kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Kalin33 "Przecież w tym meczu było tak wiele błędów indywidualnych(jak w każdym)"
Czyli co, mam uwierzyć, że ci piłkarze za grube miliony są tacy cieńcy? To może od razu przestańmy oczekiwać czegokolwiek. Jeśli trener nie potrafi wyciągnąć z tego co ma, najlepszego, to równie dobrze można spróbować z kimś innym.
1
Skandal, szok i niedowierzanie. Jak ona mogła to zrobić?
2
@HighestInTheRoom Jednak Xavi kocha ten klub jak nikt, chyba każdy chciałby zobaczyć, jak odnosi tu kolejne sukcesy. Dlatego bardzo przykro się patrzy na to, jak to się ostatecznie potoczyło i jak nie potrafi odpuścić.
3
Haaland co za mecz.
xG 1.74
9 strzałów
3 wielkie szanse zmarnowane
0 goli
7
@kanver_ Dla porównania te samo zestawienie z poprzedniego sezonu:
1. Raphinha – 14 pkt
2. Lewandowski – 12 pkt
3. Pedri – 10 pkt
4. Balde – 6 pkt
5. Sergi Roberto, Busquets, Alba, Dembele, De Jong, Fati – 4 pkt
6. Kessie, Ferran, Araujo, Gavi – 2 pkt
7. Alonso, Christensen – 1 pkt
14
(23/24) Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):
1. Lewandowski – 16 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan – 9 pkt
3. Raphinha, Yamal – 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Felix, Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt
0
Kuponik siadł idealnie. BTTS, gol Lewego i wygrana Barcy.
1
@NeroTFP1 A kto strzelał, Lewy, czy ktoś inny?
10
Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):
1. Lewandowski – 16 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan – 9 pkt
3. Raphinha, Yamal – 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Felix, Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt
Aktualizacja: Celta 2:1 (+3 Lewy, +3 Yamal)
Wyjaśnienie: Wywalczenie rzutu karnego także traktuję jako asystę
Polak i młody Yamal ratują nam kolejne punkty.
0
@tristan87 @Stanio87 Może tylko tak mi się wydawało przez to, jak sędziowie oceniają inne sytuacje w polu karnym przeciwnika w naszych meczach tego sezonu, przyzwyczaiłem się do pewnego poziomu
0
Karny taki wątpliwy, za większe wykroczenia nie dostawaliśmy już w tym sezonie jedenastek. Później trochę fart, a trochę technika strzału Lewego, swoją drogą bardzo skuteczna, ale przy tym mocno na granicy przepisów.
0
@mekston wyprzedził potężnego Budimira, jest szansa
1
@Arden tak dokładnie 16 punktów, gdyby nie bramki i asysty, i 14 punktów, gdyby nie same bramki
2
Ale te karne Lewego to są takie na styku, żeby je cofnąć za zatrzymywanie się w miejscu...
0
Jak na mundialu?
0
Barca to jest tak memiczny klub, raz Lewy strzela dupą, raz Yamal dostaje kopa w dupe i jest karny
1
Za kopa w dupe się należy XDDDD
1
Lewy w formie, to oczywiście nikt mu dokładnej piłki nie poda w pole karne.
1
Lewy coś takiego ma w tym sezonie, że z łatwych pozycji rzadziej trafia niż z tych teoretycznie trudnych.
3
LEWANDOWSKI!!!! LA BOMBAZO! Wrócił chyba do formy stary dobry Lewus
0
Stanął mu na palce ewidentnie.
0
Szczerze to tu nawet nie wiem kto mógłby pomóc z ławki. Fermin pomoże w ofensywie, ale my mamy problem z fazą przejściową. Trzeba raczej Gundogana wyciągać.
0
@arbuz1512 znaczy chodziło mi o tego schyłkowego, z poprzedniego sezonu :/
1
@AFA robi wrażenie? To tylko jeden z moich światłych wniosków po 36 minutach
0
Christensen wygląda solidnie, ale to nadal nie to samo co Busquets.
0
Skończy się miażdżącym 1:0 na trudnym terenie, po dominującej grze.
0
Co tak wszyscy cieńko technicznie dzisiaj. Tylko Pedri jako tako wygląda.
1
Smutne że Lewy stał się synonimem złego przyjęcia
0
@ObiwanKenobi Nie zadawaj tego pytania.
6
Ładnie Lewy rozrzucił, bardzo dokładnie podanie do Yamala.