kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Ferran Torres w 1 połowie Hiszpania - Szkocja (gra na PS):
14/15 podań
4 straty
1 big chances missed
0
Gdzie ten Milik stoi... Najgorszy zawodnik 1 połowy
1
@Barcaa12 przydałby się Świderski...
3
@MarioVeB! Raczej bez dziada Santosza.
0
Peda póki co b.dobry mecz.
0
@maatiixx sprawdz w internecie
15
Wygra Bellingham, tu nie ma dyskusji.
0
@Deviler Zaraz sie okaże że połowa oskarżeń Wardęgi to bzdury...
0
No no, Ferran zagra w Hiszpania - Szkocja
0
Polska U21 | 1 - 2 | Słowacja U21
Kolejna kompromitacja nadchodzi? Słaby prognostyk przed Wyspami Owczymi :)
0
@tristan87 I mróz... Ponoć nawet tam nie rosną naturalnie drzewa
0
@tristan87 Nie dziwne. Trudny teren, przeciwnik też trudny.
1
@matirix20 Wątpię, że miałby podobne liczby. Fati się do Barcelony obecnej nie nadaje, nie nadaje się do gry w jednym momencie z Lewym na boisku i nie nadaje się do koncepcji Xaviego. Jedyne, co ma, to obecnie dobry strzał i tyle z jego zalet. Ni to skrzydłowy, ni to dziewiątka, ni to dziesiątka, takie kijwieco jest z tego Fatiego. Felix podobnie, ale odróżnia ich fakt, że Portugalczyk potrafi grać zespołowo, potrafi tworzyć okazje, a nie tylko je wykorzystywać.
1
@Essos szkoda że nie jest dokończony
12
@PatrykBarca Girona to obecnie jest wyżej w tabeli od nas
1
@Comentateiro zagłosuj na PIS. Tyle ile oni ci dali to nikt tyle nie da, a dadzą jeszcze więcej!
0
Ciężko wyobrazić sobie, co będzie, jak Polska nie wygra z Wyspami Owczymi. A to przecież trudny teren.
0
@Herato ciekawe, czy da radę złapać jakiekolwiek minuty
0
@Cotutajsiedzieje A to tylko liga, w LM też już 5 uzbierał :) Ostatnio był w fatalnej formie.
2
@_Specjalista Masz racje, ale w obecnej sytuacji warto zauważyć że nie mamy innego wyjścia niż stawiać na młodzież. Oprócz Yamala nie ma nikogo na PS, oprócz Fermina nie ma nikogo na ławce w linii pomocy.
0
Dawać go do pierwszego składu.
8
Araujo kot. Oby tylko się nie połamał, bo forma chyba nadal jest.
2
Jeszcze tylko tego brakowało. No nic, jest zawsze gotowy El Capitano Sergi Roberto na zastępstwo.
2
2 słabe mecze i wszyscy w krzyk...
0
@Peciak Znaczy ta renta wdowia z tego co czytam obowiązywałaby w przypadku obu płci.
0
Renta wdowia... Japierdziele, skąd lewica chce wziąść na to pieniądze?
0
Gra jakiś Polak?
1
@Kgorecki2500 Na pewno wejdzie...
8
"Powodem tak zdecydowanej postawy reprezentacji Hiszpanii ws. Lamine Yamala jest najprawdopodobniej fakt, że jeśli 16-latek rozegra jeszcze jeden mecz dla La Rojy, nie będzie już dostępny dla reprezentacji Maroka."
No, ciekawe. Przyklepanie go do własnej reprezentacji ważniejsze, niż jego zdrowie? Gdzie w tym wszystkim sport?
1
Oszczędzajmy Yamala w nadchodzących meczach, bo jeśli on też wypadnie przed meczem z Realem to tragedia. Kuriozalnie to brzmi, że dzisiaj 16-latek jest naszym jedynym wyborem na PS (no, chyba że będziemy kombinować z Torresem i Felixem)