0

@Faro Fajnie, że z genów wychodzi, że jest Polakiem. Może i jest z pochodzenia Polakiem, ale to póki co hiszpański piłkarz. Jeśli on nie przyznaje się do Polski, to nie widzę sensu byśmy mieli robić to w drugą stronę. I masz rację, niech sobie gra gdzie chce. Dariusz Michalczewski wyjechał do Niemczech i robił tam karierę, bo w PRL u nie było perspektyw. Teraz nie ma takich ograniczeń, z Polski wywodzi się jeden z najlepszych piłkarzy, Żuk wcale nie musiał grać w Hiszpanskiej reprze. Wybrał on i jego rodzice i ja się z tym nie będę kłócić. Oczywiście wciąż może zmienić swój wybór, ale na razie się na to nie zapowiada.

0

Fatalna forma angielskich klubów w europejskich pucharach:
Manchester United 2 - 3 Galatasaray
Manchester United 3 - 4 Bayern
Arsenal 1 - 2 Lens
Newcastle 0 - 0 Milan
Brighton 2 - 3 AEK Ateny
Aston Villa 2 - 3 Legia Warszawa

2

@Faro A gra w jakiej reprezentacji? Polskiej, czy hiszpańskiej? Nie rób z niego na siłę Polaka, jeśli nawet on się nim nie czuje.

0

Strasznie niewdzięczna rola Osimhena, ale swoją robotę na boisku wykonuje.

0

@tristan87 Coo jest, tak szybko go wyrzucili? Coś więcej jest na rzeczy, to co widzieliśmy to pewnie dopiero wierzchołek góry lodowej...

0

Dziwnie się to Napoli ogląda. Niby inny trener, ale nadal każda akcja ofensywna przebiega przez lewe skrzydło. Jak trwoga to do Kvary.

1

@stickie Nawet tak nie mów XD

1

@Comentateiro On kiedyś nie trafił karnego z gry dla Napoli? Bo ostatnio to wszystkie ładuje jak lecą.

0

@Roobo Ach ten Tuchel, to niesamowite jak on całkowicie odmienił drużynę

1

@Piotr,1985 Trochę to też wyglądało, jakby Osimhen mu rękę sam popchnął ramieniem, ale mam to gdzieś, Polak z golem z Realem!

0

@MarianoItalianoVero On wygląda, jakby nie zamierzał się zatrzymywać.. On jest pomocnikiem, a robi tu za wszystko, za dziewiątkę, za środkowego, ofensywnego, on rozpoczyna, przepycha, on kończy akcje. Do tego fenomenalny drybling, wizja, pozycjonowanie.

0

@pt9 On jest wart z 200 mln. To jest niewiarygodne, że Borussia puściła go za setkę. Kończył mu się kontrakt, czy co?

0

@Barca1922 Chyba oglądamy inny Real. Przecież to, co gra Bellingham od początku sezonu to jest kosmos. On jest bez wątpienia najlepszym piłkarzem w LaLiga, co tu dużo mówić. Wiem, że tu wszyscy mamy sympatię do Pedriego, widziałem różne porównania, ale Bellingham to jest z pół poziomu wyżej conajmniej.

14

100 mln za Bellinghama to była solidna zniżka.

0

Mam wrażenie, że Zieliński jest w Napoli ustawiany za wysoko. On większość czasu stoi wyżej od Kvary.

0

Laga na Osimhena

2

Halo, gdzie żart?

2

@GeneralXavi Lewandowski to też dobry przykład, prime osiągnął w momencie, gdy miał 32-33 lata. Myśle, że najlepsze lata są również przed takim Kanem, dopiero teraz wejdzie na szczyt. Jeśli uniknie kontuzji być może nawet pobije rekord Lewego, kto wie.

0

Ach ten Fati :O Z Chelsea dosłownie ukradł piłkę koledze i zmarnował setkę. Zupełnie jak u nas.

1

@Vekk Piątek to się teraz pewnie nawet na ekstraklapę nie nadaje.

2

1

Przyśniło mi się, że Lewandowski ładuje bramę w meczu z Liverpoolem. Liverpool gra w Lidze Europy ☠️

0

@Emhyr Niech się kuruje ile trzeba, a potem wraca na jak najdłużej

0

@FcPortoFan1999 Czemu niefajnie? Ja tam szykuję się na wyborny kabaret z udziałem reprezentacji Polski na Wyspach Owczych.

3

Dobra decyzja Marciniak, wcześniej faul na Kunie, zresztą sam karny też bardzo miękki, ja tam faulu nie widziałem

0

Marciniak drukarz

0

2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik, pora na kolejną remontadę Legii

0

@DzizuSS On cały czas uważa to za dobry pomysł.

1

@norbi77 W wielkim skrócie jesteś rozjuszony, zdenerwowany, wściekły, nabuzowany, nastroszony, rozszalały.

3

@norbi77 Już popłakalim, czy jeszcze coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?