kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@karoleq992
Xavi też ma imponującą listę, nie doceniasz go.
Villarreal 3:5 (dom)
Real Madryt 1:4 (superpuchar)
Athletic Bilbao 2:4 (puchar)
Szachtar 0:1 (wyjazd) - 1 (słownie: jeden!) celny strzał Barcelony
Granada 3:3 (dom)
Antwerp 2:3 (wyjazd) - 3 celne strzały Barcelony
Granada 2:2 (wyjazd)
Girona 2:4 (dom)
Mallorca 2:2 (wyjazd)
Getafe 0:0 (wyjazd)
Do tego fatalny styl w wielu wygranych meczach. Ból oczu, człowiek nie wie, czy się śmiać, czy płakać. Cały czas te same błędy i zejście z formą większości naszych piłkarzy.
0
Który z trenerów miał w tym sezonie więcej kompromitacji, Tuchel, czy Xavi? Bo mi się jednak wydaje, że Xavi, ale niestety to Tuchel traci posadę. Inna sprawa, że Niemiec ma lepszy skład, ale i tak, tyle ile meczów my w samym tym sezonie w fatalnym stylu czy to zremisowaliśmy, czy to przegraliśmy to głowa mała.
1
@michal26 Akurat Kane to napastnik który marnuje bardzo mało okazji w porównaniu do takiego Haalanda albo Lewego. Dlatego tym bardziej dziwi tak fatalny występ.
3
@Mario96w chyba największy jego mankament, to fakt, że nie jest liczony, jeśli strzał nie zostanie oddany.
5
Swoją drogą do wszystkich wyznawców wskaźnika xG. Ta dobitka Kane'a na pustą miała 0.55 xG. XD. Przecież tego fizycznie nie dało się spierdzielić.
1
Uu Kane jak znowu zmarnował. Mógłby na spokojnie strzelić hat-tricka z tego co miał w tym meczu.
1
@MesQueUnClub96 przecież to Lewy jest tutaj tym złym. Zapraszam do odczytania całej nitki
1
@doc no plus jest taki ze chwały to mu to nie przyniesie, jak bundesligę przerżną
1
Kane ostatnimi czasy jak już trafia to tylko na pustaka. Ale ot już tak totalnie.
0
Upsamecano gierka pod zwolnienie Tuchela.
0
Czekaj, że co? Nie powinien być przywilej? Znaczy nie narzekam, tylko się zastanawiam.
0
@ranger3120 Więcej wiary! Lewandowski powiedział, że do końca tego sezonu zdobędziemy jakieś trofeum. I ja mu wierzę.
0
@Esteban_ "Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni."
Muszą to przezwyciężyć. A taki Bayern myślę, że jest spora szansa pokonać.
0
@Firestone Lepszego momentu na odmianę trendu z ostatnich spotkań nie będzie.
0
Wymarzony scenariusz? Tuchel zostaje w Bayernie, przepycha mecz z Lazio i dostajemy Bayern w ćwierćfinale. W takiej ich formie myślę, że moglibyśmy pomścić porażki z poprzedniego sezonu. No ale oczywiście najpierw trzeba wygrać z Napoli.
4
@Comentateiro Kibice protestują przeciwko kolejnej utracie punktów
0
Dobrze że w La Lidze nie mamy takich problemów
0
Kolejna przerwa w meczu Bayern-Bochum, znowu piłki tenisowe. Oj przeciąga się meczyk.
0
Przypominam wam, że to samo Bochum było za pierwszym razem w tym sezonie jechane 7-0. Bayern jeszcze to na spokojnie wyciągnie.
0
Bochum strzela na 2-1. Oj Tuchel poleci, poleci na pewno.
1
Frankowski z asystą, Lens wyrównuje na 1-1 przed przerwą.
0
A tymczasem kolejny etap protestu i przerwa w grze w Bayern-Bochum. Tym razem tylko piłki tenisowe.
1
Kane jak przestrzelił setkę, jak nie on... A podanie chyba najlepsze, jakie można sobie wyobrazić
0
Ten Hag tak jak ostatnio, odpalił się dopiero na drugą połowę sezonu
1
@Firestone o już drugą dołożył
1
@Firestone ależ on jest w formie
1
@fart To tak jak my z Granadą XD
0
45 minut Modera, fajnie.
2
@aldewir
14
Przypominam, że już niedługo czekają nas wyjazdy z Athletikiem, Atletico, Realem i Gironą.