kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Nawet mnie to już nie smuci XD. Walczymy o Ligę Europy w następnym sezonie, TOP 4 to chyba za wysokie progi.
0
I w takiej sytuacji statystyka xG nie pomoże, bo nie było strzału.
0
Dawać Guiu. Przykro się patrzy, jak Lewy wszystko psuje.
0
Lewuś wszystko źle kończy. A on przecież przez całą karierę właśnie w wykańczaniu był najlepszy.
1
@Firestone Roberto nawet nieźle. Na Roberta lepiej spuścić zasłonę milczenia.
0
Sergi na stałe do pierwszej jedenastki!
1
Dajcie karniaczka, prosze dajcie karniaczka, bo potężna Almeria spuszcza nam wpierdziel... Że też oni wstydu nie mają
0
No i po co pobiec, wyprowadzić kontrę? Zróbmy faul i najlepiej ejszcze z wolnego oddajmy przeciwnikowi.
4
O boże co oni wyprawiają... To jest parodia gry, oni muszą to robić celowo XD
1
Lewy znów daje popis niecelności. Celnik rozregulowany i wszystko idzie w diabli.
0
@LM10GOAT To była piętka w powietrzu.
1
@Iniesta8i Piętką w powietrzu.
0
Jak można cały czas popełniać ten sam błąd i liczyć na to, że przyniesie to inny rezultat?
Lewy w słabej formie w 1 składzie.
Ferran w dobrej formie nie w 1 składzie.
Raphinha.
Laga na rozerwanie na początku połowy.
0
@Omoziu Myślę, że uda się wyciągnąć zwycięski remis 2:2.
0
Klasycznie, laga na Lewego na rozerwanie... Niech chociaż Xavi zmieni zawodnika i wrzucają na kogoś innego, bo przeciwnicy CHYBA to już rozgryźli.
0
@GeraltzKatalonii nie zaliczyli mu tego strzału do statystyk... Nienawidzą wielkiego Polaka
1
@Pawel13sz Błagam Flick, każdy byle nie Xavi... Kończ waść z tym eksperymentem, bo oczy odmawiają posłuszeństwa
0
Zaczynam się powoli bać tego FC Pierdyszewo, czy z kim my tam gramy teraz w pucharze króla.
0
Przyzwyczaiłem się już do braku stylu, boję się, że niedługo przyzwyczaję się też do braku wyników...
1
Ile razy jeszcze będziemy musieli słuchać, jak to szatnia jest zjednoczona i wszyscy stoją za trenerem?
0
Zmiany? Ferran / Guiu za Roberta, Casado za Roberto, Yamal za Brazola. Jak najszybciej, najlepiej od razu na drugą połowę...
0
Nie wiem, jak to jest możliwe, że Xavi przerobił celownik jednego z najlepszych snajperów na świecie na celownik Dembele. Przecież to jest niemożliwe po prostu.
2
Niewykorzystane szanse się mszczą. Dwie sety - Lewego i Roberto. Oczywiście żadnej w tym zasługi Xaviego, żeby później ludzie go nie bronili. To były prezenty.
0
Lewy pierwszy do zmiany, nie ma co
0
Ajj, Fermin, czemu tak mocno
0
No i bramka z dupy. Może to ożywi trochę tych paralityków i zaczną biegać...
0
- At times, Barca looks like its in a slow motion...
- At times? It always looks like its in a slow motion.
XD
0
Angielscy komentatorzy już nie wytrzymują z nudów...
2
Dalej, gwizdać głośniej, bo tego się nie da k*rwa oglądać.
0
@Fantastyczny Chłopiec 3 punkty to tam huj, jak tu nie będzie conajmniej 3 bramek Barcelony to już będzie źle.