1

Nawet mnie to już nie smuci XD. Walczymy o Ligę Europy w następnym sezonie, TOP 4 to chyba za wysokie progi.

0

I w takiej sytuacji statystyka xG nie pomoże, bo nie było strzału.

0

Dawać Guiu. Przykro się patrzy, jak Lewy wszystko psuje.

0

Lewuś wszystko źle kończy. A on przecież przez całą karierę właśnie w wykańczaniu był najlepszy.

1

@Firestone Roberto nawet nieźle. Na Roberta lepiej spuścić zasłonę milczenia.

0

Sergi na stałe do pierwszej jedenastki!

1

Dajcie karniaczka, prosze dajcie karniaczka, bo potężna Almeria spuszcza nam wpierdziel... Że też oni wstydu nie mają

0

No i po co pobiec, wyprowadzić kontrę? Zróbmy faul i najlepiej ejszcze z wolnego oddajmy przeciwnikowi.

4

O boże co oni wyprawiają... To jest parodia gry, oni muszą to robić celowo XD

1

Lewy znów daje popis niecelności. Celnik rozregulowany i wszystko idzie w diabli.

0

@LM10GOAT To była piętka w powietrzu.

1

@Iniesta8i Piętką w powietrzu.

0

Jak można cały czas popełniać ten sam błąd i liczyć na to, że przyniesie to inny rezultat?
Lewy w słabej formie w 1 składzie.
Ferran w dobrej formie nie w 1 składzie.
Raphinha.
Laga na rozerwanie na początku połowy.

0

@Omoziu Myślę, że uda się wyciągnąć zwycięski remis 2:2.

0

Klasycznie, laga na Lewego na rozerwanie... Niech chociaż Xavi zmieni zawodnika i wrzucają na kogoś innego, bo przeciwnicy CHYBA to już rozgryźli.

0

@GeraltzKatalonii nie zaliczyli mu tego strzału do statystyk... Nienawidzą wielkiego Polaka

1

@Pawel13sz Błagam Flick, każdy byle nie Xavi... Kończ waść z tym eksperymentem, bo oczy odmawiają posłuszeństwa

0

Zaczynam się powoli bać tego FC Pierdyszewo, czy z kim my tam gramy teraz w pucharze króla.

0

Przyzwyczaiłem się już do braku stylu, boję się, że niedługo przyzwyczaję się też do braku wyników...

1

Ile razy jeszcze będziemy musieli słuchać, jak to szatnia jest zjednoczona i wszyscy stoją za trenerem?

0

Zmiany? Ferran / Guiu za Roberta, Casado za Roberto, Yamal za Brazola. Jak najszybciej, najlepiej od razu na drugą połowę...

0

Nie wiem, jak to jest możliwe, że Xavi przerobił celownik jednego z najlepszych snajperów na świecie na celownik Dembele. Przecież to jest niemożliwe po prostu.

2

Niewykorzystane szanse się mszczą. Dwie sety - Lewego i Roberto. Oczywiście żadnej w tym zasługi Xaviego, żeby później ludzie go nie bronili. To były prezenty.

0

Lewy pierwszy do zmiany, nie ma co

0

Ajj, Fermin, czemu tak mocno

0

No i bramka z dupy. Może to ożywi trochę tych paralityków i zaczną biegać...

0

- At times, Barca looks like its in a slow motion...
- At times? It always looks like its in a slow motion.
XD

0

Angielscy komentatorzy już nie wytrzymują z nudów...

2

Dalej, gwizdać głośniej, bo tego się nie da k*rwa oglądać.

0

@Fantastyczny Chłopiec 3 punkty to tam huj, jak tu nie będzie conajmniej 3 bramek Barcelony to już będzie źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?