kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@fanatyk_terror Dziwi mnie, że tu w ogóle jest dyskusja o MVP. Przecież to stroną Cancelo poszła pierwsza bramka i sporo razy zawalał dogrania, tracił piłki. Ter Stegen już bardziej, ale to nie pyła w pełni zamurowana bramka, miał 2-3 świetne interwencje i tyle.
1
@Heros11 Też myślałem, że zejdzie pierwszy Lewy, ale to tylko dlatego że w każdym z ostatnich meczy wliczając przerwę reprezentacyjną rozegrał pełne 90 minut. Przydałoby mu się troche odpoczynku, no ale cóż, jak trzeba ciągnąć, to trzeba Lewandowskiego.
2
@Rioletto Przecież on nie rozgrywał w tym meczu lol. W poprzednich rozgrywał i zrobił 4 asysty, więc w czym masz problem?
7
@mekston Auba by strzelił 3.
0
@CPuyol Niesłusznie moim zdaniem, miał ze dwie klasowe obrony, ale Lewandowski strzelił wszystko, co miał i de facto uratował nam punkty.
0
@Poversky1000 Pewnie jakiś kibic srealu włączył transmisje, ot co
2
Ściągneli Ferrana, to i ofensywa ruszyła :P
0
Dalej! Po zwycięstwo, jeszcze z 10 minut!
3
A wy go chcieliście z Ferranem zamieniać!!
0
Przypominają mi się mecze z końcówki sezonu 22/23, gdzie Lewy zawsze strzelał pod koniec honorowe...
1
Dostał w końcu dobre podanie, to i strzelił, brawo brawo!
0
Taktycznie tu jest taki rozpierdziel... Gavi biega gdzie chce i kiedy chce, Araujo odbiera piłke na lewym skrzydle przeciwnika, Raphinha wyprowadza piłke z linii bramkowej...
0
To już czas, by skupić się na Lidze Mistrzów i Pucharze, czy jeszcze za wcześnie?
1
"Błogosławiony problem"....
2
Znowu Lewy 90 minut? Bezlitosny Xavi... Bardziej nim rotował jak był w formie w poprzednim sezonie, a teraz nic
0
65 minuta, Lewy wciąż bez żadnej szansy na gola, xG 0.00. Ale na la bambie to on oczywiście będzie głównym winnym XD
0
Lewy to strzela z zamkniętymi oczami :P
0
Felix, Cancelo, Alonso, Lewy, Oriol, Ferran słabo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato Był zwalniany już dawno temu i dwie manity tego nie zmienią.
1
@FcPortoFan1999 Może w końcu wystartują, bo na razie są bliżej spadku niż awansu.
0
@Sulimo xG 0.00, to się zgadza. Nie ma żadnych szans od kolegów. Ja od siebie zarzuciłbym mu tylko to, że jest lekko ociężały. Mniej dynamiczny, niż w poprzednich meczach, rzadziej próbuje wybiegać na pozycje.
0
@Rewolucja123 No nie był. Właśnie o to chodzi? Myślisz, że gdyby grał 2 metry w lewo, tam gdzie Lewy to by już nagle był zaangażowany?
0
@ViscaelBarca2007 Właśnie nie jest. Większość czasu w tym meczu spędza bliżej środka.
5
@norbi77 Ferran najgroźniejszy na lewym skrzydle? A to skąd żeś wytrzasnął?
0
Jak oglądam real i widzę, że przegrywają, to pod polem karnym przeciwnika cały czas jest młóćka, cały czas jest zagrożenie. Wbrew powszechnej opinii to nie jest przypadek, że zawsze coś im wpadnie. U nas tego zagrożenia nie czuć wcale.
0
@LukaszFan Za dobrze murują
0
Jak nie zaczną biegać to przegramy
0
Niekontrowersyjna opinia: Legia gra ciekawszą piłkę od nas.
0
@Technik Pytanie, czemu dał odpocząć Raphinhi?