kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Szkoda. Niewykorzystane szanse się mszczą...
0
Nie poznaje Kamińskiego. Wszystkie piłki do tyłu. Przydałby się Zalewski, ale Probierzówka zaklepała go na arcyważny mecz z Łotwą.
1
Polska U21 - Niemcy U21 1-0.
Jedyny mecz Polaków warty obejrzenia w dniu dzisiejszym.
0
@Culers Jakie prawdziwe
4
Pewnie, dorzućmy jeszcze w pakiecie Pedriego i Gaviego, a nuż uda nam się wyjść z kryzysu!
7
@Emhyr Odpowiem na to cytując Korwina: Celem życia nie jest przeżycie. Gołota zostawił po sobie wiele dobrego i na pewno będzie zapamiętany, a do tego ustawił siebie i swoją rodzinę finansowo na całe życie - ciekawe, czy rekompensuje mu to trudy życia po boksie, natomiast decyzja należała do niego i tak powinno być.
0
Inigo dobrze wchodzi w jego buty. Jeśli tak dalej będzie grać, to Christensen faktycznie byłby najlepsza możliwością na zarobienie poważnych pieniędzy.
1
@mekston Po minucie od wejścia na boisko :O
0
@kakusus Póki co, to Lewy zszedł z formy i nie jesteśmy w stanie awansować z chyba najłatwiejszej grupy w historii, więc ciemno to widzę.
0
Po co, przecież za jakiś czas wyzdrowieje El Capitano Roberto...
0
Oby nie było jak z Moderem w Brighton...
0
@AlberoLuqe Dokładnie, czas najwyższy by dać Cancelo chwilę odpoczynku.
0
Ferran na lewej stronie gra?
1
@Emhyr Niby tak, ale jednak zobacz na grupę Węgięr i Rumunii, a zobacz na grupę Norwegii. A co do Polski, to to też jest trochę przykre, że jak Lewy nie poniósł na plecach drużyny jak wtedy gdy był w formie, to odpadamy z takiej śmiesznej grupy.
1
On się jeszcze przyda, tylko musi grać. Liczby w przełożeniu na minuty ma najlepsze z naszych skrzydłowych. Ale Xavi woli wystawiać 16 latka, który oprócz dryblingu daje obecnie niewiele konkretów. Rozumiem stawianie na młodzież, ale Yamal nie nadaje się na pierwszy skład, to jeszcze nie ten czas.
1
@Albatros gdyby jeszcze sprokurował karnego miałby komplet.
1
Ethan James Santos w meczu Gibraltar - Francja:
18 minut na boisku
5 kontaktów z piłką
1 gol samobójczy
1 czerwona kartka
To jest w ogóle możliwe zagrać gorsze spotkanie?
0
@Emhyr Imo kończą już mu się pomysły
0
@Emhyr Z Alaves wyglądał dobrze fizycznie. Nie robiły na nim wielkiego wrażenia kontakty z przeciwnikiem. Dlatego dziwi mnie, ze wczoraj grał taką padlinę.
0
@sevs Ja tam byłem za zatrudnieniem Herve Renarda, on by wprowadził dyscyplinę u tych patafianów. Dodatkowo zajmował się wieloma drużynami, gdzie można powiedzieć, że te wyniki, które wykręcał były znacznie powyżej ich potencjału.
0
@dv_7 bez przesady szanuj woźnych i wfistów
0
@dv_7 Z Wyspami Owczymi mecz miał dobry, jak grał na lewej stronie.
0
@dv_7 Frankowski wgl był dzisiaj na boisku?
0
Świat gdyby Seba Szymański grał w podstawie...
2
Probierz zareagował tak jakoś z pół godziny za późno.
0
Kto gorszy w tym meczu, Polacy, czy Czesi? Moim zdaniem jednak Polacy, bo to my głównie mamy piłkę i nic z tym nie robimy.
2
Ten Szymański to wejdzie w końcu? Zabierzcie proszę tego dziada Probierza.
0
Meanwhile Anglicy męczący się z Maltą - 6 strzałów, jeden celny w 70 minut. Kane nie pomaga.
1
@LM10GOAT Nie widzioł żem.
0
Ale po co Peda? Co on zmieni w grze naszej drużyny? Zmiana spod czapy. Aha, dobra nieważne.