1

@Kalin33 "Przecież w tym meczu było tak wiele błędów indywidualnych(jak w każdym)"
Czyli co, mam uwierzyć, że ci piłkarze za grube miliony są tacy cieńcy? To może od razu przestańmy oczekiwać czegokolwiek. Jeśli trener nie potrafi wyciągnąć z tego co ma, najlepszego, to równie dobrze można spróbować z kimś innym.

1

Skandal, szok i niedowierzanie. Jak ona mogła to zrobić?

2

@HighestInTheRoom Jednak Xavi kocha ten klub jak nikt, chyba każdy chciałby zobaczyć, jak odnosi tu kolejne sukcesy. Dlatego bardzo przykro się patrzy na to, jak to się ostatecznie potoczyło i jak nie potrafi odpuścić.

3

Haaland co za mecz.
xG 1.74
9 strzałów
3 wielkie szanse zmarnowane
0 goli

7

@kanver_ Dla porównania te samo zestawienie z poprzedniego sezonu:

1. Raphinha – 14 pkt
2. Lewandowski – 12 pkt
3. Pedri – 10 pkt
4. Balde – 6 pkt
5. Sergi Roberto, Busquets, Alba, Dembele, De Jong, Fati – 4 pkt
6. Kessie, Ferran, Araujo, Gavi – 2 pkt
7. Alonso, Christensen – 1 pkt

14

(23/24) Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):

1. Lewandowski – 16 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan – 9 pkt
3. Raphinha, Yamal – 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Felix, Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt

0

Kuponik siadł idealnie. BTTS, gol Lewego i wygrana Barcy.

1

@NeroTFP1 A kto strzelał, Lewy, czy ktoś inny?

10

Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):

1. Lewandowski – 16 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan – 9 pkt
3. Raphinha, Yamal – 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Felix, Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt

Aktualizacja: Celta 2:1 (+3 Lewy, +3 Yamal)
Wyjaśnienie: Wywalczenie rzutu karnego także traktuję jako asystę

Polak i młody Yamal ratują nam kolejne punkty.

0

@tristan87 @Stanio87 Może tylko tak mi się wydawało przez to, jak sędziowie oceniają inne sytuacje w polu karnym przeciwnika w naszych meczach tego sezonu, przyzwyczaiłem się do pewnego poziomu

0

Karny taki wątpliwy, za większe wykroczenia nie dostawaliśmy już w tym sezonie jedenastek. Później trochę fart, a trochę technika strzału Lewego, swoją drogą bardzo skuteczna, ale przy tym mocno na granicy przepisów.

0

@mekston wyprzedził potężnego Budimira, jest szansa

1

@Arden tak dokładnie 16 punktów, gdyby nie bramki i asysty, i 14 punktów, gdyby nie same bramki

2

Ale te karne Lewego to są takie na styku, żeby je cofnąć za zatrzymywanie się w miejscu...

0

Jak na mundialu?

0

Barca to jest tak memiczny klub, raz Lewy strzela dupą, raz Yamal dostaje kopa w dupe i jest karny

1

Za kopa w dupe się należy XDDDD

1

Lewy w formie, to oczywiście nikt mu dokładnej piłki nie poda w pole karne.

1

Lewy coś takiego ma w tym sezonie, że z łatwych pozycji rzadziej trafia niż z tych teoretycznie trudnych.

3

LEWANDOWSKI!!!! LA BOMBAZO! Wrócił chyba do formy stary dobry Lewus

0

Stanął mu na palce ewidentnie.

0

Szczerze to tu nawet nie wiem kto mógłby pomóc z ławki. Fermin pomoże w ofensywie, ale my mamy problem z fazą przejściową. Trzeba raczej Gundogana wyciągać.

0

@arbuz1512 znaczy chodziło mi o tego schyłkowego, z poprzedniego sezonu :/

1

@AFA robi wrażenie? To tylko jeden z moich światłych wniosków po 36 minutach

0

Christensen wygląda solidnie, ale to nadal nie to samo co Busquets.

0

Skończy się miażdżącym 1:0 na trudnym terenie, po dominującej grze.

0

Co tak wszyscy cieńko technicznie dzisiaj. Tylko Pedri jako tako wygląda.

1

Smutne że Lewy stał się synonimem złego przyjęcia

0

@ObiwanKenobi Nie zadawaj tego pytania.

6

Ładnie Lewy rozrzucił, bardzo dokładnie podanie do Yamala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?