kandale1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahh Pinto przekozak, A Messi woła Pepe czy mi sie zdaje?? ^^
0
Nie, nie i jecsze raz nie. Tacy napastnicy sie u nas nie sprawdzaja. Mamy dosc napastnikow, zajmijmy sie lepiej obrona. Moze by tak o Hummelsa sie postarac??
0
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie -BARCA!!!
0
I gdzie ta wielka liga angielska ja sie pytam?? Manchestery juz w LE, arsenal juz w domu, Napoli pewnie ogra bez problemu chelsea... ^^
0
Ja bym chetnie widzial Hummelsa w Barcelonie, co wy na to??
0
Mam nadzieje, ze to nie ostatnia podróż do niemiec w tym roku :)
0
SEZONOWCY OUT !!!!!! Guardiola tak postąpił bo tak chciał. To byl jego pomysl na ten mecz, nie wyszło - trudno !!! Guardiola zrobil dla tego klubu pzrez 4 lata wiecej niz reszta trenerow, on wie co jest dobre. Skad wiecie, czy Xavi i Iniesta by pomogli?? To jest tylko gdybanie, nie znamy kulis co sie działo. tello i cuenca rozruszali atak, moze Guardiola chcial szybkich i dybamicznych anie kolejncyh rozgrywajacyh. SEZONOWCY OUT !!!!!!!!!!!!!!!11
0
Boze, pierwszy raz forma opadła od 4 lat, sezonowcy opanujcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale z was gbury, a jesli wypali i zacznie strzelac bramki seryjnie to tez powicie o nim zółtodziob, totalna porażka, troszke wiecej szacunku dla graczy Barcy, chyba ze rozmawiam z sezonowcami, ktorzy zaczynaja pzrechodzic na strone Realu....
0
Casillas jakis pobudzony dzisiaj xd
0
przeciez w dzisiejszych czasach nie da sie tyle ustrzelic, a Messi nie gra w słabej lidze brazylijskiej w latach 50 60 70 gdzie wygrywa sie co mecz 10-0 Pele zaczyna mnie juz denerwowac, kto wogole go nazwał Królem futbolu??
0
Co oni wszyscy biorą w tym Realu??? Ja mysle ze coś tam muszą jarac, jakies chinskie zioła xD
0
Zrobic transfer: komentatora ze Sportklubu do Polsatu
0
Czyli Cassilas jest slaby, puscil 5 goli na camp nou ;D
0
bkayFCB4EVER483
I z czego sie smiejesz??
0
TheBluesBoys
No mowienie że ManUtd utrzymuje sie na szczycie od 25 lat to lekka przesada, były słabe sezony, były lepsze sezony, tylko roniwez nie mozna mowic ze ferguson to top w historii, bo jak tu mowi kolega pod dołem, nie wiesz jak Sir poradził by sobie w Interze, a zmuszasz Guardiole zeby sprobował sił gdzie indziej :)
0
ShawnC
Tylko ze chyba liczy sie cały rok 2011, a nie ostatnie miesiace, co ja mowie, tygodnie...
Gotze to gwiadza Bundesligi, 3 top ligi w Europie, i jak co, jestem kibicem VeB !!
0
Oriol Romeu - nie przesadzaja?? Zagrał pare meczy w Chelsea i juz najbardziej obiecujacy??
Wg mnie do tego powinien dojść Gotze.
0
Moze wybierzemy najlepsze zdjecie?? xD
oczywiscie to z Dani Alvesem :P
A najwazniejszy mecz w 2011 - Real Madryt - Barca 0-2
0
Okej, sprawdze ten sklad w Fifie i sie podziele czy sie dobrze grało xD
0
Wesołych i spokojnych Świąt no i szczesliwego dla wszystkich cules Nowego Roku z nowymi sukcesami Barcy ;D
0
"O i tyle" ;D
0
5-0 brawo
Komentator to przekozak, widac ze jest soba poprostu, ja lubie takich komentatorow jak gadaja pospolitym norlamnym jezykiem ;)
0
Ciekawe zdjecie, Messi na tle 3D ;D moze kiedys zobaczymy mecze w 3D ;P
0
Richman
A kto asystował przy golu Alexisa?? Messi, nie gra złego spotkania, poprostu nie wszystkie pojedynki mozna wygrac
0
I co Macieks10?????
0
macieks Jak Cuenca np strzeli z dwie bramki, to znowu bedziesz mowil ze on jest git??
0
Hah, jak ja czytam komentarze na stronce realu to mnie sie na smiech bierze, teksty typu Xavi kmiot, wracaja do meczu z sierpnia, gdzie wg ich powinni 5-0 wklepac i barca miala szcescie...
0
Moim faworytem jest bramka DOS SANTOSA mam nadzieje ze wygra ;)
0
Od dzisiaj kibicuję Levante xD