0

@BartqRKO Też mi się tak wydaje. Tylko komu byłoby to na rękę? Bo na pewno nie Fury'emu...

0

@macio_944 Oriola nie wpuszczać. Może Casado zagrałby lepiej?

0

@Szmulek Niewiarygodne XDDDD On musi udawać!

0

Fury kończ to, bo tu w grudniu trzeba z Usykiem walczyć, po co się przemęczać, jeszcze jakieś rozcięcie złapiesz i będzie lipa.

0

@DonCarletto Nie no, czekałeś 1.5 godziny żeby zobaczyć nokaut w minute? Ja liczę na parę rund i porządne przećwiczenie Ngannou.

0

@DonCarlettoOby jak najmniej. Ten gość waży 120 kg, jeśli spróbuje walczyć stylem Tysona to skończy na deskach w pierwszej rundzie.

1

Cristiano Ronaldo obecny na gali Fury-Ngannou.

11

Odnoszę wrażenie, że połowa La Bamby uważa, że to Lewy strzelił Bellinghamem z dystansu i to Lewy wpuścił tego farfocla w pole karne. Jego wina, bo nie pressował na 20-30 metrze, no bo przecież jak wiadomo wszystkie dziewiątki tak robią...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dafik85 Tak, wzmacnia się w ataku. Za apatię w środku pola oskarżyć można by było pomocnika, np. Kevina de Bruyne, a nie Lewego który wiadomo, że jest typową dziewiątką.

0

@Rewolucja123 Co do łatwych strat, to chyba oglądałeś uważnie mecz i widziałeś, jak Ferran trzykrotnie podał przeciwnikom na kontrę? Akurat nic takiego Lewemu się nie przydarzyło. To, co zaważyło na naszej porażce to zmiany Cancelo i Fermina i jakaś totalna apatia w pressingu od drugiej połowy.

0

@Rewolucja123 Z Romeu się zgodzę. Na minus u Lewandowskiego wyróżniłbym dwa zagrania - jedną łatwą stratę na skrzydle i później nie poradzenie sobie z kapitalnym dograniem Gundogana, chociaż samo przyjęcie też było z kategorii tych trudniejszych.

0

@dafik85 Real rozgrywał piłkę w środku, głównie w pobliżu 20-30 metra. Uważasz, że dziewiątka powinna pressować w tych rejonach?

1

@Borry No tak umie, że trzy razy do przeciwników na kontrę podał.

2

@dafik85 Pod jakim względem Lewy sabotował mecz? Zmarnował jakąś setę, dwie? Sprowokował karnego? Czerwona na początku meczu?

0

@Comfortable_ Oglądam mecz. Pytam ponownie. Pod jakim względem okropny mecz? Co zepsuł? Strzelili nam dwa gole przez niego? Oglądałeś uważnie, wytłumacz bo może coś mi umknęło. Chyba że klapiesz gębą dla samego klapania i plusików.

0

@Comfortable_ W sensie? Zmarnował jakąś setę, dwie? Sprowokował karnego? Czerwona na początku meczu?

0

Boże Romeu co ty wyprawiasz

1

@FcPortoFan1999 Dla Realu, gramy u siebie. Chociaż z drugiej strony mnóstwo kontuzji...

2

Lewy dobre rozegranie i solidna próba.

0

@dafik85 No tak, szkoda że nie pressuje na tym 20 metrze, przecież każda dziewiątka tak robi

0

@Technik No tak, Ferran jednak robił ten pressing na 20 metrze, nie to co Lewy

4

Czemu my oddajemy piłkę?

0

@Coutinho007 Jedną ręką dotknął i jakoś nie urwało

6

@Saviola88 Gdzie bliska okna, czy ja coś przegapiłem?

7

Dla mnie błąd Ter Stegena, wyglądało na całkiem możliwe do wyjęcia.

0

@DonAndresFCB Nie miał okazji się wykazać, choć koledzy mieli bardzo dobre okazje, by mu podać i takową okazję sprezentować.

0

Ulala, Gavi co za interwencja!

0

Na ligowym by weszło

0

@Riol Rywale mieli dwie czerwone, a Kane strzelił gola z własnej połowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?