0

Kryśce cos szyjka boli?? oj.. biedny... taki piekny i utalentowany :(

0

Scunad

krytykować można, ale najeżdżać chamsko juz nie...

0



Ku** zamnijcie sie juz "kibice" Barcy. Coś nie dzie a wy najeżdzacie na piłkarzy, Pepa co z wami?? Widac ilu wsrod nas jest sezonowcow....

0

no i ładnie, nie trzeba sie martwic na szczescie, bo nie poiwdział ze chcaiłby posmakowac innej europjskiej ligi, wtedy moglibysmy sie zaczac martwic xD

0

Wg mnie Brazylii w tej chwili brakuje takiego zawodnika jak Ronaldinho, czy tez Kaka, kiedy byli w najwzyszej formie, teraz nie da sie patrzec na gre Canarinhos niestety ;(

0

Dzisiaj o 20.00 powtórka Barca- Villareal Polsat Futbol

0

Coś dzisiaj Pedro niewidoczny, mysle ze za niedługo Villa za Pedro.

0

Bingoo

"Marca" tak napisała taak?? xD To jest najabrdziej wiarygodna gazeta w Hiszpanii ;)

0

A co na naszej stronie robia jacyś napinacze z innych klubów...?

0

No mogą powstac wiele ciekawcyh grup. Napewno byłby ciekawy mecz Barca- Borusia i fajnie gdyby na sibei trafili, bo by tez w TV leciało ;)

0

Fajnie, że Napoli w podstawowym sładzie graja. I za to cenię Napoli, liczy na fajny meczyk, pozdro ;)

0

Tak, zawodnicy realu sa niewinni, oni nigdy nikogo nie prowokowali.... żenujące

0

0:56 to jest Fabregas taak?? xD

0

No to juz nie bedzie trzeba wydawac kasy w fife 12 na fabregasa xD

0

Nie chcę tutaj nikogo obrazac, ale Real to frajerzy jakich mało :D Tak sobie strzelic dwie bramki ;D KOCHAM BARCE !!! Nawet na chodzonego potrafia strzelac bramki ;)

0

Heh, widzę, że kibice realu są zwarci i pewni siebie :) Mam nadzieje, że znowu sie przejadą na naszej drużynie :)

0

no to juz chyba wszytko jasne ;)

0

No to nastepne cele transferowe w najblizszych 3-4 latach to sprowadzenie Hummelsa i Goetze :)

0

Znowu jedna i ta sama dyskusja, Po co Barcelonie Fabregas. Skończmy z tym, napewno wam sie przyda. To nie wy jestcie w tym klubie i to nie wy im rzadzicie. Jesli chca go kupic, to niech kupuja, tym lepiej dla nas kibiców, bo chyba każdy z nas chce go zobaczyc w koszulce Barcelony. A o kase niech sie martwia włodarze klubu, wy im do portfeli nie zaglądajcie.

0

A niech idzie jak najszybciej stad xd możemy jescze nawet dopłacic xD Dla Arsenalu ma za dużo lat ;)

0

Nie no franek takich "kopaczy" nie potrzebuje xD Ona ma swoje asy w rękawie, o ktorych sie dowiemy przed EURo, xobaczycie xD

0

Potrzeba nam silnej ławki rezerwowej, żeby każdy w chwili kryzysy mogł wejsc i zmienic obraz gry. Fabregas przyda sie Barcelonie i skonczmy te spekulacje. To nie zatrzyma rozwoju Thiago i skończcie juz z tymi durnowatymi komentarzami.

0

kurde nie tu xD

0

Potrzeba nam silnej ławki rezerwowej, żeby każdy w chwili kryzysy mogł wejsc i zmienic obraz gry. Fabregas przyda sie Barcelonie i skonczmy te spekulacje. To nie zatrzyma rozwoju Thiago i skończcie juz z tymi durnowatymi komentarzami.

0

Ten transfer naprawde bedzie z pożytkiem dla Barcy. Przez koljene 8 lat bedziemy miec najwyższej klasy środek pola. Thiago jest naprawde świetny, ale myslę ze na najwaznijesze mecze w LM to jeszcze nie da takiej pewnosci jak Cesc. Taka prawda.

0

Alexis teraz bedzie miał jescze urlop?? Czy przystapi juz do treningów??

0

David Villa, Mascherano i Affelay te transfery nazywasz klapą??

Hamit Altintop to przszłościowy transfer?? ;)

0

pewnie we wrześniu, jak zawsze...

0

Przcież jescze nie ma demo Fify 12...

0

Audi Cup na Polsacie Sport poleci, świetnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?