kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Barca1922 Widze że syto świętowana bramka Fatiego, zazdroszcze...
0
@maniak33333 Jest taki zapis? No to faktycznie jeszcze większy fart niż myślałem
0
Legia musi uspokoić ten mecz, bo inaczej zaraz coś w końcu wpadnie i spalony nas nie uratuje.
0
Robi się gorąco. Ciężka atmosfera w Zrinjskim po niekorzystnych decyzjach sędziów.
1
Mógł być spalony. I tak też się dzieje, ponownie korzystna dla Legii decyzja VAR'u !
1
Muci schodzi. Najgorszy zawodnik do tej pory, pozytywna zmiana.
1
Dla mnie bez spalonego. I tak też zostaje zweryfikowane, kapitalny strzał Kramera!
1
@michal26 z Ivim pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej
1
Josue jakie ciasteczko... Fantastyczne podanie, niestety koncertowo zmarnowane
0
Josue! Pięknie nabici!
0
@PatrykBarca Już porażka ze Sturmem u siebie praktycznie ich eliminowała, nic nowego.
1
@PatrykBarca Teraz nie ma więcej jak połowy, więc znów będzie ciężko. Z plusów to, że nie musi grać Roberto.
1
@P33ck Dobrze, że na ławkę chociaż się załapał, nie to co ostatnio. I po co mu to było, gdyby został w Lechu pewnie elegancko kopał by sobie teraz z jakimś Zrinjskim czy innymi Łudogorcami w LKE...
2
Swoją drogą Włodarczyk w końcu przełamał się w Sturmie. Z karnego, bo z karnego, ale jednak. W międzyczasie Szymański wpuszczony z ławki notuje asystę w meczu z Łudogorcem.
0
Ale mógł z tym gwizdkiem poczekać do końca akcji...
0
No nic, miejmy nadzieję że Legia jak zawsze da piękne widowisko i 3 punkty przede wszystkim.
0
Szanujmy się, ten Carlos to już dawno nie powinien być na boisku.
0
Papszun na trybunach musi to oglądać... Dobrze, że odszedł, bo klub który przez 2 lata nie potrafi sprowadzić sensownego napastnika, wydając jednocześnie miliony na transfery to żart.
0
@maniak33333 Z Papszunem mieliby 3 miejsce i spadek do LKE, a tak klops.
0
Borek nigdy już nie powinien komentować, on jest wspólnym punktem wszystkich kompromitacji i porażek
2
@Bartinho1899 To tylko ciekawostka, nic nie musimy. Takie wyliczenia to musi robić polska kadra, bo oni są faktycznie w tragicznej sytuacji.
4
@misterio Porotować czym?
20
Dembele 7 goli, asysta w 8 meczach. Nieźle, nieźle. A nie, to tylko Moussa Dembele z El Ettifaq.
0
@Krzysztof1987 Ale Feyenoord gra w LM :(
2
Szkoda, że Sebek Szymański ostatecznie nie mógł zostać w Feyenoordzie.
1
Ferran pod nieobecność Lewego radzi sobie nieźle. 2 gole i asysta w 4 spotkaniach.
0
@Kuba_1 Nie zgodze się. Największe rozczarowanie to sztab medyczny.
5
@QQL5 No ta, oprócz gola i asysty to faktycznie nic nie wniósł.
1
To był Casado? Chyba tak, nie kojarze sylwetki... Gratki
1
jeszcze jeden. XDDDD