1

Braun pięknie gada, ale do tematu dyskursu to on co najwyżej nawiązuje. Co jakieś 30 sekund.

0

@arasz1819 Lewy xG 1.2, więc strzelił mniej więcej tyle co powinien. Za to Raphinha xG 1.14 bez bramki. Swoją drogą, widziałeś dzisiaj Felixa na boisku?

2

@Pedri16Future Jeszcze Barca 2-2 Granada ci się zapodziała. 2 gongi na początku i Barca do końca już się nie obudziła, chociaż remis wyciągneliśmy.

0

@dark44ever To też prawda. To już od dawna nie jest zawodnik, który sam będzie w stanie wygrać jakiś mecz.

3

@pacior95 Z jednej świetnej okazji strzelił, z drugiej nie strzelił. Zdarza się. Dlaczego nasza obrona puściła 4 gole na własnym terenie?

0

Barca w dupe, Master kontuzja w konsekwencji czego również w dupe. Nie ma to jak udany wieczór.

0

@RomanHoffer Pierwszą i ostatnią.

0

@Losiex Otoczka robi swoje. Presja jest tu dużo większa niż w Bayernie, a Lewy zdaje się, że średnio dogaduje się z kolegami z drużyny. Znacznie lepiej rozumiał się z Gavim, ale ten akurat musiał dostać kontuzji...

1

@norbi77 U Xaviego wszyscy prędzej czy później notują dołek niestety.

0

@Emhyr Piłka w powietrzu rządzi się innymi prawami.

0

@Losiex A ty latałbyś uradowany od ucha do ucha, gdyby od ostatniego roku wszyscy trąbili o twojej słabej formie i o tym, jak to zaraz nie odejdziesz do Arabii, czy do innych MLS'ów?

0

@Emhyr Z tym Cancelo akurat sprawa oczywista. Piłka do Lewego i na 90% gol.

2

@NeroTFP1 Czekaj, co?

3

Zaraza i po co ja się śmiałem z tego Bayernu...

0

@Cobra303 Sumaryczne xG niewiele mówi. Przydałoby się też xG/strzał.

0

@Roobo Hattricka? Niby z czego?

3

@tomek8756 Z jednej świetnej okazji gola nie strzelił, z drugiej strzelił. Przeciętny występ i tyle. Ale wiadomo, że wymiar tego przestrzelenia w ostatnich minutach jest ogromny.

0

To był ważny mecz w kontekście mistrzostwa. Bardzo ważny mecz.

0

Był Master i po Masterze. Kolejny Polak do wykreślenia. A do tego Barca przegrywa. Idź pan w chuj z takim wieczorem...

0

49-46 Master. Przewaga się zwiększa, ale angielscy sędziowie pewnie widzą to inaczej.

0

39-37 Master. Twardy łeb ma Anglik, oby Master przycisnął!

0

Master 29-28 Billiam Smith

0

Na wiele klinczów sędzia pozwala. To raczej korzystne dla Polaka.

0

Oho, jak to nie Lewy leży z tyłu, to już sędzia potrafi cofnąć akcję XD

1

@Alan_fcbfan Za Pedriego akurat. Kanaryjczyk jest w złej formie i trzeba to powiedzieć.

2

Przypominam, że za paręnaście minut walczy Masternak o mistrzostwo świata w cruiserweight!

0

Ciekawe czy Robercikowi uda się przełamać klątwę 2 goli. Ostatni hat-trick rok temu z Victorią Plzno.

0

@Aureczek Brakuje też typowego ofensywnego pomocnika. Nie ma kto podawać napadziorom.

4

Chłopaki grają co tydzień a już nie mają siły biegać...

0

Gdyby tylko zapisano klauzulę strachu też na Erica...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?