1

@lucca87 Ciekawe, jak potoczy się jego kariera, gość ma dopiero 26 lat. W tym wieku to Lewy dopiero dołączał do Bayernu i był daleko od swojej najlepszej formy.

1

@mekston Racja, jak na to spojrzeć w ten sposób, to jednak nie może się z tym równać. Oceniając jednak skutki, to chyba śmiało można nazwać transfer Lewego najlepszym transferem wolnego agenta w historii. Zobaczymy, jak będzie z Mbappe. Osobiście nie wyobrażam sobie, żeby nie wypalił.

2

@Encore chyba tylko transfer Lewego do Bayernu może się z tym równać. Na papierze, bo jak będzie na boisku pewnie zobaczymy.

2

@mekston Wiadomo, nie ma rekordów łatwych do pobicia. Ale szansa jest. No szkoda tych karnych.

3

@mekston Może pokusi się o rekord Serie A? Kto wie, jest w świetniej dyspozycji

3

@Lionel_Messi10 świetnie, miałem go na kuponie. Teraz niech tylko Salernitana strzeli i jesteśmy w domu

2

@jacobFCB Do ich tworzenia dobiera się nieodpowiednich ludzi. Takich, którzy pasję mają co najwyżej do zarabiania kasy (w najlepszym przypadku, ważniejszą misją dla wielu jest szerzenie "równości"), a nie do tworzenia sztuki. Większość z nich nawet nie obchodzi pierwowzór, który starają się zekranizować. Nie rozumieją, z jakich powodów te marki są popularne.

2

@mikooowariacie_ Cancelo najpierw musielibyśmy mieć, żeby go sprzedać.

0

@Prorokk Chwała Wielkiej Lechii!

2

@Rhaan Albo Harry Kane... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@4Fabregas4 Skąd wiesz, że nie zrobił tego intencjonalnie?

0

@Transu96 Może coś innego ci uzmysłowi, że Kounde nie pójdzie za 100 mln i Araujo prawdopodobnie również. Najdrożej sprzedany obrońca w historii to wspomniany przeze mnie Gvardiol - 90 mln. A teraz porównaj sobie takiego Gvardiola i Kounde.

0

@Transu96 a) to Chelsea b) Enzo to pomocnik a nie obrońca, a do tego sporo młodszy od Kounde c) drugi Maguire sie nie powtorzy

0

@Transu96 Araujo - młodszy, ma cechy przywódcze, totalnie inny mental, gra na swojej pozycji, a nie na prawej obronie, bo zwyczajnie jest dużo lepszy od Kounde. Zreszta pokaz mi taką oferte, bo nie sadze ze ktos tyle da. Obrońcy tyle zwyczajnie nie kosztuja, podobnie jak bramkarze.

0

@Transu96 Nope. Bardzo bym chciał, żeby dali za niego setkę, ale jeśli jakimś cudem uda się go za 80 opchnąć, to będę zachwycony.

0

@Transu96 Kounde pójdzie za setkę ?? Trzymajcie mnie, bo zaraz sie zeszczam ze śmiechu XDD Dużo młodszy i dużo lepszy Gvardiol poszedł za 90 mln, a ty chcesz za Kounde CO NAJMNIEJ 100 XDDDDDD You made my day.

1

@Transu96 Kounde za Leao? Od kiedy Milan to organizacja charytatywna?

1

@4Fabregas4 chciałbym tak źle przyjmować, żeby wystawiać koledze piłkę na czysty strzał

0

Ja się z tym zgadzam, bo wizualnie to wcale nie wygląda kolorowo. Inna sprawa, że to nie jest żadne usprawiedliwienie Lewego. Z tego co miał na spokojnie powinien strzelić 3-4 bramki więcej.

3

@betleyoneDEjong to temat na inną dyskusję

1

Hansi Flick.
Argumenty za Bayernem:
- prawdopodobnie większe pieniądze
- powrót do klubu, który dał mu szansę
- ojczysty kraj, brak konieczności nauki języka
- podjęcie się dziejowego wyzwania - sprawić, by Kane wygrał jakieś trofeum
- lepszy skład, większa swoboda klubu na rynku transferowym
- lepsza struktura i organizacja klubu
- mniejsza presją

Argumenty za Barceloną:
- nowy kraj, nowe wyzwanie
- większa marka
- prestiż w związku z ewentualnym wyprowadzeniem klubu na prostą

1

@kuz tak, 50/50. Albo wyleci, albo nie.

0

@mekston wniosek? Messi ciągnie potężny Inter Miami w dół. Tylko bez niego w składzie wygrali.

0

@Esio no i dobrze, będą emocje, a nie cackanie się jak w tym tygodniu w europejskich pucharach

1

@qzinho Mają już Kolo-Muaniego i Ramosa, za których dali grube dziesiątki milionów. Lewy pasowałby do PSG, ale chyba jedyny moment, kiedy mógł tam trafić to było przy okazji transferu do Barcelony. Jeśli wierzyć gazetom to chciał go Mbappe, kto wie, może tercet Mbappe - Lewy - Messi zawojowałby coś w Lidze Mistrzów?

1

Gaviego za żadne pieniądze.

1

@Fantastyczny Chłopiec strasznie przynudzają europejskie puchary w tym tygodniu

3

@Sulimo Widzę tu taki wpis średnio raz na 3 dni, więc pewnie jest wielu którzy się z tobą zgodzą

2

Dobry ten Japończyk, już go lubię.

1

Ojj, Kapustka nie ma szczęścia dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?