0

Przecież się podpierał.

0

@czudi17 Przecież to szeroko za słupek leciało. Zamiast rozpoczęcia od bramkarza stworzył szansę dla kolegi.

1

Rapha dzisiaj bez formy. Szkoda, bo miał parę naprawdę solidnych meczów.

0

cztery zmiany na raz? Ciekawie

0

Fiu fiu już więcej strzałów niż w poprzedniej połowie.

0

Tu akurat mógł strzelać.

1

@Luciano99 @Rhaan Co prawda to prawda. Pisać mogę sobie ile chcę, ale charakterystyki zespołu to nie zmieni. Współczuję tym, co tak wierzą w Roque, bo jeśli Xavi zostanie dłużej w tym klubie to niestety obawiam się że obraz następnych meczów się nie zmieni, nawet gdyby doszedł tu Kane.

0

@Szmulek Kto wie co będzie jak trafi do Barcelony, Lewy też przeważnie wcześniej nie miał problemów z techniką.

3

Ciekawe, jak Kane strzelił hattricka w meczu z Borussią. Przedryblował paru rywali? A niech mnie, 0 skutecznych dryblingów. No chyba jednak nie. No to może kapitalny strzał z dystansu? Nie. Dostał dwie patelnie i jedno podanie na 1v1 z bramkarzem. Tyle sytuacji Robertowi przez ostatnie dwa miesiące koledzy nie wykreowali.

0

@Szmulek Przecież Roque to ten sam profil zawodnika, co Lewy, przynajmniej oceniając po golach jakie strzela.

0

@MesQueUnClub96 Przecież każdy potrafi przedryblować 5 rywali jak dostaje podanie przed polem karnym, a przed nim autobus stoi.

0

@tristan87 To ironia? Tak tylko się upewniam...

2

O Haalandzie mówiło się, że bez formy dopiero jak zmarnował 5 świetnych okazji na bramkę (2 razy nie trafił na pustaka). A tutaj Lewy nawet nie ma nawet zalążka okazji a ludzie piszę, że fatalny mecz.

0

@Gall Co miał zrobić? Teleportować się do tej piłki? Przecież on ledwo ustrzegł się przed spalonym...

0

@Trojanek23 Fajny był ten meczyk z Realem, co? Taka jest narracja, że 1 połowa była świetna. Gówno prawda, mieliśmy jedną sensowną okazję - prezent od obrońców Realu dla Gundogana. Potem gra wyglądała podobnie - po prostu wpadły dwa farfocle do bramki i się skończyło.

1

Lewy winny. Nie pressował.

0

@La Pulgaa Ale to nie jest jeden mecz! Oni tak grają w każdym meczu! Raz na 5 spotkań zdarzy im się wyjątek, ale to tyle!

0

@Trojanek23 Czyli dobrze bawiłeś się na zremisowanym meczu z Granadą, najgorszą drużyną ligi?

0

@mientusek1407 Pierwszy raz?

0

@Kidd Brakuje mu też jakichkolwiek celnych podań od kolegów w pole karne lub chociaż okolice.

0

Niech mi tu nikt po meczu nie wmawia, że Lewy nie wychodzi do piłek. Cały czas robi jakiś ruch, daje opcję podania za linię obrony, ale nikt go nie wybiera.

1

@Firestone Ostatnio z Athletikiem było 5 strzałów, 1 celny po 80 minutach, więc proporcjonalnie wychodzimy na plus.

0

@SinMistico Przecież stoi na dziewiątce i nie schodzi jak nie musi.

0

25 minut meczu, Barca wciąż nie stworzyła poważnego zagrożenia. Znowu Lewy winny?

0

Dawać Pedriego.

0

@Faro Ledwo się przed spalonym ustrzegł, a ty mówisz że spóźniony?

0

@Roobo A co on źle zrobił w tym meczu?

3

Ferran na lewej? Znów popełniamy ten sam błąd?

0

@Rewolucja123 20 minut po wejściu Ferrana zaczęliśmy tworzyć. Równie dobrze można powiedzieć, że to zmiany Raphinhi, Pedriego, Yamala to spowodowały, bo oni przynajmniej nie psuli każdej piłki jaką dostawali.

0

@Rewolucja123 Może gdybyśmy byli na połowie Sociedadu dłużej niż 5 minut w pierwszej połowie wyglądało by to inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?