kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
Co wy tak z tym Felixem? Jeszcze przed chwilą go wychwalaliście pod niebiosa
0
Ale idealna główka, cholera jasna....
0
@karci0 Z gry wyglądało na karnego, taki naturalny upadek. No ale cóż.
0
Nie no, jak tu nie było karnego to ja nie wiem gdzie będzie karny. Po powtórce dochodze do wniosku ze jednak nie.
0
No i Fermin zabiera piłkę Lewemu, jak już miał szansę uderzyć z dobrej pozycji.
3
Xavi wyczerpał limit spokojnych meczów w Antwerpii.
1
Jedno słowo nasuwa się do głowy, gdy widzę to co znowu gramy. Hydraulika!!!!
0
Jesteśmy w sytuacji bez wyjścia.
0
@Gaz No i co z tego? Wymienisz piłkarzy? No nie, nie ma takiej możliwości. Można tylko wymienić trenera, a nawet trzeba.
0
@Kuba_1 W kadrze mamy celniejsze wrzutki.
1
@sk13 Mała poprawka - w zimie. W tym sezonie mamy Cancelo i Felixa, nie wiadomo, czy w następnym uda się złapać takie okazje. Wątpię, że skład będzie lepszy, nie ma na co czekać.
0
@D10SLEO Podobnie jak Milik dla reprezentacji Polski.
1
Cały czas zachowują się, jakby im się należało. Do roboty a nie z pretensjami do sędziów!
0
Czy tylko Lewy potrafi u nas dośrodkować?
1
Nasi skrzydłowi mają odgórny zakaz przekraczania wysokości pola karnego. Inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.
1
No i gdzie ten Pedri podaje XD
1
Fajny kontratak. Taki nie za szybki. Wina Lewego?
0
Kounde jaka próba... Gdyby to podanie doszło
0
@Vernon_Roche Z Granadą, tak?
0
@Lordzi Dlatego uważam, że już lepiej grać Raphinhą.
1
@ou7sider Haaland za Lewego. Ja za. Spoiler: nic to nie zmieni.
1
@lntrowertyk Przecież to jego pierwsza dobra szansa na bramkę od jakichś 7 meczy, a dokładniej od spotkania z Celtą.
2
Uwielbiam La Bambę. Gdyby to, co zrobił Lewy zrobił ktokolwiek inny, leciały by komentarze typu dobra próba, co za przyjęcie itd. Ale do Polaka trzeba się przypieprzyć.
0
@Kuba_1 Widzę, że wziąłeś to do siebie. Niepotrzebnie, to nie jest obraza. "Debil" to określenie nacechowane neutralnie.
0
@Roobo No to masz pytanie - a mu tak podają?
0
@goldmetaxa Zawsze jest ruch Lewego, ale rzadko kiedy mu podają
0
@Kuba_1 Przecież stoi w polu karnym debilu XD. Felix przed minutą mógł mu podać, ale wybrał strzał donikąd.
1
Dobra dawać jeszcze jednego! Przy 2:0 może Barca zacznie grać!
0
Fiu fiu, jaka wrzutka...
0
Kij w tego straconego gola, to boli że my nadal nic dla siebie nie stworzyliśmy... Męczenie buły z Alaves? Litości!