kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Ależ Xavi ma farta...
0
Araujo to prawdziwy lider tej drużyny. El Capitano!
0
Z Lewym w składzie, gdyby ten podołał kondycyjnie, wygralibyśmy ten mecz.
0
Araujo właśnie oddał najlepszy strzał Barcelony w tym meczu.
2
Fajny Ferran, co? Tak biega, tak pressuje! A jednak każde dobre podanie jakie dostał, spektakularnie spartolił.
0
Ter Stegen (Sofascore)
Goals prevented: 1.94
0
Raphinha powinien grać w pierwszym składzie. To nasz najlepszy skrzydłowy, nie wiem, dlaczego Xavi go omija.
0
My nie potrafimy wykonywać autów.
0
@FioletoweOczy Dwa razy dostał piłkę...
1
@michal26 Tym tłukom nie wytłumaczysz. Dla nich Lewy zawsze zły. Chyba, że strzeli, to wtedy Ferran zły.
0
@Robert1603 Najważniejszy jest 1 punkt zdobyty z rywalem w świetnej dyspozycji na ich terenie.
0
@Roobo I co z tego wynika?
1
@LucasW123 No nie do końca. Dzisiaj Lewy najmniej strat z całej Barcelony.
0
Jupiiiiii 6 strzał. Rozkręcamy się!
0
Rapha na lewej? Że co proszę, Yamal niby lepszy?
2
@Kaamilos87 No dobra, może nie aż tak...
0
Przypominam: Barca 4 strzały, jeden celny.
0
@Kaamilos87 Przecież my bardzo często tak gramy.
0
@LucasW123 Zubimendiego nie dostał.
1
Jak tam La Bambo wasz Ferran? Biega, pressuje, a tu my nadal z własnej połowy nie potrafimy wyjść. Nadal Lewy winny?
0
Araujo oddaje piłkę za darmo? Dlaczego my nie potrafimy wykonać wyrzutu z autu?
5
2 minuty, a Ferran już dwa razy dostał takie podania, o jakich Lewy mógł tylko pomarzyć.
0
Ale Ferran schrzanił.
0
@P33ck A skąd takie bezpardonowe pomówienia.
0
@P33ck No właśnie. A jak przegramy to na pewno już nie wygramy.
0
Barcelona 3 strzały po 50 minutach. 1 celny.
1
Felix na pewno bez faulu. Na Lewym zaś jak najbardziej.
0
YaaaY! Pierwszy celny strzał!
0
Każdy kolejny mecz coraz gorszy, za wyjątkiem 1 połowy w meczu z Realem.
4
Barca tankuje jak w NBA. Za parę lat wychowankowie dorosną i powalczymy o trofea.