1

@Emhyr Prawda jest taka, że on powinien być zdejmowany też ze zwykłej przezorności. To już chyba nie ten wiek, by grać po 90 minut co 3 dni.

2

@michal26 W PSG miałby obok siebie skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, sztab medyczny z prawdziwego zdarzenia i trenera z prawdziwego zdarzenia. W takich warunkach dostawałby znacznie więcej piłek w polu karnym, byłby pod grą, być może nie wymyśliłby sobie tego całego playmakingu i nie zdziadziałby tak szybko.
Lewy na pewno nie jest przyczyną fatalnej formy Barcelony w ostatnich miesiącach, ale również niewiele jest w stanie zrobić by ją poprawić.

0

@Johnnie_Walker Inigo lepszy od Christensena na ten moment, bez wątpienia.

1

@michal26 Mi tam już nie chce się go bronić. Niech sam obroni się na boisku. Z perspektywy czasu transfer do Barcelony był złą decyzją, szkoda, że nie poszedł do PSG.

1

@Hubertusk Nikt, oprócz samego Xaviego.

1

@hayek w sofascore ogromny wpływ na ocenę mają dryblingi, często nawet większy niż key passes, albo big chances created.

7

Xavi do Lewego "Zaraz lecą lagi, szykuj się"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawo Xavi! Świetnie to wymyśliłeś! Viva Xavineta!

0

Wiecie, ja naprawdę miałem nadzieję że się podniesiemy. Że zacznie to jakoś wyglądać... To jest po prostu przykre i tyle.

1

Wygląda na to, że będzie tylko coraz gorzej

0

Lecimy po zwycięski remis 0:0 we wtorkowym finale. Barca Xaviego znów pokazuje klasę.

1

Jakim prawem Kounde gra na ŚP zamiast Araujo. Przecież to woła o powste do nieba.

2

Frenkie jeszcze niżej! Za bramkarzem niech gra!

0

@lntrowertyk Lepsze niż cała nasza linia pomocy kiedykolwiek.

1

@GeneralXavi Tak jest, chip wymieniony generale!

0

Xavi jak zwykle miażdżony taktycznie przez oponenta.

0

Pierwszy raz od dawna Barcelona w tak mocnym składzie.

0

Kurde bela ten Guiu to by się na ławkę z Porto przydał...

0

@Kgorecki2500 szkoda, że znowu o Geralcie. Wolałbym coś odmiennego.

0

@Ronad10 Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Polecam obejrzeć sobie wszystkie gole Kane'a w tym sezonie, może rzuci ci to światło na sprawę. Lewy marnował, owszem ale tylko na początku tego sezonu z Getafe, z Villarrealem. Powinien wtedy strzelić gola, może dwa więcej. Od dłuższego czasu dostaje ćwierć okazji na mecz z nielicznymi wyjątkami.

0

"Mamy na bokach Raphinhę, Lamine’a, João, Ferrana, piłkarzy na wysokim poziomie do gry na skrzydle."

Generał w dobrym humorze :)

0

@Ronad10 A nie wydaje ci się, że jedna średniej jakości piłka na mecz to jest mało? Taki Haaland potrafi w City marnować 5 big chances w jeden mecz i i tak dostaje kolejne piłki. Kane w Bayernie żeby nie dostał dwóch patelni na mecz to musi się cud wydarzyć.

1

@Gaz Ty chyba nie oglądasz tych meczów. Zresztą, nie musisz oglądać, spójrz na wyniki, wystarczą do wyciągnięcia prostych wniosków. Kiedy my ostatnio wygraliśmy mecz z dwubramkową przewagą? Były zdaje się, trzy takie mecze - Cadiz i dwie manity. I tyle. A graliśmy głównie z samym dnem La Ligi.

1

@Trojanek23 W którym konkretnie meczu? W tym zremisowanym 2:2 z Mallorcą, czy tym 2:2 z Granadą? Jak to jest, że w manitach z Antwerpią i Betisem Lewy jakoś nie przeszkodził? Albo w remontadach z Celtą i Alaves?

0

@DonFerdinando A może Łukasz Fabiański. Na zwieńczenie kariery, akurat mu się kontrakt kończy w West Hamie.

0

Xavi mimo wszystko powinien mieć nieco lepszą ocenę. Przeprowadził dobre zmiany, które ożywiły ten mecz.

0

"Wygranie ligi i superpucharu w zeszłym sezonie spowodowało nieświadome rozluźnienie" - Xavi
Gole Barcelony w oficjalnych spotkaniach od meczu z Espanyolem, który zagwarantował nam mistrzostwo.
- strzelone w 1 połowie: 39% (16/41),
- strzelone w 2 połowie: 61% (25/41),
- z czego strzelone po 70 minucie gry: 46% (19/41) (!).
Diagnoza poprawna.

0


Fajna sklejka wałków na Barcelonie. Czekam na kolejne odcinki, bo mam wrażenie że jeszcze sporo tego zostało.

0

Biznes is biznes. Żaden odcinek nie nudzi, toteż więcej ludzi decyduje się na oglądanie do samego końca. Nigdy nie można przewidzieć wyniku walki - nawet wieśniak Mietek może zdominować Zawiszę Czarnego w walce rycerskiej. Sponsorzy, reklamodawcy, wszyscy są zadowoleni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?