kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
No i się gra wyrównała.
0
Dziennikarzyny wjechały na psychę De Jongowi.
3
szykuje się jakiś wylew w obronie, czuję to
0
@mekston aha to chyba poległem na jakiegoś fake'a, sorka
2
coś za bardzo naszym się chce biegać
3
@FLYP a nie ma racji? Przeciez tam bylby niemal na pewno gol
1
No, to chyba taktyka już znana. Jak trwoga, to do Yamala.
1
3-2 Barca, klasycznie dostajemy po dupie w 1 minucie, potem robim remontade
0
@mekston W jego wieku Messi miał coś koło 300 minut rozegranych w pierwszym zespole Barcy, to jest fenomen. Inna sprawa że to bardzo niepokojące, jak szybko się to wszystko odbywa.
0
@abram3k bardziej się obawiam, że Kvaradona wyczaruje jakiegos gola z dupy nie do wyjęcia przez bramkarza
0
@lukaszbrk od ostatniego meczu, po ktorym faktycznie mogliśmy być dumni minęło już naprawdę wiele czasu
1
@Dankho94isback wolę Christensena na DPM i Inigo w jego miejsce, reszta tak jak bym sam to ułożył
14
@shahman Ta, a z przodu Lewy 35 i Yamal 16.
1
@MESSIah16 Z rolnikami niech porozmawia.
1
@Fantastyczny Chłopiec u mnie barca win, bts i gol Lewego
1
@mekston Jest jeszcze Kundel :/ (hejterzy powiedzą, że obraźliwe, ja tam lubię kundle)
0
@TheNekro94 Po prostu już mnie krew zalewa jak gdzieś widzę słowa "afera premiowa"
6
"Lewy zbrzydł mi po "aferze premiowej", bo mam inne informacje na temat tego, co tam się działo niż te, które on głosi - przyznał dziennikarz - Dlatego nie mówię, bo nie mogę. Osoby, które tam były w środku, być może przerwą to całe milczenie"
Stanowski w wywiadzie z Ćwiąkałą
No pewnie, tego nam właśnie trzeba przed barażami. Rozgrzebujmy to w kółko i w kółko, przed każdym zgrupowaniem kadry.
5
@Deviler on akurat nigdy nie umniejszał klasie sportowej Lewego, konflikt ma z nim jako człowiekiem, a nie jako sportowcem
1
@insp1re "silnym wysokim czarnoskórym" XD.
0
@Bagsik88 Tak, obliczenia były. Moje. Stwierdziłeś, że kłamałem i ze wyszły ci inne liczby. To już 7, albo 8 komentarz, w którym proszę cię byś je podał.
0
@Bagsik88 Wciąż czekam aż podeślesz obliczenia ;) Dzisiaj wymyśl jakąś inną wymówkę, bo już mnie to nudzi. Wcześniej myślałem, że jesteś po prostu młodziutki i naprawde wierzysz, w to, co piszesz, ale zawiodłeś mnie i jesteś zwykłym trollem.
7
Dzisiaj mecz o podwójna stawkę. Postawiłem na Barcę, jak przegrają, to przegrywam podwójnie. Nie ma miękkiej gry.
0
@D10SLEO raczej cyrk :/
1
Ta, a na środku zostanie Kounde na Osimhena... Już widzieliśmy, jak radził sobie na środku z Omorodionem z Alaves. No chyba, że Cubarsi, ale to jedna wielka niewiadoma. Nie rywalizował jeszcze na takim poziomie.
5
"Dla Lewandowskiego to może być jedna z ostatnich szans, żeby dogonić w rankingu strzelców wszechczasów Ligi Mistrzów Karima Benzemę. do którego brakuje mu pięciu bramek."
Skąd ta statystyka? Wszystkie znane mi źródła podają, że Lewy ma dwie bramki więcej. Lewy - 92, Benzema - 90. Tak też widnieje na oficjalnej stronie UEFA.
0
@Jackazz W obecnej formie? Przyspawany do ławy.
0
@Arden no to jedną zmarnował z Granadą. A później strzelił z sytuacji, której setką nazwać nie można.
1
@partymaker Lewandowski numerem jeden to jest może z nazwiska, każdy kto ogląda Barcelonę regularnie widzi, jak to naprawdę wygląda. W tym i poprzednim sezonie w tej drużynie każdy grał pod siebie i może raz na jakiś czas odegrał do Lewego. Pomijam już fakt, że przez większość meczów stał osamotniony w ataku, bo w klubie nie było skrzydłowych robiących przewagę na boisku. Fati? Litości. Dembele? Owszem, ale pograł tylko z 1/3 sezonu. Raphinha? Proszę cię. Raz na jakiś czas dobrze wrzuci i to tyle. Ferran? W tym sezonie strzela gole, ale kreatywnym skrzydłowym to on nigdy u nas nie był. Yamal ostatnio błyszczy i dziwnym trafem pokrywa się to z powrotem do formy Lewego. A nie wspomniałem przecież o kwestii trenera, bo jaki Xavi jest to wszyscy widzimy. Już w poprzednim sezonie piłka którą graliśmy była maksymalnie asekuracyjna.
1
@Criss18Barca trzeba Niemcom przyznać, że jak już się zabrali za ten protest, to porządnie.