0

Hahahh Pinto przekozak, A Messi woła Pepe czy mi sie zdaje?? ^^

0

Nie, nie i jecsze raz nie. Tacy napastnicy sie u nas nie sprawdzaja. Mamy dosc napastnikow, zajmijmy sie lepiej obrona. Moze by tak o Hummelsa sie postarac??

0

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie -BARCA!!!

0

I gdzie ta wielka liga angielska ja sie pytam?? Manchestery juz w LE, arsenal juz w domu, Napoli pewnie ogra bez problemu chelsea... ^^

0

Ja bym chetnie widzial Hummelsa w Barcelonie, co wy na to??

0

Mam nadzieje, ze to nie ostatnia podróż do niemiec w tym roku :)

0

SEZONOWCY OUT !!!!!! Guardiola tak postąpił bo tak chciał. To byl jego pomysl na ten mecz, nie wyszło - trudno !!! Guardiola zrobil dla tego klubu pzrez 4 lata wiecej niz reszta trenerow, on wie co jest dobre. Skad wiecie, czy Xavi i Iniesta by pomogli?? To jest tylko gdybanie, nie znamy kulis co sie działo. tello i cuenca rozruszali atak, moze Guardiola chcial szybkich i dybamicznych anie kolejncyh rozgrywajacyh. SEZONOWCY OUT !!!!!!!!!!!!!!!11

0

Boze, pierwszy raz forma opadła od 4 lat, sezonowcy opanujcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale z was gbury, a jesli wypali i zacznie strzelac bramki seryjnie to tez powicie o nim zółtodziob, totalna porażka, troszke wiecej szacunku dla graczy Barcy, chyba ze rozmawiam z sezonowcami, ktorzy zaczynaja pzrechodzic na strone Realu....

0

Casillas jakis pobudzony dzisiaj xd

0

przeciez w dzisiejszych czasach nie da sie tyle ustrzelic, a Messi nie gra w słabej lidze brazylijskiej w latach 50 60 70 gdzie wygrywa sie co mecz 10-0 Pele zaczyna mnie juz denerwowac, kto wogole go nazwał Królem futbolu??

0

Co oni wszyscy biorą w tym Realu??? Ja mysle ze coś tam muszą jarac, jakies chinskie zioła xD

0

Zrobic transfer: komentatora ze Sportklubu do Polsatu

0

Czyli Cassilas jest slaby, puscil 5 goli na camp nou ;D

0

bkayFCB4EVER483

I z czego sie smiejesz??

0

TheBluesBoys

No mowienie że ManUtd utrzymuje sie na szczycie od 25 lat to lekka przesada, były słabe sezony, były lepsze sezony, tylko roniwez nie mozna mowic ze ferguson to top w historii, bo jak tu mowi kolega pod dołem, nie wiesz jak Sir poradził by sobie w Interze, a zmuszasz Guardiole zeby sprobował sił gdzie indziej :)

0

ShawnC

Tylko ze chyba liczy sie cały rok 2011, a nie ostatnie miesiace, co ja mowie, tygodnie...

Gotze to gwiadza Bundesligi, 3 top ligi w Europie, i jak co, jestem kibicem VeB !!

0

Oriol Romeu - nie przesadzaja?? Zagrał pare meczy w Chelsea i juz najbardziej obiecujacy??

Wg mnie do tego powinien dojść Gotze.

0

Moze wybierzemy najlepsze zdjecie?? xD

oczywiscie to z Dani Alvesem :P

A najwazniejszy mecz w 2011 - Real Madryt - Barca 0-2

0

Okej, sprawdze ten sklad w Fifie i sie podziele czy sie dobrze grało xD

0

Wesołych i spokojnych Świąt no i szczesliwego dla wszystkich cules Nowego Roku z nowymi sukcesami Barcy ;D

0

"O i tyle" ;D

0

5-0 brawo

Komentator to przekozak, widac ze jest soba poprostu, ja lubie takich komentatorow jak gadaja pospolitym norlamnym jezykiem ;)

0

Ciekawe zdjecie, Messi na tle 3D ;D moze kiedys zobaczymy mecze w 3D ;P

0

Richman

A kto asystował przy golu Alexisa?? Messi, nie gra złego spotkania, poprostu nie wszystkie pojedynki mozna wygrac

0

I co Macieks10?????

0

macieks Jak Cuenca np strzeli z dwie bramki, to znowu bedziesz mowil ze on jest git??

0

Hah, jak ja czytam komentarze na stronce realu to mnie sie na smiech bierze, teksty typu Xavi kmiot, wracaja do meczu z sierpnia, gdzie wg ich powinni 5-0 wklepac i barca miala szcescie...

0

Moim faworytem jest bramka DOS SANTOSA mam nadzieje ze wygra ;)

0

Od dzisiaj kibicuję Levante xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?