kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
... i dobrze, walcz Riki, ja nadal w Ciebie wierzę.
0
@waletpl Nie kolego, w wieku Rikiego, to kisił się jeszcze w Lechu, ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć, skoro byłeś jeszcze w 'planach':-)
2
Ja nadal w niego wierzę. Nie ma znowu tak wiele mankamentów, żeby Xavi sobie z tym nie poradził. Wizją gry nadal wyprzedza całą naszą obecną pomoc. Gra praktycznie za darmo i jak na razie nie blokuje nikomu miejsca. Jeśli do lata Xavi go nie ogarnie, wtedy sam odejdzie.
Przypomnę tylko - co w jego wieku pokazywał Lewy a dzisiaj jest top napadziorem.
0
@Criss18Barca Dla mnie te szumnie nazywane "uczucia religijne" powinny być wystrzelone w kosmos razem z tymi, którzy je propagują.
0
@iniesta44 ...och przepraszam, zapomniałem o Lewicy:-)
1
@Pawel13sz Mam zamiar w czerwcu zaliczyć San Francisco i wracać 1-ką (PCH). Wrzucę więcej fotek:-)
0
@Don Lucas Ja nikogo nie sprzedaję ani nie kupuję, zdaje się na Xaviego, bo to on rządzi a nie jakieś no-name z La Rambli.
0
@monsterrize U mnie wprost przeciwnie, chciałbym żeby te oszołomy zniknęły z powierzchni ziemi, podobnie jak PiS.
0
@BombowiecKrawczyk Gavi po przebytej koronie, to 1/4 Gaviego, smutne:-(
0
Bez D. Green'a GSW gra w obronie jak Barca końcówki w lidze:-(
Do przerwy Bucks urządziło sobie festiwal strzelecki... aż przykro było patrzeć:-(
0
@Colon Sporo na tej liście kompilacji, których nie cierpię. Kilku zespołów po prostu nie znam i nie zamierzam ich szukać i sprawdzać, co oni sobą reprezentują. Gdyby byli dobrzy, to miałbym ich w swoim zbiorze:-)
Teraz czekam na obiadek, może później coś skrobnę o tej liście.
0
@kamyk_23 Po pierwszej połowie 62 : 60 dla Nets
0
@kamyk_23 38 : 31 dla Nets po I kwarcie.
0
NBA
Za pół godziny Nets - Bulls, oglądacie?
0
@Kurkmen Ty oglądasz przeważnie inne mecze.
2
Jak dla mnie, to Gavi powinien odpocząć kilka meczów, zresetować się i przemyśleć swoje wejścia w przeciwnika. Jeśli tego nie zrobi, to dostanie łatkę brutala i sędziowie nie będą mu wybaczać, tak jak dzisiaj. Ogólnie zagrał słabiutki mecz.
Niektórzy tutaj czepiają się Busiego i Alby. Albie dałem zawodnika meczu, kilka razy uratował nam doopsko.
Busi, gdyby nie ten babol na 1:0, to całkiem przyzwoity mecz.
1
Gratulacje dla chłopaków za dzisiejszy mecz, który daje nadzieję na świetlaną przyszłość. Cierpliwości Cules, za 2-3 lata będziemy ich lać, jak mokre żyto:-)
8
Puig za Gaviego i jedziemy z nimi.
2
Pisałem tutaj do kogoś, że oglądam na ESPN2, jednak nie... amerykanie przenieśli mecz na kanał główny ESPN-u :-)
2
@Janiama Odkładam rozum na bok - serce podpowiada 3:1 dla nas:-)
0
@mortistheaxe ESPN2.....
0
@Nightingale Ma się dobrze, nie widziałeś go na filmiku z treningu?
4
Mateuszku kłamczuszku,
co tam kryjesz w swoim móżdżku,
nos masz wielki,
jak dwie belki.
Ciekawy jestem, co ci kretyni mający władzę (jeszcze) wymyślą w tym roku.
3
@AmigoBlancos Pomyliła KANALIA odwagę z odważnikiem. Dla mnie, to jest skończony śmieć i łajza.
Mam nadzieję, że przekaz Stanowskiego trafił do ludzi i skończy się promowanie takich debili, jak ten kretyn Najman!
3
Piękne popołudnie - powiała Santa Ana i mamy w Costa Mesa 27ºC :-)
0
@Colon Michałowi nie wystarczy widać Riverside i Alters... poszedł swoją drogą:-)
0
@michal26 Bardzo mnie to cieszy, nie będą mieszali w głowach nastolatkom, którzy nie mają zielonego pojęcia o życiu... bo mamusia jeszcze karmi gówniarzy.
0
@eydeem Teraz sporo taniej;
https://www.bestbuy.com/site/samsung-980-1tb-pcie-gen-3-x4-nvme-gaming-internal-solid-state-drive/6454198.p?skuId=6454198
0
@Colon Polski Hipgnosis - Valley of the Kings