kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Alicja3500 Technicznie, to nie. Jeden zrobił z niczego. Powinien mieć dwa.
0
Klasycznie. Chciałoby się teraz wrócić w czasie i go sprzedać. To byłby potężny zastrzyk gotówki.
0
Nasi pomocnicy nigdy nie są tam, gdzie być powinni.
1
Klasyczek. Myślałem że zdążę umyć ręce, wracam a tu już piłka w bramce :(
1
@Peciak najlepszy Lewy, najgorszy Christensen
1
@jacobFCB wyczuwam kolejny niezauważalny występ Polaka, obym się mylił
0
Czuję, że dzisiaj Xavi zaskoczy i nie wystawi Lewego w pierwszym składzie.
0
Szkoda... Mimo wszystko człowiek miał tę nadzieję, że Lewy wróci do formy, ale niestety to se ne vrati. Wykoleił się na dobre Robercik.
0
@Kamiloza91 No i po co czytasz ten wylew podczas meczu? Tylko sobie życie uprzykrzasz.
0
Nawet ten nieudas Vlahović ma już więcej goli od Lewego, co za wstyd :O
1
@armin84 Nie dostał jeszcze prawdziwej szansy w stroju Barcelony, a Xavi rzuca go po wszystkich pozycjach, byle tylko nie na dziewiątkę. Roque to zawodnik na którego trzeba byłoby odważnie postawić.
0
Żadnego obrońcy na ławce, oki...
1
Dzisiaj bijemy rekordy panowie
4
Jak mamy zamieniać Xaviego na tego dziada to już lepiej w ogóle nie zamieniajmy.
0
@korn234 Oni? Jacy oni? O boże, jak to możliwe, że omyłkowo przy golu został zapisany najlepszy strzelec drużyny? Spisek? A może choroba paranoidalna nieuleczalna?
0
@Alan_fcbfan Tia, tak by weszli jak weszli w ten El Salwador.
1
@Firestone Do poprzedniego meczu z Athletikiem też przystępowaliśmy niezadowoleni, bo wcześniej był fatalny mecz z Granadą. Spokojnie, Baskowie są do ugrania.
0
@michal26 Jeszcze Celta :)
0
@Bajson A jaką masz próbkę? 30 minut Guiu i 30 minut Roque? Przecież to jest śmieszne porównywać coś takiego. W jednego z nich zainwestowaliśmy miliony, chcesz by ta kasa poszła w błoto? To biznes synku.
8
To nie powinien być Guiu. Z całym szacunkiem do młodego, ale to za Roque zapłaciliśmy 40 milionów. Chyba nie po to ściągaliśmy Roque, żeby grał ogony nawet w takich meczach?
5
Luuk de Jong też jakiś renesans przeżywa w Holandii.
2
"Co więcej, z Dembélé na boisku Lewandowski strzelił 22 gole w 23 meczach, czyli 0,96 gola na mecz. Bez Dembélé, 5 na 14, tylko 0,35 gola na mecz."
Wow. Intrygująca statystyka.
0
@Bajson A Casado? 20 lat.
0
@Pedri16Future Mi się przed sezonem śniło, że Lewy załadował w meczu z Liverpoolem, a Liverpool jest w Lidze Europy jak wiadomo. Na szczęście się nie zrealizował
0
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Pod koniec poprzedniego sezonu też Lewy rozegrał serię 5-6 dobrych spotkań, a teraz jak było tak było. Co do dzisiaj, to w dobrze funkcjonującej drużynie Lewy nawet się z ławki nie powinien podnieść, bo na takie Salamanki to Roque, Ferran, nawet Guiu powinni wystarczyć.
0
Być może czas dać trochę pograć Roque? A może jednak gramy z Salamancą kolejny finał i Xavi znów nie bedzie miał jaj zaryzykować?
0
@Campeon87 Remis z Valencią. Styl gry nie był jakiś wystrzałowy, więc nie można powiedzieć, że to dobry mecz. A co do Almerii, drżenie o wynik do ostatniej minuty z najsłabszą drużyną ligi w tym wieku to dobry mecz?
0
@Campeon87 Z Almerią i Valencią były dobre mecze? A to dobre, nawet śmiechłem.
1
@qchulainn Ale tu nie chodzi o żadną winność.. Po prostu nie kocha tego klubu ponad wszystko, oczywiście zakładając, że były jakieś propozycje, oferty.
11
Przecież to jest kpina z piłkarskiego świata. To już Ronaldo bardziej na tą nagrodę zasłużył - spoiler dla niekumatych: obaj nie zasłużyli, by nawet być w TOP 5. Wystarczy wygrać mundial i od razu dwa lata z rzędu nagroda FIFA. Gdyby on chociaż coś w tym PSG zdziałał, ale nic... Żałosne i tyle.