kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Comfortable_ Nie wiem o co ci chodzi człowieku. Z Mallorcą i Sevillą Lewy faktycznie mógł pomarzyć o takiej piłce i tyle.
1
Gówno mecz, ale przynajmniej agent Dembele dalej bez gola.
1
Sędzia z Angli sprawdza spalonego... Wietrzę kłopoty
0
@against_modern_football Oj tam oj tam, to już nie mozna rączką sobie przyjąć pff Co to za czasy...
1
Gdzie wy tam widzicie przyjecie ręką? Przecież to bark
1
Zasłużyli sobie na gola w ten, czy inny sposób.
0
Fermin dobry mecz w pomocy? Bęc, na fałszywe skrzydło.
2
Ale padaka. Boże, miej Barcelonę w opiece, bo oni nam tu już ze dwie bramy powinni zapakować
2
@gumaz 350 tys. XD
1
@Comentateiro Czy lepszy, to bym polemizował. Wiele było takich akcji Porto, że naprawdę trochę mniej szczęścia i mieliby setkę.
0
@Comfortable_ Hę? Przeczytaj to, co napisałeś. Przecież Lewy w meczu z Celtą ustrzelił dublet.
0
@Rust_Cohle Sami sobie umniejszają, przegrywając z Legią, AEKiem, czy Galatasarayem (chociaż to półka wyżej niż dwaj poprzedni). Nie dziw się, że ludzie o tym piszą. Wyobraź sobie, że Barca przegrywa z takim Rakowem. Co byś wtedy pisał?
0
Zejście Lewego nic tu nie zmieni. Prawda, nie gra ostatnio dobrze, ale umówmy się. Czy on miał chociaż jedno dobre podanie w polu karnym, szansę na bramkę w ostatnich 3 grach (liczę też te 30 minut)?
0
Żenada. Brak jakiegokolwiek pomysłu. To się tak przykro ogląda, marnujemy 10 minut klepiąc w obronie, nie potrafimy stworzyć żadnych szans bramkowych...
0
@The Game 10 Nie jest tak źle, przynajmniej nasza pomoc nie istnieje.
1
@MesQueUnClub96 Z Sevillą też grał z urazem? Ja też go zwykle bronię, ale ostatnio to tak banalne rzeczy mu nie wychodzą że to woła o pomste do nieba.
0
Cały Gundogan. Wiecznie do tyłu, do tyłu, do tyłu. Kiedy on w końcu zagra jakąś fajną piłkę z gry do przodu?
0
@AduŚ07 Jeszcze pod koniec poprzedniego sezonu posyłał czasami takie ciasteczka, że miło było patrzeć, ale teraz faktycznie fatalnie.
1
@Sapos93 Niby tak, ale gdybyśmy mieli lepszego stolarza, to to drewno strzelało by na zawołanie.
0
Póki co Porto lepsze szanse niż my, tylko brakuje im ostatniego kroku - strzału.
0
Balde na prawej, ale heca
0
A jednak, trzeba było wyjść z Ferminem w pierwszym składzie...
0
@Rewolucja123 W tym meczu to stabilny poziom pewnego Erica, który poszedł na wypożyczenie
0
My nie możemy wyjść spod bramki, bo obrońcy mają tylko dwa wybory w grze do przodu - drewno Romeu, albo laga i drewno Lewandowski.
0
Felix to wykończenie... Po co, masz Lewandowskiego, zagraj na pustą, po co kombinować?
0
Ej, małe pytanko, czemu my sobie sami kradniemy czas?
0
@SinMistico Ja to w ogóle nie lubię jak gramy w tych strojach.
4
Fajne składzicho dobre dobre
0
@takisobiektos Polak tam gra, Dariusz Stalmach. W tym meczu akurat nie, ale notuje regularne występy w pierwszym składzie U19, może coś z niego będzie?
0
@Medium @mekston co? Ale przecież ja wiem ze oni i tak wyjdą z tych grup XD. Gdzie napisałem coś takiego? Zwracam tylko uwagę na parę wtop