0

@tristan87 W porządku, z tym że Wszołek też nic wielkiego nie pokazał. Miał mniej czasu, ale wystarczająco, by czymś się wyróżnić. Legia na ten moment lepsza od Aston Villi ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc i tak lepiej, że Paweł zagra.

6

@KamQiX Każdy głos jest decydujący.

1

Wiadomo, że naszym głównym problemem obecnie jest defensywa, ale ja optycznie jakoś nie widzę, abyśmy tworzyli tak wiele okazji.

0

@AFA90 Wiadomo, czemu Kane nie gra?

3

Po aktualizacji wycen zawodników LaLiga na Transfermarkt, w TOP 15 mamy:
- 7 piłkarzy Realu Madryt,
- 7 piłkarzy Barcelony,
- 1 piłkarza Realu Sociedad (Kubo)

1

@matirix20 De Jong też ładnie, +15 mln.

0

@Roobo Paszporty COVIDowe...

0

Podsumujmy:
Na ten moment nie ma: De Jong, Pedri, Lewandowski, Raphinha, Yamal, Kounde, Balde, Gavi (czerwona kartka). Przecież my ledwo wyjściową 11stke skompletujemy...

0

@Janas11224 Zaś ten połamaniec Dembele poszedł do PSG i 2 miesiące gra bez żadnej kontuzji. Jest w Barcy wielki pech, jak chodzi o kontuzje, ale też coś jest nie tak jak chodzi o przygotowanie fizyczne.

0

@Pedri16Future Na Boxdela też miało być coś mocniejszego, a wyszło, że nic nie mieli.

0

@Domin7777 Gra bardziej ofensywnie, toteż więcej traci. Ale może i racja, na Mołdawię ważna będzie szczelna defensywa.

0

Z nowych zawodników nie podobał mi się tylko Dziczek, następnym razem postawiłbym na Piotrowskiego od 1 minuty.

4

Efekt Probierzówki. Czekam na mecz z Czechami, wyjdziemy z tej grupy!

0

@MarcepanowyKsiaze 5 debiutantów, gra bez największej gwiazdy zespołu, na trudnym terenie u przeciwnika. Żaden z tych czynników nie przeszkodził Probierzowi w pobiciu taktycznie Santosa na głowę już w debiucie.

1

@Tasde ja tam żadnego męczenia nie widziałem. Szybko ustaliliśmy wynik i do końca kontrolowaliśmy spotkanie.

2

@MarcepanowyKsiaze optycznie gra dzisiaj wyglądała znacznie lepiej niż za dziadygi

1

@John_Doe Dla mnie grał dzisiaj jak zawsze.

0

@esem91 Moim zdaniem albo Frankowski, albo Peda.

1

@Ptasior Oj weź już nie wspominaj tego dziadygi, bo mnie krew zalewa.

1

@Xxxbarca4ever Taki urok Probierzówki. Ale i tak wygląda to znacznie lepiej niż u dziadygi.

1

7 minut? Sporo. Fajnie, może coś jeszcze strzelimy

0

@Torpeda0991 Nagle okazuje się, że mamy kim grać.

7

@VegetaPolska Prawda. Było konieczne.

0

5 debiutantów, ależ szasta kartami polski Guardiola.

1

Ale sobie podania do statystyk nabijają chłopaki

1

@SirBobby Tak wszystkie dziennikarzyki wyklinały Pedę, a on dzisiaj jeden z najlepszych na boisku.

1

Frankowski jako jedyny nie boi się wejść w drybling...

0

Frankowski, no teraz to żeś mi zaimponował chłopie

0

@kanver_ Cofam, czemu Szymański schodzi?

1

Dobre zmiany Probierza, zdaje się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?