0

@fanatyk_terror Dziwi mnie, że tu w ogóle jest dyskusja o MVP. Przecież to stroną Cancelo poszła pierwsza bramka i sporo razy zawalał dogrania, tracił piłki. Ter Stegen już bardziej, ale to nie pyła w pełni zamurowana bramka, miał 2-3 świetne interwencje i tyle.

1

@Heros11 Też myślałem, że zejdzie pierwszy Lewy, ale to tylko dlatego że w każdym z ostatnich meczy wliczając przerwę reprezentacyjną rozegrał pełne 90 minut. Przydałoby mu się troche odpoczynku, no ale cóż, jak trzeba ciągnąć, to trzeba Lewandowskiego.

2

@Rioletto Przecież on nie rozgrywał w tym meczu lol. W poprzednich rozgrywał i zrobił 4 asysty, więc w czym masz problem?

7

@mekston Auba by strzelił 3.

0

@CPuyol Niesłusznie moim zdaniem, miał ze dwie klasowe obrony, ale Lewandowski strzelił wszystko, co miał i de facto uratował nam punkty.

0

@Poversky1000 Pewnie jakiś kibic srealu włączył transmisje, ot co

2

Ściągneli Ferrana, to i ofensywa ruszyła :P

0

Dalej! Po zwycięstwo, jeszcze z 10 minut!

3

A wy go chcieliście z Ferranem zamieniać!!

0

Przypominają mi się mecze z końcówki sezonu 22/23, gdzie Lewy zawsze strzelał pod koniec honorowe...

1

Dostał w końcu dobre podanie, to i strzelił, brawo brawo!

0

Taktycznie tu jest taki rozpierdziel... Gavi biega gdzie chce i kiedy chce, Araujo odbiera piłke na lewym skrzydle przeciwnika, Raphinha wyprowadza piłke z linii bramkowej...

0

To już czas, by skupić się na Lidze Mistrzów i Pucharze, czy jeszcze za wcześnie?

1

"Błogosławiony problem"....

2

Znowu Lewy 90 minut? Bezlitosny Xavi... Bardziej nim rotował jak był w formie w poprzednim sezonie, a teraz nic

0

65 minuta, Lewy wciąż bez żadnej szansy na gola, xG 0.00. Ale na la bambie to on oczywiście będzie głównym winnym XD

0

Lewy to strzela z zamkniętymi oczami :P

0

Felix, Cancelo, Alonso, Lewy, Oriol, Ferran słabo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Był zwalniany już dawno temu i dwie manity tego nie zmienią.

1

@FcPortoFan1999 Może w końcu wystartują, bo na razie są bliżej spadku niż awansu.

0

@Sulimo xG 0.00, to się zgadza. Nie ma żadnych szans od kolegów. Ja od siebie zarzuciłbym mu tylko to, że jest lekko ociężały. Mniej dynamiczny, niż w poprzednich meczach, rzadziej próbuje wybiegać na pozycje.

0

@Rewolucja123 No nie był. Właśnie o to chodzi? Myślisz, że gdyby grał 2 metry w lewo, tam gdzie Lewy to by już nagle był zaangażowany?

0

@ViscaelBarca2007 Właśnie nie jest. Większość czasu w tym meczu spędza bliżej środka.

5

@norbi77 Ferran najgroźniejszy na lewym skrzydle? A to skąd żeś wytrzasnął?

0

Jak oglądam real i widzę, że przegrywają, to pod polem karnym przeciwnika cały czas jest młóćka, cały czas jest zagrożenie. Wbrew powszechnej opinii to nie jest przypadek, że zawsze coś im wpadnie. U nas tego zagrożenia nie czuć wcale.

0

@LukaszFan Za dobrze murują

0

Jak nie zaczną biegać to przegramy

0

Niekontrowersyjna opinia: Legia gra ciekawszą piłkę od nas.

0

@Technik Pytanie, czemu dał odpocząć Raphinhi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?