0

Ja się tylko zastanawiam, kto będzie siadał na ławce rezerwowych, jesli kupimy ta trójkę: ławka ma tylko 7miejsc, odjac bramkarza, pozostaje sześć: Affelay,Sanchez, Rossi, fabregas i dwoch obrońców musi być,

bedziemy mieć najsilniejszą ławkę rezerwowych

0

Ja podam tylko jeden argument za Fabregasem:

Xavi - 31 lat

Iniesta 27 lat

za 2-3 lata

Thiago i Fabregas mogą grać razem w podstawowym składzie

0

Trzeba pamiętać że Xavi i Iniesta nie zawsze będą grać w klubie i potrzeba szukać następców, Fabregas i Thiago mogą za parę lat grać ze sobą i oni będą mogli decydować o grze Barcelony :)

0

a Meksyk tak przypadkiem nie bedzie grac w Złotym Pucharze CONCACAF? a nie w Copa America??

0

Al_napinacz

Bo Barcelonie zawsze się grało z Chelsea żle, a ManUtd gra piłke która bardziej odpowiada Barcelonie ;) dltaego myślę że to jest dla niej łatwiejszy przeciwnik...

0

Moim zdaniem ManUtd jest zespołem słabszym niż w 2009 roku. Wtedy mieli Ronaldo i praktycznie byli lepsi, w 2011 nie powinni zrobic Barcelonie krzywdy, która gra tak samo jak w 2009. Drużyna która mogła Barcelone pokonać w tym sezonie, to Real Madryt lub Chelsea....

FC Barcelona wygra spokojnie ;)

0

gdzie sneijder jest teraz?? jakos teraz o nim nie jest głosno, kiedy strzeił bramke? A messi jednak pzrez cały rok grał fabastycznie :)

0



zajebiste skecze :D

0

Czy moze byc tak, a by Barca grała z Barcelona B (jesli ta awansuje do PD)??;D

0

brawo cracker i te liczby pokazuja wszytko

0

Jak dla mnie ani Iniesta ani Sneijder. Leo Messi był najlepszy i nie ma wątpliwości. To jest najlepszy zawdodnik na świecie.

0

Jak dla mnie piatka najlepszych:

Forlan

Sneijder

Robben

Messi

Rooney

0

Przestancie pisac te wasze zenujace komenatrze. Gra rezerwowa Barcelona, przeciwko podstawowej Sevilli. Mysleliscie, ze to bedzie spacerek??

0

Ja nie rozumiem dlacego oni niw moga grac w dzisiejszym meczu??;D

0

mógłby ktoś to tłumaczyc??;D hehe

0

0

No żal, jak można po jednym nie udanym meczu naskakiwac na Pepa Guardiola :| ale z was kibice

0

Jeszcze tu w maju wrócimy :D

0

tak z interem

0

2-1 !!!!!!!!!!!!

0

macie jakas fajna transimsje po polsku??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?