6

@Rioletto Akurat z Felixem to było do przewidzenia. I tak daje więcej niż dawał w Atletico czy tam w Chelsea.

2

Fermin ładnie poskoczył.

0

@Cotutajsiedzieje Żeby uzmysłowić sobie, jak wielkie to osiągnięcie, trzeba powiedzieć, że w 21 wieku najbliżej niego byli Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo. Mieli po 69 goli w swoich najlepszych latach. Wynik Messiego jest przy tym kosmiczny.

2

Bułka, Grabara, Szczęsny, Skorupski. Każdy z nich na spokojnie mógłby być numerem 1 na bramce w reprezentacji. Szkoda tylko, że na innych pozycjach tak nie obrodziło, bo bramkę mamy zabezpieczoną na lata.

2

@tristan87 Aż się nóż w kieszeni otwiera. W grze.

14

No tak, dla Realu to, że VAR może korygować błędy sędziego jest problemem futbolu. Jak to było? W poprzednim sezonie gdyby nie VAR, to oni byliby mistrzami? Ach ci bezczelni sędziowie, że też oni mają czelność...

3

@tristan87 "Jesteś swój chłop, to znaczy mój chłop"

"Andrzeju, chętnie byśmy porozmawiali... ale nie z tobą"

2

Nie lubię tych meczów towarzyskich w dalekich krajach, oglądam każdy mecz Barcy ale do 3 w nocy na Xavinetę to mi się nie chce czekać.

0

@Rewolucja123 I ten brak kreowania to był bardzo poważny problem. Mecze były jeszcze nudniejsze i jeszcze gorzej się je oglądało niż teraz. Teraz przynajmniej jest się z czego pośmiać. Zresztą, jak mam wybierać między dżumą a cholerą to ja podziękuje za takie coś.
Swoją drogą pomyśl, co by było gdyby nasi zawodnicy mieli celowniki na swoim miejscu, bo już nie mówię nawet o tym, by dawali coś ekstra jak strzały z dystansu lub rzuty wolne. Czy wtedy tak wiele byłoby głosów krytyki naszego stylu gry? Nie sądzę. Może paru malkontentów narzekałoby na tracone bramki, ale spokojnie bylibyśmy w grze o mistrzostwo i bylibyśmy znacznie pewniejsi przed dwumeczem z Napoli.

0

@Rewolucja123 Przecież czwórka w środku to też była tragedia. Wypaliło to może z raz w meczu z Realem w superpucharze, a do tego zabijało potencjał Gaviego, który grał na tym fałszywym skrzydle z musu.

3

No, Xavi, teraz to zaimponowałeś. Tylko czemu dopiero teraz?

1

Oczywiście, że będzie za darmo. Pierwsze 10 minut meczu. Albo cały, ale z reklamami co 5 minut. Coś wymyślą, żeby nie było że kłamali, jeśli rzecz jasna cały projekt wystartuje, w co wątpię.

2

Wg. Transfermarkt prawdopodobieństwo transferu Krychowiaka do Barcelony wynosi 84%. Jesteśmy na dobrej drodze.

0

@Pedri16Future Generał depresjonuje swoich żołnierzy, tak nie może być! Koniecznie trzeba przysłać paczkę chusteczek dla Christensena!

0

@Hawajski89 paradoksalnie im słabszy rywal tym gorzej gramy

0

Gadanina. I tak na następny mecz znowu wyjdzie ta sama Barca, na stojąco, bez żadnego ruchu. I znów będziemy walić głową w mur aż do momentu, gdy przeciwnik znowu najprostszymi środkami, 2-3 podaniami znajdzie się pod naszą bramką w perfekcyjnej sytuacji.

0

@Qaz123 Ogólnie się zgadzam, ale co do Niemca - w City Gundogan miał obok siebie Rodriego i De Bruyne, a w Barcelonie nie ma stricte ani ofensywnego pomocnika, ani defensywnego. Jest oprócz niego trzech środkowych na poziomie Barcelony, z których żaden w 100% nie nadaje się do żadnej z tych roli. Ciężko ustawić tak linię pomocy, by któryś z nich mógł w 100% wykorzystywać swoje atuty.

1

@LM10GOAT W końcu Xavi ostrzej! I tak ma być, równo z tymi patałachami, to może zaczną biegać i trafiać do pustej bramki.

0

@Derean imo zdecydowanie za słaby kontakt.

1

@Emhyr Brazylijski magik. Robi statystyki z niczego. Nawet się nie zorientujesz jak zanotuje kolejną asystę.

0

Lewy ma teraz swój najgorszy moment w Barcelonie, prawdopodobnie nawet w całej karierze. Nadeszła pora na spokojną emeryturę.

0

Dzisiaj Lewy mecz z kategorii tych, po których można go bronić. Ale mi się nie chce. Dziewiątka Barcy musi strzelić w meczu z najgorszą drużyną ligi w tym wieku i tyle. Fajnie, że świetnie rozgrywał, ale ma strzelać, bo od tego tu jest.

0

@Rewolucja123 Te algorytmy są jakieś podkręcone jak nic.

1

@zygzakmaklini Nie strzelił z najgorszą drużyną ligi. Świetnie grał w rozegraniu, ale to za mało. W takim meczu to stanowczo za mało.

5

List do św. Mikołaja:
Nie musisz nic dawać. Po prostu zabierz Xaviego i Lewego z Barcelony, danke.

0

@RaptusS Wynik sprawiedliwy.

5

Xavi ma już wymówkę. 3 punkty.

0

Dzisiaj Lewy w rozegraniu świetny. W drugiej połowie to już w ogóle, dał początek z 5 groźnym kontrom, a teraz ładna asysta.

3

Robert z Roberto się zawsze dogada.

0

Kto jest w gorzej formie? Obrona, czy atak? A może mimo wszystko pomoc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?