2

Co wy tak z tym Felixem? Jeszcze przed chwilą go wychwalaliście pod niebiosa

0

Ale idealna główka, cholera jasna....

0

@karci0 Z gry wyglądało na karnego, taki naturalny upadek. No ale cóż.

0

Nie no, jak tu nie było karnego to ja nie wiem gdzie będzie karny. Po powtórce dochodze do wniosku ze jednak nie.

0

No i Fermin zabiera piłkę Lewemu, jak już miał szansę uderzyć z dobrej pozycji.

3

Xavi wyczerpał limit spokojnych meczów w Antwerpii.

1

Jedno słowo nasuwa się do głowy, gdy widzę to co znowu gramy. Hydraulika!!!!

0

Jesteśmy w sytuacji bez wyjścia.

0

@Gaz No i co z tego? Wymienisz piłkarzy? No nie, nie ma takiej możliwości. Można tylko wymienić trenera, a nawet trzeba.

0

@Kuba_1 W kadrze mamy celniejsze wrzutki.

1

@sk13 Mała poprawka - w zimie. W tym sezonie mamy Cancelo i Felixa, nie wiadomo, czy w następnym uda się złapać takie okazje. Wątpię, że skład będzie lepszy, nie ma na co czekać.

0

@D10SLEO Podobnie jak Milik dla reprezentacji Polski.

1

Cały czas zachowują się, jakby im się należało. Do roboty a nie z pretensjami do sędziów!

0

Czy tylko Lewy potrafi u nas dośrodkować?

1

Nasi skrzydłowi mają odgórny zakaz przekraczania wysokości pola karnego. Inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

1

No i gdzie ten Pedri podaje XD

1

Fajny kontratak. Taki nie za szybki. Wina Lewego?

0

Kounde jaka próba... Gdyby to podanie doszło

0

@Vernon_Roche Z Granadą, tak?

0

@Lordzi Dlatego uważam, że już lepiej grać Raphinhą.

1

@ou7sider Haaland za Lewego. Ja za. Spoiler: nic to nie zmieni.

1

@lntrowertyk Przecież to jego pierwsza dobra szansa na bramkę od jakichś 7 meczy, a dokładniej od spotkania z Celtą.

2

Uwielbiam La Bambę. Gdyby to, co zrobił Lewy zrobił ktokolwiek inny, leciały by komentarze typu dobra próba, co za przyjęcie itd. Ale do Polaka trzeba się przypieprzyć.

0

@Kuba_1 Widzę, że wziąłeś to do siebie. Niepotrzebnie, to nie jest obraza. "Debil" to określenie nacechowane neutralnie.

0

@Roobo No to masz pytanie - a mu tak podają?

0

@goldmetaxa Zawsze jest ruch Lewego, ale rzadko kiedy mu podają

0

@Kuba_1 Przecież stoi w polu karnym debilu XD. Felix przed minutą mógł mu podać, ale wybrał strzał donikąd.

1

Dobra dawać jeszcze jednego! Przy 2:0 może Barca zacznie grać!

0

Fiu fiu, jaka wrzutka...

0

Kij w tego straconego gola, to boli że my nadal nic dla siebie nie stworzyliśmy... Męczenie buły z Alaves? Litości!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?