kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Prawda jest taka, że nawet mimo braku większości kluczowych zawodników udało nam się całkowicie stłamsić Athletic do tej pory i powinniśmy to wysoko prowadzić. Gra nie wyglądała tak miło dla oka od paru dobrych meczy.
0
@Fantastyczny Chłopiec Trzeba wyciągnąć innego młodego
0
@Ogorinho1974 O kurde, zapomniałem że on gra
0
@Coutinho007 Gra jest dobra. Skuteczność fatalna.
0
@don'T.R.I.P.e ahaa, no chyba że tak
0
@don'T.R.I.P.e A to nie nasz realizator przypadkiem? Przecież to nasz stadion
0
My już powinniśmy mieć ze 3 bramki conajmniej. Gra wygląda dobrze, ale nikt nie potrafi strzelić.
0
@Nazio_87 Brakuje kogoś, kto by dał impuls. Yamal ratuj!
0
Araujo kontuzja.
0
Fermin za dużo marnujesz ogarnij sie
1
Ajjjj tak blisko, tak blisko
2
Gość ma twardą banię
0
@jacob345 Były okazje, mieliśmy sporo okazji. Ferran też jedną wielką szansę stworzył, tylko na razie wszystko psujemy.
0
@fc20barca Na podstawie oglądania każdego meczu Barcy od poprzedniego sezonu stwierdzam, że forma jest stabilna.
0
@4Fabregas4 Zawsze myślałem, że ty tak w miarę poważnie krytykujesz Lewego. Ale tutaj to już tak absurdalna opinia jak niektóre tezy alexa.
0
@La Pulgaa Oj tam Betis :) Pamiętam też mistrzostwo w poprzednim sezonie, więc mimo wszystko Xavi przynajmniej do końca sezonu
1
@La Pulgaa Z Frankiem też było gówno, pamiętasz Getafe? Jest jeden wspólny czynnik wszystkich naszych słabych meczów - Xavi.
0
Mecz za meczem gówno, a wielu tu takich których jeszcze to dziwi.
1
@Rewolucja123 Jakoś tak to jest, że żadna nasza dziewiątka według specjalistów się tu nie odnajduje.
0
Mam lekkie De ja vu XD
0
@ParlesCuyol5 zapakowałby w sam róg jak w meczu z Celtą po podobnym podaniu, od Cancelo :)
0
Lewy by strzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Felix? Ferran świetne dogranie. Powinien być gol.
0
Ale dziurawa obrona
0
Ciekawostka: W całej kadrze Athleticu Bilbao na mecz z Barcą jest tylko jeden obcokrajowiec.
0
Nie ma z czego wybierać...
1
@Adran360 Dokładnie, takie MLS czy Saudi Pro League spokojnie byłyby w TOP 10 lig europejskich, gdyby znajdowały się w Europie.
0
uwaga włączam mecz Realu
0
Ło cholera co tu się wydarzyło. 4-0 Śląsk Legia.
4
Kane główka w jego stylu.