kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Przecież się podpierał.
0
@czudi17 Przecież to szeroko za słupek leciało. Zamiast rozpoczęcia od bramkarza stworzył szansę dla kolegi.
1
Rapha dzisiaj bez formy. Szkoda, bo miał parę naprawdę solidnych meczów.
0
cztery zmiany na raz? Ciekawie
0
Fiu fiu już więcej strzałów niż w poprzedniej połowie.
0
Tu akurat mógł strzelać.
1
@Luciano99 @Rhaan Co prawda to prawda. Pisać mogę sobie ile chcę, ale charakterystyki zespołu to nie zmieni. Współczuję tym, co tak wierzą w Roque, bo jeśli Xavi zostanie dłużej w tym klubie to niestety obawiam się że obraz następnych meczów się nie zmieni, nawet gdyby doszedł tu Kane.
0
@Szmulek Kto wie co będzie jak trafi do Barcelony, Lewy też przeważnie wcześniej nie miał problemów z techniką.
3
Ciekawe, jak Kane strzelił hattricka w meczu z Borussią. Przedryblował paru rywali? A niech mnie, 0 skutecznych dryblingów. No chyba jednak nie. No to może kapitalny strzał z dystansu? Nie. Dostał dwie patelnie i jedno podanie na 1v1 z bramkarzem. Tyle sytuacji Robertowi przez ostatnie dwa miesiące koledzy nie wykreowali.
0
@Szmulek Przecież Roque to ten sam profil zawodnika, co Lewy, przynajmniej oceniając po golach jakie strzela.
0
@MesQueUnClub96 Przecież każdy potrafi przedryblować 5 rywali jak dostaje podanie przed polem karnym, a przed nim autobus stoi.
0
@tristan87 To ironia? Tak tylko się upewniam...
2
O Haalandzie mówiło się, że bez formy dopiero jak zmarnował 5 świetnych okazji na bramkę (2 razy nie trafił na pustaka). A tutaj Lewy nawet nie ma nawet zalążka okazji a ludzie piszę, że fatalny mecz.
0
@Gall Co miał zrobić? Teleportować się do tej piłki? Przecież on ledwo ustrzegł się przed spalonym...
0
@Trojanek23 Fajny był ten meczyk z Realem, co? Taka jest narracja, że 1 połowa była świetna. Gówno prawda, mieliśmy jedną sensowną okazję - prezent od obrońców Realu dla Gundogana. Potem gra wyglądała podobnie - po prostu wpadły dwa farfocle do bramki i się skończyło.
1
Lewy winny. Nie pressował.
0
@La Pulgaa Ale to nie jest jeden mecz! Oni tak grają w każdym meczu! Raz na 5 spotkań zdarzy im się wyjątek, ale to tyle!
0
@Trojanek23 Czyli dobrze bawiłeś się na zremisowanym meczu z Granadą, najgorszą drużyną ligi?
0
@mientusek1407 Pierwszy raz?
0
@Kidd Brakuje mu też jakichkolwiek celnych podań od kolegów w pole karne lub chociaż okolice.
0
Niech mi tu nikt po meczu nie wmawia, że Lewy nie wychodzi do piłek. Cały czas robi jakiś ruch, daje opcję podania za linię obrony, ale nikt go nie wybiera.
1
@Firestone Ostatnio z Athletikiem było 5 strzałów, 1 celny po 80 minutach, więc proporcjonalnie wychodzimy na plus.
0
@SinMistico Przecież stoi na dziewiątce i nie schodzi jak nie musi.
0
25 minut meczu, Barca wciąż nie stworzyła poważnego zagrożenia. Znowu Lewy winny?
0
Dawać Pedriego.
0
@Faro Ledwo się przed spalonym ustrzegł, a ty mówisz że spóźniony?
0
@Roobo A co on źle zrobił w tym meczu?
3
Ferran na lewej? Znów popełniamy ten sam błąd?
0
@Rewolucja123 20 minut po wejściu Ferrana zaczęliśmy tworzyć. Równie dobrze można powiedzieć, że to zmiany Raphinhi, Pedriego, Yamala to spowodowały, bo oni przynajmniej nie psuli każdej piłki jaką dostawali.
0
@Rewolucja123 Może gdybyśmy byli na połowie Sociedadu dłużej niż 5 minut w pierwszej połowie wyglądało by to inaczej.