kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Można lubić lub nie Dembele, ale żaden z naszych chłopaków nie zrobi takiej różnicy na skrzydle, jak on.
Chciałbym jutro taki news:
Dembele zwalnia agenta i podpisuje nową umowę na warunkach Barcelony.
0
@Destroyer_of_Worlds Użyj VPN.
Ja nie mogłem ze Stanów oglądać Playera...ale ustawiłem na Polskę VPN i hula:-)
0
NBA
GSW - MIN, Wojownicy uruchomili "trójki" i świetna gra Jordana Poola daje wygraną, chociaż Wilki dzielnie stawiali im czoła.
1
@Rust_Cohle 1.Strzelec
2.Czarnobyl
3.El Chapo
4.Skazany na śmierć
5.Peaky Blinders
0
@PatrykBarcelona ... może masz po prostu wirusa. Swego czasu tak miałem i pomogła dopiero reinstalacja systemu.
0
@Don-Corleone ...ale 80% tej strony, to - mimo wszystko Duda, ech, dorosną, to przejrzą na oczy...tylko, czy aby nie za późno:-(((
0
@bartekvisca Może źle się wyraziłem - top, bardziej chodziło mi o zdominowanie całej reszty zawodniczek, tak jak to robiła np Serena.
1
Dopóki Iga nie nauczy się szukać przeciwniczki po rogach kortu, to nigdy nie będzie zawodniczką topową.
Wszystkie piłki pod nogi przeciwniczki:-(
0
@clyde Wyłączyłem, jak nie oglądam, to Iga gra. Coś jak z meczami Realu:-)
2
@Kgorecki2500 Myślisz, że pisiory po przegranych wyborach wdrożą "wariant białoruski"?
1
@kubix05 ...a ile trzeba było czekać w kolejce w bibliotece... i te kartki, które się rozsypywały:-)
1
@Arkadio90 Myślałem, że tylko ja jestem trochę zdegustowany żądaniami Araujo.
Jak dotąd, to tylko przyszłościowy zawodnik i dawanie mu dużej kasy tylko zaburzy drabinkę płac, skoro zaczynamy od początku, po poprzednim "prezesie".
To prawda, że silny, szybki tur i nie daje się ogrywać pierwszemu z brzegu... ale w wyprowadzaniu piłki jest słabiutki.
Żeby żądać dobrych pieniędzy, trzeba najpierw pokazać, że się należą... a może się skończyć jak z Umtitim.
1
@Pawel13sz Konstrukcja TOP... ale kolorystycznie, to wiejskie wesołe miasteczko:-(
0
@PodkarpackiKibic Niestety, teraz młodzież ma takich "idoli:, ekch:-(((
0
@Colon @Witekk10 Racja, przecież Ziemia jest "PŁASKA" :-)))
2
Nigdy mnie nie przekonywał, wielokrotnie dawałem temu wyraz. W Barcelonie samo serducho nie wystarczy. Pożegnać... może ktoś wyłoży kilka baniek.
Tak, jak Piotrek napisał, są lepsi od niego i im trzeba dawać szanse.
0
@Uukasz_93 Chłopak urodzony w Chicago.
Na teraz przeplata dobre mecze ze słabszymi, młodość:-)
0
@kamilo0066 Nie żałuję, że poświęciłem pół godzinki na oglądanie tego blamażu kretynów w mundurach.
1
@Sau_Ron Al Pacino - na każdej z ról odciska swoje piętno
Marlon Brando - genialny w Ojcu Chrzestnym
Mel Gibson - za całokształt
2
Oby nie z krypto... bo to na pstrym koniu jeździ.
0
@arasz1819 Nie mam sobie nic do zarzucenia i czuję kiedy mam odpuścić, bo jestem honorowym gostkiem. Mogę Ci nawet trochę pożyczyć, podzielisz się z rudym.
Jeszcze jedno - Ty się "powtarzasz" i ja to PODWAŻAM (od waga, dlatego "ż" )...factos
0
@arasz1819 Messi mu wygrał. Myślałem że dasz sobie już spokój z tym ryżym trenerem-nieudacznikiem, ech...
0
@agaFCB To jest właśnie granie nieopierzonymi młodzikami. Doświadczony kibic wie, że młodzik zagra 2-3 genialne mecze... a później piach przez 4-5. Ostatni mecz - Pedri najlepszy z naszych - dzisiaj, to dramat, grał jak z powiązanymi "nogyma".
1
@Janiama Jaki przeciętny mecz, może do przerwy. W drugiej połówce zgasił Pedriego, jak peta.
5
Marc na spokoju dzisiaj, Gerard trzymał obronę z niewielką pomocą Araujo, Busi rządził i dzielił z wydatną pomocą FdJ... i to by było na tyle... nad resztą naszych kopaczy trzeba opuścić kurtynę.
3
Trzeba spuścić zasłonę milczenia na to co my wyprawiamy w tym meczu, nawet Pedri się dostosował, żal na to patrzeć:-(
1
@Janiama Alaves padnie po trzech strzałach - 0:3 Bramki - Busi, Albax2
2
@zaiks Dlaczego tutaj przyszedłeś ronić łzy, spadaj na śmietankową, tam wszyscy Ci przyklasną.
2
@Kgorecki2500 Czarzasty i Miller - jeden wart drugiego, kogoś to dziwi?
0
@AlwaysBlaugrana Ponoć ma swojego kucharza:-)
Gdym ja miał, to przy problemach z żołądkiem, walnął bym gostkowi na odlew i tyle:-)))