0

@karoleq992
Xavi też ma imponującą listę, nie doceniasz go.
Villarreal 3:5 (dom)
Real Madryt 1:4 (superpuchar)
Athletic Bilbao 2:4 (puchar)
Szachtar 0:1 (wyjazd) - 1 (słownie: jeden!) celny strzał Barcelony
Granada 3:3 (dom)
Antwerp 2:3 (wyjazd) - 3 celne strzały Barcelony
Granada 2:2 (wyjazd)
Girona 2:4 (dom)
Mallorca 2:2 (wyjazd)
Getafe 0:0 (wyjazd)
Do tego fatalny styl w wielu wygranych meczach. Ból oczu, człowiek nie wie, czy się śmiać, czy płakać. Cały czas te same błędy i zejście z formą większości naszych piłkarzy.

0

Który z trenerów miał w tym sezonie więcej kompromitacji, Tuchel, czy Xavi? Bo mi się jednak wydaje, że Xavi, ale niestety to Tuchel traci posadę. Inna sprawa, że Niemiec ma lepszy skład, ale i tak, tyle ile meczów my w samym tym sezonie w fatalnym stylu czy to zremisowaliśmy, czy to przegraliśmy to głowa mała.

1

@michal26 Akurat Kane to napastnik który marnuje bardzo mało okazji w porównaniu do takiego Haalanda albo Lewego. Dlatego tym bardziej dziwi tak fatalny występ.

3

@Mario96w chyba największy jego mankament, to fakt, że nie jest liczony, jeśli strzał nie zostanie oddany.

5

Swoją drogą do wszystkich wyznawców wskaźnika xG. Ta dobitka Kane'a na pustą miała 0.55 xG. XD. Przecież tego fizycznie nie dało się spierdzielić.

1

Uu Kane jak znowu zmarnował. Mógłby na spokojnie strzelić hat-tricka z tego co miał w tym meczu.

1

@MesQueUnClub96 przecież to Lewy jest tutaj tym złym. Zapraszam do odczytania całej nitki


1

@doc no plus jest taki ze chwały to mu to nie przyniesie, jak bundesligę przerżną

1

Kane ostatnimi czasy jak już trafia to tylko na pustaka. Ale ot już tak totalnie.

0

Upsamecano gierka pod zwolnienie Tuchela.

0

Czekaj, że co? Nie powinien być przywilej? Znaczy nie narzekam, tylko się zastanawiam.

0

@ranger3120 Więcej wiary! Lewandowski powiedział, że do końca tego sezonu zdobędziemy jakieś trofeum. I ja mu wierzę.

0

@Esteban_ "Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni."
Muszą to przezwyciężyć. A taki Bayern myślę, że jest spora szansa pokonać.

0

@Firestone Lepszego momentu na odmianę trendu z ostatnich spotkań nie będzie.

0

Wymarzony scenariusz? Tuchel zostaje w Bayernie, przepycha mecz z Lazio i dostajemy Bayern w ćwierćfinale. W takiej ich formie myślę, że moglibyśmy pomścić porażki z poprzedniego sezonu. No ale oczywiście najpierw trzeba wygrać z Napoli.

4

@Comentateiro Kibice protestują przeciwko kolejnej utracie punktów

0

Dobrze że w La Lidze nie mamy takich problemów

0

Kolejna przerwa w meczu Bayern-Bochum, znowu piłki tenisowe. Oj przeciąga się meczyk.

0

Przypominam wam, że to samo Bochum było za pierwszym razem w tym sezonie jechane 7-0. Bayern jeszcze to na spokojnie wyciągnie.

0

Bochum strzela na 2-1. Oj Tuchel poleci, poleci na pewno.

1

Frankowski z asystą, Lens wyrównuje na 1-1 przed przerwą.

0

A tymczasem kolejny etap protestu i przerwa w grze w Bayern-Bochum. Tym razem tylko piłki tenisowe.

1

Kane jak przestrzelił setkę, jak nie on... A podanie chyba najlepsze, jakie można sobie wyobrazić

0

Ten Hag tak jak ostatnio, odpalił się dopiero na drugą połowę sezonu

1

@Firestone o już drugą dołożył

1

@Firestone ależ on jest w formie

1

@fart To tak jak my z Granadą XD

0

45 minut Modera, fajnie.

2

@aldewir

14

Przypominam, że już niedługo czekają nas wyjazdy z Athletikiem, Atletico, Realem i Gironą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?