielu podnieca:-)

1

@Rothan1 Przyjechałem na półroczne wczasy w 2005 roku i.... tak zostało:-)

0

@tomek8756 Nigdy nie mogłem patrzeć na tą babę...a teraz, to już obrzydlistwo:-(

1

@Rothan1 Nie mylisz się, dochodzi południe a już jest 31º :-)

0

@Gappeq To jest basen na zamkniętym osiedlu. Byłby problem z nawrotami, bo ma chyba tylko ze 12 m długości i na płyciźnie nie nawrócę:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?