kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Damiain ale czemu ty go do Villi porównujesz, przecież Ferran to jest zmiennik Lewego i jak na zmiennika to nie radzi sobie tak źle (z wyjeciem sprokurowanego kontrowersyjnego spalonego)
0
@Damiain ma strzelać w każdym meczu? Czego ty oczekujesz?
0
@Tomo1989 pomyśleć, co by było gdyby Zygmunt 3 Waza nie był egoistą... Jego syn objąłby rządy w Moskwie, jeśli by mu się udało tam przetrwać Polska do dziś mogłaby być potęgą
1
Felix klasa. W końcu mamy lewego skrzydłowego, który ma coś więcej niż dobry strzał, który potrafi wykreować szanse dla drużyny, a nie tylko je wykorzystywać.
0
@Kleps0n Oj, już nie bądź taki nieśmiały... Nie kasuj wiadomości, po prostu przeproś i się rozejdziemy XD
0
Jeszcze Yamal? O kurde, no to zaczyna robić się gorąco. Trzeba by przesunąć Felixa na dziewiątkę, Ferrana na PS i znowu dać Gaviego na tego nieszczęsnego fałszywego skrzydłowego... Robi się coraz mniej wariantów, już teraz musieliśmy wystawić Yamala i Fermina w pierwszym składzie, zaraz pół składu to będzie Barca B.
0
Jak tak dalej będą wypadać to niedługo skończymy grając Barcą B...
4
Faktycznie, b. dobry mecz Gundogana.
2
@Roobo Co do wskaźnika xG, to powiem tylko tyle, że nie warto przywiązywac do niego tak wielkiej uwagi. Lewy np. dostał nadprogramowe 0.7 xG za strzał po spalonym (mecz z Osasuną) z 1 minuty. Inny przykład - gole z Celtą. Pierwszy, gdzie musiał idealnie przelobować ekwilibrystycznym strzałem bramkarza z ostrego kąta - 0.5 xG, drugi, gdzie strzelał z czystej pozycji, wystarczyło dobrze przymierzyć - 0.27 xG.
3
Dobrze, że teraz przerwa na reprezentację. Pooglądam sobie Polaków i zatęsknię za Xaviballem.
0
Ferran w tym meczu -1 goli. Słabe zastępstwo za Lewego, nawet będącego w fatalnej formie.
1
Ferran spalił. Felix był na dobrej pozycji przecież...
1
No, po tym meczu Gundogana krytykować nie będę. W końcu robi swoje, nie gra tak asekuracyjnie.
2
Uff, jaki fart...
0
Ja tam faulu nie widzę.
0
@TR3YWAY Mały wybór tak naprawde. Musiałby kogoś z Barcy B dać.
0
Dembele druga asysta. Rozkręca się.
0
Komentarz usunięty
0
@parpe Marek Papszun. Wolny jest i z Lewandowskim się dogada.
1
@Sewren122 Uspokój się. Minęło 45 minut gry, człowieku.
0
@Kleps0n Bo skrytykowałem wielkiego Xaviego? To ty spierd*laj, jeśli według ciebie nie mam prawa oczekiwać od Barcelony czegoś więcej w tym meczu. Powiedz mi, czy stylowo wyglądamy tak, jak powinna wyglądać drużyna warta 900 mln, grając w meczu z najgorszą drużyną swojej ligi?
0
Yamal!! Pisałem, że dzisiaj strzeli!! To teraz tylko 2x Ferran i raz Felix!!
0
@pt9 @mleczkoo Sorka, ja tu jestem dopiero od poprzedniego sezonu...
0
@BordowyPtak Dziwisz się, że niektórzy mają już dość tej farsy? My gramy padakę od 1.5 sezonu, z drobnymi wyjątkami od czasu do czasu.
2
@MesQueUnClub96 Nie miał żadnej szansy. Lewy też by nie miał, bo ta drużyna w ataku nie funkcjonuje. To jest przykre.
0
Kounde kontuzja? Haha lol. Zaraz będzie musiała grać Barca B, bo cały skład wypadnie XD
0
Gundogan fatalnie...
1
@AFA90 Wydawało mi się, że i tak był tam spalony.
1
Rok temu najlepsza obrona w TOP 5 lig. Dzisiaj tracimy 2 bramki z najgorszą drużyną ligi.
0
Xavi out. To jest najgorsza drużyna ligi do diaska.