kandale1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się tylko zastanawiam, kto będzie siadał na ławce rezerwowych, jesli kupimy ta trójkę: ławka ma tylko 7miejsc, odjac bramkarza, pozostaje sześć: Affelay,Sanchez, Rossi, fabregas i dwoch obrońców musi być,
bedziemy mieć najsilniejszą ławkę rezerwowych
0
Ja podam tylko jeden argument za Fabregasem:
Xavi - 31 lat
Iniesta 27 lat
za 2-3 lata
Thiago i Fabregas mogą grać razem w podstawowym składzie
0
Trzeba pamiętać że Xavi i Iniesta nie zawsze będą grać w klubie i potrzeba szukać następców, Fabregas i Thiago mogą za parę lat grać ze sobą i oni będą mogli decydować o grze Barcelony :)
0
a Meksyk tak przypadkiem nie bedzie grac w Złotym Pucharze CONCACAF? a nie w Copa America??
0
Al_napinacz
Bo Barcelonie zawsze się grało z Chelsea żle, a ManUtd gra piłke która bardziej odpowiada Barcelonie ;) dltaego myślę że to jest dla niej łatwiejszy przeciwnik...
0
Moim zdaniem ManUtd jest zespołem słabszym niż w 2009 roku. Wtedy mieli Ronaldo i praktycznie byli lepsi, w 2011 nie powinni zrobic Barcelonie krzywdy, która gra tak samo jak w 2009. Drużyna która mogła Barcelone pokonać w tym sezonie, to Real Madryt lub Chelsea....
FC Barcelona wygra spokojnie ;)
0
gdzie sneijder jest teraz?? jakos teraz o nim nie jest głosno, kiedy strzeił bramke? A messi jednak pzrez cały rok grał fabastycznie :)
0
zajebiste skecze :D
0
http://me.playfish.com/fifa/ref/158870895/cwvfup
0
Czy moze byc tak, a by Barca grała z Barcelona B (jesli ta awansuje do PD)??;D
0
brawo cracker i te liczby pokazuja wszytko
0
Jak dla mnie ani Iniesta ani Sneijder. Leo Messi był najlepszy i nie ma wątpliwości. To jest najlepszy zawdodnik na świecie.
0
Jak dla mnie piatka najlepszych:
Forlan
Sneijder
Robben
Messi
Rooney
0
Przestancie pisac te wasze zenujace komenatrze. Gra rezerwowa Barcelona, przeciwko podstawowej Sevilli. Mysleliscie, ze to bedzie spacerek??
0
Ja nie rozumiem dlacego oni niw moga grac w dzisiejszym meczu??;D
0
mógłby ktoś to tłumaczyc??;D hehe
0
http://www.tv3.cat/directes
0
No żal, jak można po jednym nie udanym meczu naskakiwac na Pepa Guardiola :| ale z was kibice
0
Jeszcze tu w maju wrócimy :D
0
tak z interem
0
http://yourtv.com.pl/player/index.php?id=polgol
0
2-1 !!!!!!!!!!!!
0
macie jakas fajna transimsje po polsku??