kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@tristan87 W porządku, z tym że Wszołek też nic wielkiego nie pokazał. Miał mniej czasu, ale wystarczająco, by czymś się wyróżnić. Legia na ten moment lepsza od Aston Villi ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc i tak lepiej, że Paweł zagra.
6
@KamQiX Każdy głos jest decydujący.
1
Wiadomo, że naszym głównym problemem obecnie jest defensywa, ale ja optycznie jakoś nie widzę, abyśmy tworzyli tak wiele okazji.
0
@AFA90 Wiadomo, czemu Kane nie gra?
3
Po aktualizacji wycen zawodników LaLiga na Transfermarkt, w TOP 15 mamy:
- 7 piłkarzy Realu Madryt,
- 7 piłkarzy Barcelony,
- 1 piłkarza Realu Sociedad (Kubo)
1
@matirix20 De Jong też ładnie, +15 mln.
0
@Roobo Paszporty COVIDowe...
0
Podsumujmy:
Na ten moment nie ma: De Jong, Pedri, Lewandowski, Raphinha, Yamal, Kounde, Balde, Gavi (czerwona kartka). Przecież my ledwo wyjściową 11stke skompletujemy...
0
@Janas11224 Zaś ten połamaniec Dembele poszedł do PSG i 2 miesiące gra bez żadnej kontuzji. Jest w Barcy wielki pech, jak chodzi o kontuzje, ale też coś jest nie tak jak chodzi o przygotowanie fizyczne.
0
@Pedri16Future Na Boxdela też miało być coś mocniejszego, a wyszło, że nic nie mieli.
0
@Domin7777 Gra bardziej ofensywnie, toteż więcej traci. Ale może i racja, na Mołdawię ważna będzie szczelna defensywa.
0
Z nowych zawodników nie podobał mi się tylko Dziczek, następnym razem postawiłbym na Piotrowskiego od 1 minuty.
4
Efekt Probierzówki. Czekam na mecz z Czechami, wyjdziemy z tej grupy!
0
@MarcepanowyKsiaze 5 debiutantów, gra bez największej gwiazdy zespołu, na trudnym terenie u przeciwnika. Żaden z tych czynników nie przeszkodził Probierzowi w pobiciu taktycznie Santosa na głowę już w debiucie.
1
@Tasde ja tam żadnego męczenia nie widziałem. Szybko ustaliliśmy wynik i do końca kontrolowaliśmy spotkanie.
2
@MarcepanowyKsiaze optycznie gra dzisiaj wyglądała znacznie lepiej niż za dziadygi
1
@John_Doe Dla mnie grał dzisiaj jak zawsze.
0
@esem91 Moim zdaniem albo Frankowski, albo Peda.
1
@Ptasior Oj weź już nie wspominaj tego dziadygi, bo mnie krew zalewa.
1
@Xxxbarca4ever Taki urok Probierzówki. Ale i tak wygląda to znacznie lepiej niż u dziadygi.
1
7 minut? Sporo. Fajnie, może coś jeszcze strzelimy
0
@Torpeda0991 Nagle okazuje się, że mamy kim grać.
7
@VegetaPolska Prawda. Było konieczne.
0
5 debiutantów, ależ szasta kartami polski Guardiola.
1
Ale sobie podania do statystyk nabijają chłopaki
1
@SirBobby Tak wszystkie dziennikarzyki wyklinały Pedę, a on dzisiaj jeden z najlepszych na boisku.
1
Frankowski jako jedyny nie boi się wejść w drybling...
0
Frankowski, no teraz to żeś mi zaimponował chłopie
0
@kanver_ Cofam, czemu Szymański schodzi?
1
Dobre zmiany Probierza, zdaje się.