0

@Amidamaru Nie no, z perspektywy kibica Barcy, przykro to mi było jakieś 2-3 kompromitacje temu. Teraz raczej już jestem na to z góry przygotowany.

0

@MesQueUnClub96 Hola amigo. Do końca, nie ma wyjątków.

3

To co? Może zarząd Barcy w końcu oprzytomnieje, że nie zmierza to donikąd? Flick już zwarty i gotowy zdaje się.

0

Aż mi się głupio zrobiło. Brawo Lewy.

2

Gundo -> Lewy
Duo z Dortmundu się znów rozkręca?

1

Dawać Jóźwiaka na boisko, jazda z bumami! W końcu czuje się, jakby nasza drużyna grała z ostatnią w tabeli!

0

4 strzał, nieźle, nieźle, rozkręcamy się!

0

@JohnnySilverhand I to pytanie jest już tu zadawane od dwóch sezonów w prawie każdym meczu, a odpowiedzi jak nie było, tak nie ma.

1

@Cule2013 I to tylko dlatego, że w Realu wszyscy połamani XDDD

1

@Cule2013 Cubarsi, Kounde, Christensen

1

@Faro Za dużo ruchu wprowadza do ofensywy. Po co nam taki, jeszcze byśmy oddali 2 razy tyle strzałów co do tej pory.

0

Oj Lewy nie ten róg...

3

50 minuta, nadal 2 strzały Barcelony.

0

@tristan87 oby, niech chociaż jeden Polak strzeli

0

@Heros11 Spoko, ja sie akurat do tych nie zaliczam. To widać już że niestety jest po drugiej stronie rzeki Lewy, chociaż i tak staty robi lepsze niż taki Suarez na koniec swojej przygody w La Lidze.

0

@Lisek Może i my źle, ale Napoli jeszcze gorzej. Więc nie ma się czym martwić.

1

@pacior95 Ta, 2 strzały w 45 minut. To nie tylko wina Lewego, ale swoje zepsuł.

0

@Heros11 no dobra, jakby Lewy strzelał 50/50 takich sytuacji to byśmy chwile narzekali i tyle, ale jak on marnuje 4/5 takich setek to już jest niedosyt, chyba rozumiesz?

0

@kulek22 jakby zrobił wszystko dobrze, to by zawalił lutę w przeciwny róg bramki i by nie było co po Granadzie zbierać.

1

@norbi77 Że co XD

6

@macio_944 Gówno prawda. Gramy dzisiaj fatalnie. 2 STRZAŁY NA GRANADĘ W 45 MINUT TO NIE JEST ŹLE? Co to za mentalność

0

@Heros11 słaby strzał, nwm czy to nawet tylko na słupek przypadkiem nie szło. Każdy klasowy napastnik robi z tego gola i basta.

0

@Azrik słaby strzał, nwm czy to nawet tylko na słupek przypadkiem nie szło. Każdy klasowy napastnik robi z tego gola i basta.

0

Klasycznie, niewykorzystane setki się mszczą.

3

No i tyle było z tego powrotu Lewego do formy. Posadzić, sprzedać, zapomnieć.

0

@qbuteq To samo De Jong

1

1 strzał do tej pory? no ludzie, co to jest...

5

No i jak zwykle, strzelamy bramkę i się cofamy. Lipaaaaa

0

Szkoda, musiał linię spalonego utrzymać, ale i tak jakiś taki spóźniony, chyba nie wierzył do końca w młodego

0

@SinMistico Jeszcze później z Mallorcą takie ciasteczko dał, przedostatnia kolejka ostatniego sezonu. Sytuacja 1:1 tylko Gavi zamiast Gundo, i była bramka później z tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?