kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
16
https://x.com/Kuba77l/status/1751321706315104312
Najlepsze zagranie Lewego dzisiaj?
2
Xavi jest trenerem z największą ilością przegranych meczów w historii Barcelony (26). [meczyki]
1
Trzeba było zwolnić Xaviego 2 miesiące temu, po pierwszych kompromitacjach, wtedy mielibyśmy jakiekolwiek szanse w pucharach. Teraz już po fakcie, nie ma już możliwości naprawy. Liga Mistrzów też nie pójdzie. Ten "zespół" jest w kawałkach, leży na deskach i prędko się nie podniesie, nawet przy nowym trenerze.
6
Ferran Torres trzeci według kibiców? PFFF XD
0
@626 niezła próba
4
A w poprzednim sezonie najlepsza defensywa na świecie, blisko rekordu w historii TOP 5 lig... Jak do tego doszło, ja się pytam?
0
Jeszcze Bayer tylko zremisowal, co za fatalny wieczór...
0
Po lidze dla nas. Trzy trofea przesrane w parę tygodni. Szkoda strzępić ryja.
1
Ten Cubarsi to tak z 10 razy lepszy od Christensena. Pewniejszy i mniej drewniany, a w dodatku jakoś próbuje napędzać te akcje w obronie.
0
Ręka ręką, ale czy za to powinien być karny, to nie wiem...
0
Ostatni mecz między nami zakończył się 3:4. Tylko czy jest na boisku Lewandowski, by strzelić czwartego gola i wydrzeć 3 punkty?
0
@icon3520 Miał dużo miejsca.
3
Ale pech... No szkoda, szkoda, kolejna setka zmarnowana.
0
@norbi77 Czyli Felix hamował?
1
Pięknie Ferran.
0
To Felix wogóle grał?
0
@spacer czyli dominujemy, idealnie
0
Ile jeszcze? Ile jeszcze tego gówna trzeba będzie oglądać, zanim ktoś podejmie jakieś decyzje?
0
Mocna reakcja ze strony Xaviego. W końcu!
0
@MrShakira Za Robercika to góra 20 mln dostaniemy. Przy dobrych wiatrach. Na Vermeerena by teoretycznie starczyło, ale Vermeeren to nie jest jeszcze poziom Barcelony.
0
A mnie to zastanawia, co Xavi wymyślił na tą przerwę. Jak spróbował ich zmotywować. Bo to już jest chyba z 10 taka sytuacja w sezonie, a wcześniej też bolesne porażki, pożegnania z pucharami...
0
@MesQueUnClub96 Cóż, Lewy mógł przejść do PSG. Z perspektywy czasu szkoda mi tego wyboru.
1
@don'T.R.I.P.e Może i mówisz to poważnie, ale jesteś niepoważnym człowiekiem, więc i tak nikt na to na poważnie nie spojrzy.
1
@mekston Nope. Euro nasze.
0
@Korsain Być może nawet w pierwszej minucie. Taką mamy tradycję w tym sezonie.
1
To co, w przerwie reset, wymiana czipów i wracamy do gry, prawda?
1
Xavi nie umie w 4-3-3. Oni tam nawet nie mają możliwości zagrywki, taktycznie zostaliśmy pożarci.
0
@Peciak A Yamal to ile zagrał? 105 w środę, wcześniej pełne 90 z Betisem
0
@Pedri16Future zmienić zespół XD. Xavi woli dalej grzać 16-latka.
0
Boże jak mnie zbiera na rzygi jak widze te mordy sędziowskie z LaLigi...