16

https://x.com/Kuba77l/status/1751321706315104312
Najlepsze zagranie Lewego dzisiaj?

2

Xavi jest trenerem z największą ilością przegranych meczów w historii Barcelony (26). [meczyki]

1

Trzeba było zwolnić Xaviego 2 miesiące temu, po pierwszych kompromitacjach, wtedy mielibyśmy jakiekolwiek szanse w pucharach. Teraz już po fakcie, nie ma już możliwości naprawy. Liga Mistrzów też nie pójdzie. Ten "zespół" jest w kawałkach, leży na deskach i prędko się nie podniesie, nawet przy nowym trenerze.

6

Ferran Torres trzeci według kibiców? PFFF XD

0

@626 niezła próba

4

A w poprzednim sezonie najlepsza defensywa na świecie, blisko rekordu w historii TOP 5 lig... Jak do tego doszło, ja się pytam?

0

Jeszcze Bayer tylko zremisowal, co za fatalny wieczór...

0

Po lidze dla nas. Trzy trofea przesrane w parę tygodni. Szkoda strzępić ryja.

1

Ten Cubarsi to tak z 10 razy lepszy od Christensena. Pewniejszy i mniej drewniany, a w dodatku jakoś próbuje napędzać te akcje w obronie.

0

Ręka ręką, ale czy za to powinien być karny, to nie wiem...

0

Ostatni mecz między nami zakończył się 3:4. Tylko czy jest na boisku Lewandowski, by strzelić czwartego gola i wydrzeć 3 punkty?

0

@icon3520 Miał dużo miejsca.

3

Ale pech... No szkoda, szkoda, kolejna setka zmarnowana.

0

@norbi77 Czyli Felix hamował?

1

Pięknie Ferran.

0

To Felix wogóle grał?

0

@spacer czyli dominujemy, idealnie

0

Ile jeszcze? Ile jeszcze tego gówna trzeba będzie oglądać, zanim ktoś podejmie jakieś decyzje?

0

Mocna reakcja ze strony Xaviego. W końcu!

0

@MrShakira Za Robercika to góra 20 mln dostaniemy. Przy dobrych wiatrach. Na Vermeerena by teoretycznie starczyło, ale Vermeeren to nie jest jeszcze poziom Barcelony.

0

A mnie to zastanawia, co Xavi wymyślił na tą przerwę. Jak spróbował ich zmotywować. Bo to już jest chyba z 10 taka sytuacja w sezonie, a wcześniej też bolesne porażki, pożegnania z pucharami...

0

@MesQueUnClub96 Cóż, Lewy mógł przejść do PSG. Z perspektywy czasu szkoda mi tego wyboru.

1

@don'T.R.I.P.e Może i mówisz to poważnie, ale jesteś niepoważnym człowiekiem, więc i tak nikt na to na poważnie nie spojrzy.

1

@mekston Nope. Euro nasze.

0

@Korsain Być może nawet w pierwszej minucie. Taką mamy tradycję w tym sezonie.

1

To co, w przerwie reset, wymiana czipów i wracamy do gry, prawda?

1

Xavi nie umie w 4-3-3. Oni tam nawet nie mają możliwości zagrywki, taktycznie zostaliśmy pożarci.

0

@Peciak A Yamal to ile zagrał? 105 w środę, wcześniej pełne 90 z Betisem

0

@Pedri16Future zmienić zespół XD. Xavi woli dalej grzać 16-latka.

0

Boże jak mnie zbiera na rzygi jak widze te mordy sędziowskie z LaLigi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?