1

Ależ Xavi ma farta...

0

Araujo to prawdziwy lider tej drużyny. El Capitano!

0

Z Lewym w składzie, gdyby ten podołał kondycyjnie, wygralibyśmy ten mecz.

0

Araujo właśnie oddał najlepszy strzał Barcelony w tym meczu.

2

Fajny Ferran, co? Tak biega, tak pressuje! A jednak każde dobre podanie jakie dostał, spektakularnie spartolił.

0

Ter Stegen (Sofascore)
Goals prevented: 1.94

0

Raphinha powinien grać w pierwszym składzie. To nasz najlepszy skrzydłowy, nie wiem, dlaczego Xavi go omija.

0

My nie potrafimy wykonywać autów.

0

@FioletoweOczy Dwa razy dostał piłkę...

1

@michal26 Tym tłukom nie wytłumaczysz. Dla nich Lewy zawsze zły. Chyba, że strzeli, to wtedy Ferran zły.

0

@Robert1603 Najważniejszy jest 1 punkt zdobyty z rywalem w świetnej dyspozycji na ich terenie.

0

@Roobo I co z tego wynika?

1

@LucasW123 No nie do końca. Dzisiaj Lewy najmniej strat z całej Barcelony.

0

Jupiiiiii 6 strzał. Rozkręcamy się!

0

Rapha na lewej? Że co proszę, Yamal niby lepszy?

2

@Kaamilos87 No dobra, może nie aż tak...

0

Przypominam: Barca 4 strzały, jeden celny.

0

@Kaamilos87 Przecież my bardzo często tak gramy.

0

@LucasW123 Zubimendiego nie dostał.

1

Jak tam La Bambo wasz Ferran? Biega, pressuje, a tu my nadal z własnej połowy nie potrafimy wyjść. Nadal Lewy winny?

0

Araujo oddaje piłkę za darmo? Dlaczego my nie potrafimy wykonać wyrzutu z autu?

5

2 minuty, a Ferran już dwa razy dostał takie podania, o jakich Lewy mógł tylko pomarzyć.

0

Ale Ferran schrzanił.

0

@P33ck A skąd takie bezpardonowe pomówienia.

0

@P33ck No właśnie. A jak przegramy to na pewno już nie wygramy.

0

Barcelona 3 strzały po 50 minutach. 1 celny.

1

Felix na pewno bez faulu. Na Lewym zaś jak najbardziej.

0

YaaaY! Pierwszy celny strzał!

0

Każdy kolejny mecz coraz gorszy, za wyjątkiem 1 połowy w meczu z Realem.

4

Barca tankuje jak w NBA. Za parę lat wychowankowie dorosną i powalczymy o trofea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?