0

@Tomek54321 Dostawać szanse jasne, ale kolega tu proponuje grę od deski do deski. Fermin gra tylko dlatego, że połowa pomocy nam się połamała, a Oriol jest w tej formie bezużyteczny. Niestety każda szanująca się drużyna musi mieć klasowego DPM'a i takie tricki jak wyciąganie ludzi ze szkółki od razu do wyjściowej jedenastki, nawet o ogromnym talencie nie przejdą. Widać to po Yamalu, który oczywiście ma ogromny talent ale nie przekłada się to na jakieś szczególne korzyści dla Barcy, przynajmniej w ostatnich 5-6 meczach.

3

@Lionel_Messi10 chcesz wygrywać ligę i być ważnym graczem LM grając Casado?

2

@kamar24 prawie król strzelców XD

1

No, ale jak to? Przecież mówili, że to Lewy zawinił, najgorszy zawodnik na boisku...

0

@MESSIah16 Niby tak, a jednak bezpośrednie starcie z United przegraliśmy.

0

@KrwawiaceoczyVEB No to ty potwierdź to twoje wracanie Ferrana, walczenie i pressowanie. Nie będę chodzić po stronach statystycznych żeby wyjaśniać gościa z zaburzeniami obiektywizmu do Polaka, jakikolwiek by nie był. Chociażby jedyny bodajże strzał Lewego w tym meczu - jeden z nielicznych strzałów Barcelony w drugiej połowie wynikał z jego świetnego rozrzucenia piłki górą na skrzydło do Raphinhi i otrzymania piłki zwrotnej.

0

@KrwawiaceoczyVEB Bzdury. Lewy też pressował, blokował korytarze podań i robił to, co do obowiązków dziewiątki należy. Kilka razy odskoczyła mu piłka, prawda, ale kilka razy przyśpieszył akcje, przetrzymywał piłkę gdy było trzeba i miał kilka dobrych prób podań, które mogłyby prowadzić do stworzenia niebezpiecznej okazji. Poza tym w przeciwieństwie do Ferrana nie podawał Realowi wprost na kontrę, a jak tracił piłkę to w bezpiecznym miejscu. Jedyne, co można mu zarzucić, to nieudane przyjęcie kapitalnego podanie Gundogana, wtedy miałby dobrą szansę na strzał, ale obstawiam, że mało kto w Barcelonie poradziłby sobie z tym podaniem.

2

@michal26 Przecież spadki w sondażach pojawiły się długo przed kontrowersyjnymi wypowiedziami Mikke. Zresztą, myślę, że znaczna część wyborców przyzwyczaiła się już do jego odklejonych wypowiedzi - to nie jest tak, że on teraz nagle zaczął takie rzeczy wygadywać. On to mówi od zawsze. O tym samym i w ten sam sposób. Zrzucanie na niego porażki kampanii konfy to bzdura i oszukiwanie samych siebie.

1

@KrwawiaceoczyVEB Przecież tu żadna dziewiątka by nie pomogła. Przez 90 minut ani Lewy, ani Ferran nie dostali ani jednego dobrego podania, które stawiałoby ich przed poważną szansą na zdobycie gola. Widziałeś jakie szanse miał dzisiaj Haaland w meczu z United? Torres i Lewy razem wzięci nie mieli tyle szans przez ostatnie 4 mecze.

1

Szymański z kolejną asystą w Turcji. Nie ma zamiaru się zatrzymać.

0

Legia w fatalnej formie... Oby do meczu domowego z AZ Alkmaar odżyła, bo na teraz jakoś tego nie widzę.

1

@Stinger_ Tak jest, Robert bezdyskusyjnie powinien zdobyć piłkę w 2020 roku, była to bezczelna i żałosna kradzież, natomiast w 2021 roku na pewno dał solidne argumenty by ją wygrać, natomiast zabrakło nieco lepszego występu reprezentacji na EURO.

3

@Stinger_ W 2021 roku Lewy miał dwie mocne karty przetargowe - pobił rekord Gerda Mullera i to tylko w 29 spotkaniach, oraz został w poprzednim roku okradziony z ZP, więc część dziennikarzy pewnie liczyła także jego zasługi z zeszłego roku.

3

@P33ck I Luisem Suarezem.

1

@Encore Jak na razie to Kane może tylko pomarzyć o takiej karierze jak Lewandowski.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie no bez przesady, karny za coś takiego? Litości!

0

Nie pamiętam, jak to wyglądało podczas meczu, ale na zdjęciu to jest tak komiczne jak Viniego Ancelotti odholował XDDDD

1

@Encore poczekaj na werdykt. To Brytole, Fury raczej nie przegra.

0

Fury, jakie ty świadectwo wystawiasz dla boksu. Wstyd. Odebrać pas WBC, zaorać, anulować walkę z Usykiem. Żenada!

5

Nie liczę punktów, ale wydaje mi się że prowadzi Ngannou. 8 runda dominacja mistrza MMA.

0

Ngannou już zmęczony.

0

@BartqRKO Też mi się tak wydaje. Tylko komu byłoby to na rękę? Bo na pewno nie Fury'emu...

0

@macio_944 Oriola nie wpuszczać. Może Casado zagrałby lepiej?

0

@Szmulek Niewiarygodne XDDDD On musi udawać!

0

Fury kończ to, bo tu w grudniu trzeba z Usykiem walczyć, po co się przemęczać, jeszcze jakieś rozcięcie złapiesz i będzie lipa.

0

@DonCarletto Nie no, czekałeś 1.5 godziny żeby zobaczyć nokaut w minute? Ja liczę na parę rund i porządne przećwiczenie Ngannou.

0

@DonCarlettoOby jak najmniej. Ten gość waży 120 kg, jeśli spróbuje walczyć stylem Tysona to skończy na deskach w pierwszej rundzie.

1

Cristiano Ronaldo obecny na gali Fury-Ngannou.

11

Odnoszę wrażenie, że połowa La Bamby uważa, że to Lewy strzelił Bellinghamem z dystansu i to Lewy wpuścił tego farfocla w pole karne. Jego wina, bo nie pressował na 20-30 metrze, no bo przecież jak wiadomo wszystkie dziewiątki tak robią...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?