0

@LukaszFan Z drugiej strony oni też nic nie kreują.

0

@Szmulek Bardzo podobny faul

0

Ferran drewienko.

1

@Toretto Nie no jak 3 lub 4, jak Barca to ma w całości 3 faule do tej pory XDD

0

Nie no Fermin litości! Przecież obok stoi niekryty Ferran!

1

@BulaKG To wygląda trochę tak, jakby Cancelo wskakiwał na PO, gdy Balde wychodzi wyżej, a w przeciwnym wypadku skrzydłowy

2

Oho Vinicius już z mordą do sędziego

0

Kiwior w wyjściowej jedenastce Arsenalu. Oby dobrze wykorzystał szansę!

0

Darmstadt z czerwoną. Szanse się wyrównały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comfortable_ Mamy też potężną markę w świecie esportu - Jankos ma bodajże najwięcej rozegranych meczów w LEC'u, dziwne, że Zeus go nie wspomniał

8

"Jesteś poliglotą... znasz jakieś polskie słowa?
İlkay Gündoğan: Tak, ale nie powinienem ich mówić w telewizji."

XD. No tak, ciekawe jakie polskie słowa mógłby znać...

0

@FcPortoFan1999 Kto wie, czy Bułka nie zasługuje w tym momencie na numer jeden w kadrze.

3

@P33ck Oby tak dalej. Scenariusz marzenie - Tottenham wygrywa PL, Bayer Leverkusen wygrywa Bundesligę. Bez urazy do Kane'a.

0

@FcPortoFan1999 szkoda ze taka marka marnuje się w 1 lidze, zycze im najszybszego powrotu, ale mają ciężary

0

Wisła bardzo nie chce wrócić do tej Ekstraklasy.

1

Patrzcie, jak nagle wszyscy ozdrowieli, no cud po prostu... Szkoda, że wszyscy bez rytmu meczowego, po kontuzjach, użytek będzie z nich raczej średni.

0

@qbuteq mówisz do mnie? Cofaj te słowa pókim litościwy.

0

W ogóle o co chodzi z tym El Clasico o 16:15? Nie mogli wybrać jakiejś normalnej godziny? Oby chociaż pogoda nie przeszkadzała, bo słabo się ogląda te mecze w słońcu.

1

@qbuteq I na nos. Nie trzeć, nie trzeć!

1

@Messibestplayerintheworld brak rytmu meczowego stoi na przeszkodzie. A Ferran może i dziewiątką nie jest, ale potrafi strzelać bramki.

2

Ferran jest w gazie. Lewy jasne, ale świeżo po kontuzji to powinna być przede wszystkim opcja z ławki, na ostatnie 40-30 minut.

1

Trójka beniaminków na dole tabeli. Ekstraklasa to jak na razie za wysokie progi.

0

@Pstryk No nie no, tylko tak apropo stycznia wspomniałem. Bo według ciebie, to nic wtedy nie dawał, no cóż być może udział przy każdym golu w klasyku to za mało.

0

@Pstryk w styczniu, wtedy, gdy w finale superpucharu notował gola, asystę i asystę drugiego stopnia w meczu z Realem?

0

@Transu96 Włączyłem i też to tam mam XDD

0

@Chaoss Jak ja liczyłem, to jeśli wygrywaliby do końca faworyci to wszystko rozstrzygnęłoby się w meczu z Alkmaar w domu.

1

@kejdzi Czasami opuszczają mecz, czy dwa, jak jest mało goli. Później oczywiście wszystko jest podliczane.

1

O nie, rzut rożny... Uff, bez gola. Ale bardzo groźna sytuacja była. Legia ma jeszcze sporo pracy nad tym aspektem.

1

Ajjj, już widziałem ten strzał Guala w bramce... Gdyby tylko inaczej skozłowała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?