0

@Jackazz w jednym klasyku już Fermin strzelił, może pora na następny?

0

@avanes No a nie? Dotknął piłke chociaż?

0

Ten Guiu to gra w ogóle?

0

@MateuszGotowka99 Nawet Lewy i Raphinha, którzy bardzo rzadko się łamią dali radę to zrobić...

1

No to co, mamy może w szkółce jakiegoś lewego napadziora?

0

@kuz mi sie wydaje ze byl

0

Kto by pomyślał, że Fermin będzie odgrywać tak ważną rolę w tym sezonie...

0

Może on w tym pierwszym składzie powinien zostać...

5

@tomek8756 Co ona pisze wtf... Nawet Korwin się do czegoś takiego nie posuwa

0

@Greenalley Co kilka miesięcy? Niestety bliżej prawdy byłoby co kilka tygodni...

0

@Toffik @Azi A bo ja wiem? Coś na pewno wymyśli.

0

Jak donosi "Marca", Carlo Ancelotti planuje zmianę taktyki na najbliższy mecz z "Barcą".

Włoch ma już pomysł na to, w jaki sposób zneutralizować atuty rywali. Według dziennika goście wyjdą na mecz w Barcelonie z aż pięcioma pomocnikami.

No to Xavi nie może być gorszy, czekam na 6 pomocników.

2

Ba Loua oficjalnie wrócił już z martwych. Znowu strzela.

2

Ishak jakie golazo! Mamma mia, oby bez spalonego!

2

Nie wiem jak to w końcu z Pedrim i De Jongiem, o Raphinhi też się nie mówi. Szkoda, że El Classico w takim słabym składzie, jeśli tamci nie wrócą. Można śmiało mówić, że drugi garnitur.

2

A Pedri to przypadkiem nie miał wrócić jakoś na Athletic?

0

@LM10GOAT bardziej bezużytecznej statystyki to już dawno nie widziałem

0

@ShawnC Niestety to nasz stały problem, że w pomocy mimo czworki zawodnikow brakuje ludzi do gry.

4

@hugz Z Grenadą łysy nie grał i straciliśmy 2 bramki.

0

@Rifek To było apropo Yamala. Za Fermina będą Pedri i De Jong, jeśli uda im sie wyzdrowieć ofc.

0

@kamilos1214 W Lewego też nikt nie wierzył. W Legii go odrzucono, eksperci wróżyli mu za czasów Borussi że nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu. Nie skreślaj gościa na samym początku bo to nie ładnie.

0

@LM10GOAT Yamal i Fermin to opcje tymczasowe. Wrócą kontuzjowani, to dla Fermina nie będzie miejsca, a w pierwszym będzie grać Rapha, ostatnio był w gazie. Nie widzę przeszkód, by Guiu pełnił podobną rolę, jeśli przedłużą się kontuzje w ataku.
EDIT: Nieważne, dopiero zauważyłem ze w pierwszej druzynie a nie pierwszym skladzie, sory.

0

Jedno trzeba po tym meczu powiedzieć - Felix idealnie wpasował się do tej drużyny, ale musi grać na skrzydle.

2

Najlepsze: Nasza gra znowu wyglądała bardzo przyzwoicie, wynik nie oddaje w żadnym stopniu naszej przewagi. Stłamsiliśmy Athletic.
Najgorsze: Fatalna skuteczność, a tak właściwie zupełny jej brak.

0

@KrwawiaceoczyVEB Poprzedni mecz też dobry.

1

@RivaldoVitorBorba Yamal to już przeszłość. Ciekawe, czy ktoś się na niego nabierze, może Arabowie?

10

MVP "na zachętę". Niech się cieszy chwilą.

0

Felix najlepszy mecz w barwach Barcelony? Moim zdaniem tak.

0

@Franek17 No i elegancko.

2

GOAT. Zespawnił nam się kolejny, niewiarygodne XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?