1

@takisobiektos Poszedł, ale rozumu starczyło tylko na Guala. Lepsze to niż nic.

2

Gual w pierwszym składzie, Kosta poszedł po rozum do głowy.

0

@FutureFCBarcelona Nie jestem pewien, czy chcemy Kimmicha. W Bayernie jest raczej w większości krytykowany gdy gra na DPM.

0

Panowie czytajcie coś więcej niż tylko tytuł XD. Nigdzie nie ma tu porównania Lewego do Messiego pod względem sportowym, a Robert nie walczy o miano piłkarza pierwszej kolejki 1/8 LM, tylko piłkarza tygodnia LM.

3


Mocne XD

0

@Bagsik88 Racja, mój błąd. To nie Lewandowski, to ty po prostu jesteś dla mnie zbyt mądry, przyćmiewa mnie twoja niezawodna argumentacja i niepodważalna matematyka. Jesteś królem, trzymaj się.

0

@Bagsik88 Miałem napisać coś niemiłego, ale zmieniłem zdanie. Oświeciłeś mnie. Lewandowski to międzygalaktyczny król piłki nożnej, nie wolno go krytykować. Nie ma, nie było i nie będzie lepszego. Na tym możemy chyba zakończyć dyskusję, prawda?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88 Zagrajmy w grę. Wymień 2 aspekty piłkarskiego rzemiosła, w których jest lepszy Lewandowski i 2, w których jest lepszy Kane.

2

@FutureFCBarcelona w tej edycji pewnie jeszcze ze dwie-trzy walnie, jesli uda sie przejść Napoli. Zostałyby 4, może 5 na następny sezon. Myślę, że jest na to bardzo duża szansa.

0

@Bagsik88 Myślisz, że możesz mnie sprowokować? Jestem spokojny i wyciszony jak kwiat lotosu leżący na tafli jeziora.

1

@alone49 mi się tam podobał. Nie daje wiele z przodu, ale przynajmniej nie dostaję zawału jak jest przy piłce. A jak grali tam Oriol, De Jong, Gundogan, to kilka wylewów na mecz było pewne.

2

@Herato to jest coś kosmicznego, że z polskiej myśli szkoleniowej powstał taki grajek jak Robert Lewandowski.

0

@Bagsik88 Podaj obliczenia.

0

@Michau98 kontuzja, już od dłuższego czasu :/

1

@P33ck sam fakt, że gość wybił się na taki poziom z cieniutkiej Ekstraklasy, to już jest duże osiągnięcie

0


Za dużo jest takich momentów, jak De Jong holuje tą piłkę nie wiadomo po co i nic z tego nie wynika, bo ostatecznie zgrywa do kolegi obok. To bardzo powtarzalny schemat - zejście do linii obrony (albo za), wziecie piłki, przebiegniecie paru metrów i odegranie do tyłu.

0

@Hasszz jeśli masz nadzieję, że Barca przegra jakiś mecz, to nie wiem co ty robisz tutaj, na stronie dla kibiców Barcelony.

0

@Szklaner no tak, z tym sie zgadzam, bo wizualnie Raphinha to rozczarowanie, jednak liczby robi, a Yamal jest za młody by grać tyle, ile gra. Przynajmniej w tym meczu powinien dostać mniej minut, no chyba, że szykuje się dla niego ława w meczu z rzeźnikamj z Getafe.

0

@gumaz Shawshank.

0

@Bagsik88 piszę z tobą tylko dlatego, że jesteś na tej stronie 7 lat i masz kredyt zaufania, że nie jesteś trollem. Podaj. Obliczenia. Czy twój mózg potrafi przeanalizować te dwa słowa, czy jest za wolny? Nie można tak po prostu zarzucić komuś kłamstwa, bo tak. Udowodnij, że podane przeze mnie statystyki były fałszywe i przestań zmieniać temat na liczbę strzałów, które nie mają z tym nic wspólnego.

0

@mrboom wydaje mi sie, że w 10 minut, przy takiej charakterystyce gry ostatnich minut, będąc skrzydłowym naprawdę ciężko coś ugrać. Był podwajany, a czasem nawet potrajany przez przeciwników.

0

@Bagsik88 ale ty zdajesz sobie sprawę z tego, że wklejąc to w kółko tylko sam się ośmieszasz? Wciąż czekam, aż udowodnisz mi że podana przeze mnie średnia jest "kłamstwem". Podobno obliczyłeś i wyszło ci inaczej, od 10 komentarzy proszę cię, żebyś to udowodnił. Tak trudno napisać, co ci wyszło?

0

@gumaz wolałbym Bayern, są w rozsypce i taka okazja by ich naklepać juz sie nie powtórzy

1

@Szklaner wraca po długiej przerwie, wszedł w takim momencie że niewiele wiecej dało sie zrobic. Xavi powinien dac wczesniej odpoczać Yamalowi, może Raphinha by coś pokazał, gdyby był na boisku z 20 minut. Akurat liczby wykreca świetne.

0

@Szefucio No a co zrobił? Wykreował jakąś akcję koledze? Przedryblował przeciwnika i wpuścił kogoś z drużyny na wolne pole? Celnie wrzucił? Konkrety, a nie bajania pt. cały czas w grze. Miał 9 celnych podań, to nie jest wysoka liczba. Miał też problemy z pozycjonowaniem w paru akcjach. Pytam, bo skoro jesteś taki obiektywny, to pewnie mi coś wymienisz.

1

@Szefucio Przecież nie napisałem, że słabo, być może źle to ująłem :/ Swoje najważniejsze zadanie spełnił i nie potrzebował do tego jakiejś spektakularnej okazji, za to brawo i na MVP zasługuje.

0

@Witekk10 Co nie? W tym roku same dobitki, wstawić tam Araujo i to samo strzela, jak nie więcej, bo wyższy jest.

0

@wojopancer Za późno. Raphinha i Felix powinni wejść tak z 15 minut wcześniej.

1

@norbi77 Znaczy tak właściwie to dobre było głównie pierwsze 30 minut. Później siadł pressing, drużyna przestała harować i do głosu częściej dochodziło Napoli. Po golu Lewego to już wgl jakaś totalna apatia, z tym, że Napoli też wcale nie lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?