kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Zawsze można na prawy front oddelegować Rekina, w końcu dawniej to była jego główna pozycja. Jak dają 70 mln, to trzeba wynegocjować 75 mln i z ciężkim sercem pożegnać się z Brazylijczykiem :)
0
@MESSIah16 współczuję chłopu.
0
Niech płacą. Liczby robi świetne.
0
@slayer Nagrody są za cały rok 2023, nie tylko za ostatnie miesiące. A Bułka może i był w wielkich klubach, ale przecież dopiero teraz dostał prawdziwą szansę na boisku. Przywalasz się do niczego.
0
City klasyczny walec po średniaku z tabeli. Foden mocny zawodnik. Pewnie i dla Haalanda zaraz coś się znajdzie, tego Manchesteru nie da się zatrzymać. Zaraz się okaże, że jak nadrobią zaległe mecze to znów będą na szczycie tabeli.
0
Marek Papszun ponownie trenerem roku w plebiscycie Piłki Nożnej.
Do dzisiaj nie wierzę, że Kulesza wziął Probierza do kadry zamiast niego. Sabotaż.
3
Mark Flekken w 1 połowie z City:
Saves: 9
Goals prevented: 1.57
Assists: 1
0
Walili, walili i w końcu ustrzelili Brentford.
0
@mordini123 Jeszcze się stęsknią za takim piłkarzem jak Lewy, gdy zostaną tylko Piątki, Miliki i Zielińscy. Chociaż po przemyśleniu trzeba przyznać, że Zielu jednak zasługuje na zwycięstwo. Scudetto po takim czasie w Napoli, gdzie on był kluczowym zawodnikiem, zaszli dalej w LM, a Zielu też miał świetne jak na swoją pozycję liczby.
1
FLEKKEN znowu to robi, co jak gdzie kiedy... Dawno nie widziałem tak dobrego występu bramkarza
0
@Nicko To raczej Flekken dzisiaj mecz życia rozgrywa, próba Norwega dobra
1
@matt121 Dla mnie sprytne wykorzystanie zasad, popieram takie nieoczywiste zagrywki
2
Bramka Brentfordu klasa. Piękna asysta bramkarza i zastawienie Toneya. Wogóle Flekken (bramkarz Brentfordu) rozgrywa genialne zawody póki co. O mój boże co on dzisiaj wyjmuje, cudotwórca. Jak Haaland tego nie strzelił?
0
Ale City jest dziś potężne. No dobra, może nie aż tak potężne. Ale po tylu godzinach Xavinety to ja już wielkie oczy robię jak widzę jakiś dobrze założony pressing albo celny strzał z daleka...
5
@Rompul Jest też inna opcja. Real przegrywa wszystko do końca sezonu, Girona i Atletico też. My do tego wygrywamy jeszcze z jakąś dowolną drużyną jeden mecz i mamy mistrza.
1
@MesQueUnClub_87 @GeneralXavi Moim zdaniem to internauta pod nickiem Wojtek Kardys pierwszy wychodzi z konfliktowym nastawieniem, "niepotrzebnie tracę czas", "Państwo wiedzą najlepiej". Takie teksty, jakby faktycznie komuś łaskę robił, że te swoje coś tam analizy tworzy. Stano tylko go uświadomił, że niepoważnego człowieka, nawet jeśli głosi poważne tezy nikt na poważnie nie weźmie.
21
@GeneralXavi no ale przecież fakty powiedział, gdzie tu zesranie
4
@semafor liczby tak na 5/10. Gra tak na 3/10.
3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barteq Torres też grywa na PS. No i kogoś tam się znajdzie
9
@mleczkoo 70 mln? Biorę z pocałowaniem ręki.
2
@PatrykBarca jak somsiadowi źle sędziują to dobrze
0
@45 A czy ja piszę, że słaba forma Ziela to jedyna przyczyna? Oczywiście, że kontrakt ma decydujące znaczenie, ale Napoli nie traci wiele na nieobecności Polaka w obecnej formie i tyle.
3
@Encore Przeciętny gracz GTA V
1
@kiper09 już tęsknię za Yamalem...
0
@ObiwanKenobi Piłki przy nich nie było? To dokąd biegł Bellingham? Grzyby zbierać? XD
0
@ObiwanKenobi Walka bark w bark to jest jak obaj są zainteresowani piłką, tu Savić z impetem wwalił się w Bellinghama i ja tam zainteresowania piłką nie widziałem
0
@ObiwanKenobi No to akurat było bardzo wyraźne, intencjonalne wwalenie sie z bara w Bellinghama.
7
Moim zdaniem karny na Bellinghamie po przepchnięciu przez Savicia powinien być odwizdany. To ten sam poziom wałków, który pojawia się na codzień u nas, w naszych meczach.