0

Komentarz usunięty

1

... i dobrze, walcz Riki, ja nadal w Ciebie wierzę.

0

@waletpl Nie kolego, w wieku Rikiego, to kisił się jeszcze w Lechu, ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć, skoro byłeś jeszcze w 'planach':-)

2

Ja nadal w niego wierzę. Nie ma znowu tak wiele mankamentów, żeby Xavi sobie z tym nie poradził. Wizją gry nadal wyprzedza całą naszą obecną pomoc. Gra praktycznie za darmo i jak na razie nie blokuje nikomu miejsca. Jeśli do lata Xavi go nie ogarnie, wtedy sam odejdzie.
Przypomnę tylko - co w jego wieku pokazywał Lewy a dzisiaj jest top napadziorem.

0

@Criss18Barca Dla mnie te szumnie nazywane "uczucia religijne" powinny być wystrzelone w kosmos razem z tymi, którzy je propagują.

0

@iniesta44 ...och przepraszam, zapomniałem o Lewicy:-)

1

@Pawel13sz Mam zamiar w czerwcu zaliczyć San Francisco i wracać 1-ką (PCH). Wrzucę więcej fotek:-)

0

@Don Lucas Ja nikogo nie sprzedaję ani nie kupuję, zdaje się na Xaviego, bo to on rządzi a nie jakieś no-name z La Rambli.

0

@monsterrize U mnie wprost przeciwnie, chciałbym żeby te oszołomy zniknęły z powierzchni ziemi, podobnie jak PiS.

0

@BombowiecKrawczyk Gavi po przebytej koronie, to 1/4 Gaviego, smutne:-(

0

Bez D. Green'a GSW gra w obronie jak Barca końcówki w lidze:-(
Do przerwy Bucks urządziło sobie festiwal strzelecki... aż przykro było patrzeć:-(

0

@Colon Sporo na tej liście kompilacji, których nie cierpię. Kilku zespołów po prostu nie znam i nie zamierzam ich szukać i sprawdzać, co oni sobą reprezentują. Gdyby byli dobrzy, to miałbym ich w swoim zbiorze:-)
Teraz czekam na obiadek, może później coś skrobnę o tej liście.

0

@kamyk_23 Po pierwszej połowie 62 : 60 dla Nets

0

@kamyk_23 38 : 31 dla Nets po I kwarcie.

0

NBA
Za pół godziny Nets - Bulls, oglądacie?

0

@Kurkmen Ty oglądasz przeważnie inne mecze.

2

Jak dla mnie, to Gavi powinien odpocząć kilka meczów, zresetować się i przemyśleć swoje wejścia w przeciwnika. Jeśli tego nie zrobi, to dostanie łatkę brutala i sędziowie nie będą mu wybaczać, tak jak dzisiaj. Ogólnie zagrał słabiutki mecz.
Niektórzy tutaj czepiają się Busiego i Alby. Albie dałem zawodnika meczu, kilka razy uratował nam doopsko.
Busi, gdyby nie ten babol na 1:0, to całkiem przyzwoity mecz.

1

Gratulacje dla chłopaków za dzisiejszy mecz, który daje nadzieję na świetlaną przyszłość. Cierpliwości Cules, za 2-3 lata będziemy ich lać, jak mokre żyto:-)

8

Puig za Gaviego i jedziemy z nimi.

2

Pisałem tutaj do kogoś, że oglądam na ESPN2, jednak nie... amerykanie przenieśli mecz na kanał główny ESPN-u :-)

2

@Janiama Odkładam rozum na bok - serce podpowiada 3:1 dla nas:-)

0

@mortistheaxe ESPN2.....

0

@Nightingale Ma się dobrze, nie widziałeś go na filmiku z treningu?

4

Mateuszku kłamczuszku,
co tam kryjesz w swoim móżdżku,
nos masz wielki,
jak dwie belki.
Ciekawy jestem, co ci kretyni mający władzę (jeszcze) wymyślą w tym roku.

3

@AmigoBlancos Pomyliła KANALIA odwagę z odważnikiem. Dla mnie, to jest skończony śmieć i łajza.
Mam nadzieję, że przekaz Stanowskiego trafił do ludzi i skończy się promowanie takich debili, jak ten kretyn Najman!

3

Piękne popołudnie - powiała Santa Ana i mamy w Costa Mesa 27ºC :-)

0

@Colon Michałowi nie wystarczy widać Riverside i Alters... poszedł swoją drogą:-)

0

@michal26 Bardzo mnie to cieszy, nie będą mieszali w głowach nastolatkom, którzy nie mają zielonego pojęcia o życiu... bo mamusia jeszcze karmi gówniarzy.

0

@Colon Polski Hipgnosis - Valley of the Kings

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?