1

@Barca1922 Widze że syto świętowana bramka Fatiego, zazdroszcze...

0

@maniak33333 Jest taki zapis? No to faktycznie jeszcze większy fart niż myślałem

0

Legia musi uspokoić ten mecz, bo inaczej zaraz coś w końcu wpadnie i spalony nas nie uratuje.

0

Robi się gorąco. Ciężka atmosfera w Zrinjskim po niekorzystnych decyzjach sędziów.

1

Mógł być spalony. I tak też się dzieje, ponownie korzystna dla Legii decyzja VAR'u !

1

Muci schodzi. Najgorszy zawodnik do tej pory, pozytywna zmiana.

1

Dla mnie bez spalonego. I tak też zostaje zweryfikowane, kapitalny strzał Kramera!

1

@michal26 z Ivim pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej

1

Josue jakie ciasteczko... Fantastyczne podanie, niestety koncertowo zmarnowane

0

Josue! Pięknie nabici!

0

@PatrykBarca Już porażka ze Sturmem u siebie praktycznie ich eliminowała, nic nowego.

1

@PatrykBarca Teraz nie ma więcej jak połowy, więc znów będzie ciężko. Z plusów to, że nie musi grać Roberto.

1

@P33ck Dobrze, że na ławkę chociaż się załapał, nie to co ostatnio. I po co mu to było, gdyby został w Lechu pewnie elegancko kopał by sobie teraz z jakimś Zrinjskim czy innymi Łudogorcami w LKE...

2

Swoją drogą Włodarczyk w końcu przełamał się w Sturmie. Z karnego, bo z karnego, ale jednak. W międzyczasie Szymański wpuszczony z ławki notuje asystę w meczu z Łudogorcem.

0

Ale mógł z tym gwizdkiem poczekać do końca akcji...

0

No nic, miejmy nadzieję że Legia jak zawsze da piękne widowisko i 3 punkty przede wszystkim.

0

Szanujmy się, ten Carlos to już dawno nie powinien być na boisku.

0

Papszun na trybunach musi to oglądać... Dobrze, że odszedł, bo klub który przez 2 lata nie potrafi sprowadzić sensownego napastnika, wydając jednocześnie miliony na transfery to żart.

0

@maniak33333 Z Papszunem mieliby 3 miejsce i spadek do LKE, a tak klops.

0

Borek nigdy już nie powinien komentować, on jest wspólnym punktem wszystkich kompromitacji i porażek

2

@Bartinho1899 To tylko ciekawostka, nic nie musimy. Takie wyliczenia to musi robić polska kadra, bo oni są faktycznie w tragicznej sytuacji.

4

@misterio Porotować czym?

20

Dembele 7 goli, asysta w 8 meczach. Nieźle, nieźle. A nie, to tylko Moussa Dembele z El Ettifaq.

0

@Krzysztof1987 Ale Feyenoord gra w LM :(

2

Szkoda, że Sebek Szymański ostatecznie nie mógł zostać w Feyenoordzie.

1

Ferran pod nieobecność Lewego radzi sobie nieźle. 2 gole i asysta w 4 spotkaniach.

0

@Kuba_1 Nie zgodze się. Największe rozczarowanie to sztab medyczny.

5

@QQL5 No ta, oprócz gola i asysty to faktycznie nic nie wniósł.

1

To był Casado? Chyba tak, nie kojarze sylwetki... Gratki

1

jeszcze jeden. XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?