0

@MOLESTA Dokładnie, już w grudniu było tyle kompromitacji, że głowa mała. Gdyby wtedy Laporta zadziałał, być może lepiej wchodzilibyśmy w dwumecz z Napoli.

1

Pytanie, czy to dobry moment, by nowy trener przejmował stery. Bardzo łatwo może się spalić już na samym początku, patrząc na nasz terminarz. Z drugiej strony zaraz zwariuję, jeśli będę musiał oglądać Xavinetę choćby chwilę dłużej

0

@barteq Robert to na skrzydle tam latał.

0

@AlexDark00 Nie ma opcji. Sam nie odejdzie, choćbyśmy przegrywali każdy następny mecz do końca sezonu. Nie potrafi przyjąć do wiadomości, że to już koniec i że jego pomysły nie wypaliły.

0

@Peciak To prawda, podobnie asysty Cancelo i Gundogana. To tylko ciekawostka. Gdyby drużyna poprawnie funkcjonowała, to pewnie nikt by do 8 punktów nie dobił.

0

Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):

1. Lewandowski – 13 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan – 9 pkt
3. Raphinha – 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Felix, Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi, Yamal – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt

Aktualizacja: Granada 3:3 ( +1 Yamal, +1 Lewy, +1 Cancelo, +1 Gundogan)

1

W grudniu robiłem sobie takie zestawienie, ale od tamtego czasu przybyło sporo nowego materiału, więc aktualizuję.

Największe kompromitacje Barcy w tym sezonie (musiałem rozszerzyć o parę miejsc, bo za mało było):
1. Villarreal 3:5 (dom)
2. Real Madryt 1:4 (superpuchar)
3. Athletic Bilbao 2:4 (puchar)
4. Szachtar 0:1 (wyjazd) - 1 (słownie: jeden!) celny strzał Barcelony
5. Granada 3:3 (dom)
6. Antwerp 2:3 (wyjazd) - 3 celne strzały Barcelony
7. Granada 2:2 (wyjazd)
8. Girona 2:4 (dom)
9. Mallorca 2:2 (wyjazd)
10. Getafe 0:0 (wyjazd)

1

@Roobo No jak najlepszy z pola? Pedri w poprzednim sezonie nosił nas jak nikt inny (w pomocy ofc, obrona i Ter Stegen to było coś innego). Dał nam najwięcej punktów, a powinien mieć jeszcze lepsze statystyki, gdyby nie skuteczność napadziorów. Nie bez powodu mówiło się o Pedridependencii, bez niego nie było gry.

4

@Rl9k1nG cholera jasna... był i go nie ma, od tak.

4

@barczyk w pół roku przechodzimy z najlepszej defensywy Europy do najgorszej, co za czasy XD

0

@Messibestplayerintheworld w pół roku przechodzimy z najlepszej defensywy Europy do najgorszej, co za czasy XD

1

@Emhyr no teoretycznie tak, ale krzywda by mu się stała, gdyby przypilnował tego gościa, czy co, bo nie rozumiem? Nikogo innego w okolicy nie było w groźnej pozycji, Frenkie dosłownie nic nie robił

5

Flicku nasz, któryś jest bez roboty, przyjdź trenerstwo twoje, bądź Barcelono twoja...

3

Barcelona - Granada w tym sezonie: 2-2, 3-3.
Xavi nie znalazł sposobu na klub z Andaluzji. Mimo, że znalazła go znaczna część drużyn w tabeli.

0

@tbas Już lepiej było Kounde na środek wystawić zamiast Inigo, a Forta na prawą zamiast Kounde

1

@mientusek1407 Z przodu też jest problem. 11 strzałów w meczu z Granadą to żałosny wynik.

0

Oj tak tak byczku.

0

@yoli fakt faktem, remis zasłużony

7

Jeśli po tym meczu nie zwolnią Xaviego, to on już może każdy mecz do końca sezonu przegrywać i i tak zostanie, "bo to Xavi"

0

O nie, kolejny skurcz, co za przypadek...

8

Ale co De Jongowi dawali 20 razy MVP za to, że prosto kopnął piłkę parę razy, to jego.

2

I to są właśnie te progressive carries De Jonga. Gość się ustawia jako trzeci środkowy obrońca i biegnie aż do pierwszego naszego pomocnika, po czym oddaje mu piłkę.

0

Jóźwiak dajesz!

0

A więc jednak regen Messiego, jak w Fifie.

0

A obrona już robi wszystko, żeby zepsuć ten moment...

0

O ja cie pierdziele, co za golazo

1

@norbi77 o tym samym pomyśleliśmy XD

2

Ten nasz wysoki "pressing" to chyba alibi dla naszych, żeby do obrony nie wracać.

0

Oho, a Yamal sobie jezscze pobiega? D

2

@Luciferrrro Ta, ale czy on tak naprawdę coś zawalił przy tych bramkach? Bez niego też tyle tracimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?