kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Braun pięknie gada, ale do tematu dyskursu to on co najwyżej nawiązuje. Co jakieś 30 sekund.
0
@arasz1819 Lewy xG 1.2, więc strzelił mniej więcej tyle co powinien. Za to Raphinha xG 1.14 bez bramki. Swoją drogą, widziałeś dzisiaj Felixa na boisku?
2
@Pedri16Future Jeszcze Barca 2-2 Granada ci się zapodziała. 2 gongi na początku i Barca do końca już się nie obudziła, chociaż remis wyciągneliśmy.
0
@dark44ever To też prawda. To już od dawna nie jest zawodnik, który sam będzie w stanie wygrać jakiś mecz.
3
@pacior95 Z jednej świetnej okazji strzelił, z drugiej nie strzelił. Zdarza się. Dlaczego nasza obrona puściła 4 gole na własnym terenie?
0
Barca w dupe, Master kontuzja w konsekwencji czego również w dupe. Nie ma to jak udany wieczór.
0
@RomanHoffer Pierwszą i ostatnią.
0
@Losiex Otoczka robi swoje. Presja jest tu dużo większa niż w Bayernie, a Lewy zdaje się, że średnio dogaduje się z kolegami z drużyny. Znacznie lepiej rozumiał się z Gavim, ale ten akurat musiał dostać kontuzji...
1
@norbi77 U Xaviego wszyscy prędzej czy później notują dołek niestety.
0
@Emhyr Piłka w powietrzu rządzi się innymi prawami.
0
@Losiex A ty latałbyś uradowany od ucha do ucha, gdyby od ostatniego roku wszyscy trąbili o twojej słabej formie i o tym, jak to zaraz nie odejdziesz do Arabii, czy do innych MLS'ów?
0
@Emhyr Z tym Cancelo akurat sprawa oczywista. Piłka do Lewego i na 90% gol.
2
@NeroTFP1 Czekaj, co?
3
Zaraza i po co ja się śmiałem z tego Bayernu...
0
@Cobra303 Sumaryczne xG niewiele mówi. Przydałoby się też xG/strzał.
0
@Roobo Hattricka? Niby z czego?
3
@tomek8756 Z jednej świetnej okazji gola nie strzelił, z drugiej strzelił. Przeciętny występ i tyle. Ale wiadomo, że wymiar tego przestrzelenia w ostatnich minutach jest ogromny.
0
To był ważny mecz w kontekście mistrzostwa. Bardzo ważny mecz.
0
Był Master i po Masterze. Kolejny Polak do wykreślenia. A do tego Barca przegrywa. Idź pan w chuj z takim wieczorem...
0
49-46 Master. Przewaga się zwiększa, ale angielscy sędziowie pewnie widzą to inaczej.
0
39-37 Master. Twardy łeb ma Anglik, oby Master przycisnął!
0
Master 29-28 Billiam Smith
0
Na wiele klinczów sędzia pozwala. To raczej korzystne dla Polaka.
0
Oho, jak to nie Lewy leży z tyłu, to już sędzia potrafi cofnąć akcję XD
1
@Alan_fcbfan Za Pedriego akurat. Kanaryjczyk jest w złej formie i trzeba to powiedzieć.
2
Przypominam, że za paręnaście minut walczy Masternak o mistrzostwo świata w cruiserweight!
0
Ciekawe czy Robercikowi uda się przełamać klątwę 2 goli. Ostatni hat-trick rok temu z Victorią Plzno.
0
@Aureczek Brakuje też typowego ofensywnego pomocnika. Nie ma kto podawać napadziorom.
4
Chłopaki grają co tydzień a już nie mają siły biegać...
0
Gdyby tylko zapisano klauzulę strachu też na Erica...