kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Amidamaru Nie no, z perspektywy kibica Barcy, przykro to mi było jakieś 2-3 kompromitacje temu. Teraz raczej już jestem na to z góry przygotowany.
0
@MesQueUnClub96 Hola amigo. Do końca, nie ma wyjątków.
3
To co? Może zarząd Barcy w końcu oprzytomnieje, że nie zmierza to donikąd? Flick już zwarty i gotowy zdaje się.
0
Aż mi się głupio zrobiło. Brawo Lewy.
2
Gundo -> Lewy
Duo z Dortmundu się znów rozkręca?
1
Dawać Jóźwiaka na boisko, jazda z bumami! W końcu czuje się, jakby nasza drużyna grała z ostatnią w tabeli!
0
4 strzał, nieźle, nieźle, rozkręcamy się!
0
@JohnnySilverhand I to pytanie jest już tu zadawane od dwóch sezonów w prawie każdym meczu, a odpowiedzi jak nie było, tak nie ma.
1
@Cule2013 I to tylko dlatego, że w Realu wszyscy połamani XDDD
1
@Cule2013 Cubarsi, Kounde, Christensen
1
@Faro Za dużo ruchu wprowadza do ofensywy. Po co nam taki, jeszcze byśmy oddali 2 razy tyle strzałów co do tej pory.
0
Oj Lewy nie ten róg...
3
50 minuta, nadal 2 strzały Barcelony.
0
@tristan87 oby, niech chociaż jeden Polak strzeli
0
@Heros11 Spoko, ja sie akurat do tych nie zaliczam. To widać już że niestety jest po drugiej stronie rzeki Lewy, chociaż i tak staty robi lepsze niż taki Suarez na koniec swojej przygody w La Lidze.
0
@Lisek Może i my źle, ale Napoli jeszcze gorzej. Więc nie ma się czym martwić.
1
@pacior95 Ta, 2 strzały w 45 minut. To nie tylko wina Lewego, ale swoje zepsuł.
0
@Heros11 no dobra, jakby Lewy strzelał 50/50 takich sytuacji to byśmy chwile narzekali i tyle, ale jak on marnuje 4/5 takich setek to już jest niedosyt, chyba rozumiesz?
0
@kulek22 jakby zrobił wszystko dobrze, to by zawalił lutę w przeciwny róg bramki i by nie było co po Granadzie zbierać.
1
@norbi77 Że co XD
6
@macio_944 Gówno prawda. Gramy dzisiaj fatalnie. 2 STRZAŁY NA GRANADĘ W 45 MINUT TO NIE JEST ŹLE? Co to za mentalność
0
@Heros11 słaby strzał, nwm czy to nawet tylko na słupek przypadkiem nie szło. Każdy klasowy napastnik robi z tego gola i basta.
0
@Azrik słaby strzał, nwm czy to nawet tylko na słupek przypadkiem nie szło. Każdy klasowy napastnik robi z tego gola i basta.
0
Klasycznie, niewykorzystane setki się mszczą.
3
No i tyle było z tego powrotu Lewego do formy. Posadzić, sprzedać, zapomnieć.
0
@qbuteq To samo De Jong
1
1 strzał do tej pory? no ludzie, co to jest...
5
No i jak zwykle, strzelamy bramkę i się cofamy. Lipaaaaa
0
Szkoda, musiał linię spalonego utrzymać, ale i tak jakiś taki spóźniony, chyba nie wierzył do końca w młodego
0
@SinMistico Jeszcze później z Mallorcą takie ciasteczko dał, przedostatnia kolejka ostatniego sezonu. Sytuacja 1:1 tylko Gavi zamiast Gundo, i była bramka później z tego.