kandale1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kryśce cos szyjka boli?? oj.. biedny... taki piekny i utalentowany :(
0
Scunad
krytykować można, ale najeżdżać chamsko juz nie...
0
Ku** zamnijcie sie juz "kibice" Barcy. Coś nie dzie a wy najeżdzacie na piłkarzy, Pepa co z wami?? Widac ilu wsrod nas jest sezonowcow....
0
no i ładnie, nie trzeba sie martwic na szczescie, bo nie poiwdział ze chcaiłby posmakowac innej europjskiej ligi, wtedy moglibysmy sie zaczac martwic xD
0
Wg mnie Brazylii w tej chwili brakuje takiego zawodnika jak Ronaldinho, czy tez Kaka, kiedy byli w najwzyszej formie, teraz nie da sie patrzec na gre Canarinhos niestety ;(
0
Dzisiaj o 20.00 powtórka Barca- Villareal Polsat Futbol
0
Coś dzisiaj Pedro niewidoczny, mysle ze za niedługo Villa za Pedro.
0
Bingoo
"Marca" tak napisała taak?? xD To jest najabrdziej wiarygodna gazeta w Hiszpanii ;)
0
A co na naszej stronie robia jacyś napinacze z innych klubów...?
0
No mogą powstac wiele ciekawcyh grup. Napewno byłby ciekawy mecz Barca- Borusia i fajnie gdyby na sibei trafili, bo by tez w TV leciało ;)
0
Fajnie, że Napoli w podstawowym sładzie graja. I za to cenię Napoli, liczy na fajny meczyk, pozdro ;)
0
Tak, zawodnicy realu sa niewinni, oni nigdy nikogo nie prowokowali.... żenujące
0
0:56 to jest Fabregas taak?? xD
0
No to juz nie bedzie trzeba wydawac kasy w fife 12 na fabregasa xD
0
Nie chcę tutaj nikogo obrazac, ale Real to frajerzy jakich mało :D Tak sobie strzelic dwie bramki ;D KOCHAM BARCE !!! Nawet na chodzonego potrafia strzelac bramki ;)
0
Heh, widzę, że kibice realu są zwarci i pewni siebie :) Mam nadzieje, że znowu sie przejadą na naszej drużynie :)
0
no to juz chyba wszytko jasne ;)
0
No to nastepne cele transferowe w najblizszych 3-4 latach to sprowadzenie Hummelsa i Goetze :)
0
Znowu jedna i ta sama dyskusja, Po co Barcelonie Fabregas. Skończmy z tym, napewno wam sie przyda. To nie wy jestcie w tym klubie i to nie wy im rzadzicie. Jesli chca go kupic, to niech kupuja, tym lepiej dla nas kibiców, bo chyba każdy z nas chce go zobaczyc w koszulce Barcelony. A o kase niech sie martwia włodarze klubu, wy im do portfeli nie zaglądajcie.
0
A niech idzie jak najszybciej stad xd możemy jescze nawet dopłacic xD Dla Arsenalu ma za dużo lat ;)
0
Nie no franek takich "kopaczy" nie potrzebuje xD Ona ma swoje asy w rękawie, o ktorych sie dowiemy przed EURo, xobaczycie xD
0
Potrzeba nam silnej ławki rezerwowej, żeby każdy w chwili kryzysy mogł wejsc i zmienic obraz gry. Fabregas przyda sie Barcelonie i skonczmy te spekulacje. To nie zatrzyma rozwoju Thiago i skończcie juz z tymi durnowatymi komentarzami.
0
kurde nie tu xD
0
Potrzeba nam silnej ławki rezerwowej, żeby każdy w chwili kryzysy mogł wejsc i zmienic obraz gry. Fabregas przyda sie Barcelonie i skonczmy te spekulacje. To nie zatrzyma rozwoju Thiago i skończcie juz z tymi durnowatymi komentarzami.
0
Ten transfer naprawde bedzie z pożytkiem dla Barcy. Przez koljene 8 lat bedziemy miec najwyższej klasy środek pola. Thiago jest naprawde świetny, ale myslę ze na najwaznijesze mecze w LM to jeszcze nie da takiej pewnosci jak Cesc. Taka prawda.
0
Alexis teraz bedzie miał jescze urlop?? Czy przystapi juz do treningów??
0
David Villa, Mascherano i Affelay te transfery nazywasz klapą??
Hamit Altintop to przszłościowy transfer?? ;)
0
pewnie we wrześniu, jak zawsze...
0
Przcież jescze nie ma demo Fify 12...
0
Audi Cup na Polsacie Sport poleci, świetnie :)