1

Szkoda, że tylko jeden punkt urwali, był potencjał na więcej

0

Czemu gra to drewno zamiast Guala?

2

@draxidox Mogło być El Clasico w finale, a stał się der Klassiker. Jeden z lepszych finałów LM pod względem otoczki, no i trzej Polacy w pierwszym składzie, to było coś.

0

Kto by pomyślał, że ze wszystkich beniaminków to Puszcza Niepołomice będzie radzić sobie najlepiej.

1

Ale Brighton sobie ładnie pogrywa. Tylko żeby zaś nie wszedł ten Fati i tego znowu nie zepsuł.

2

@MESSIah16 w końcu jakiś cywilizowany kraj

5

@Lisek Bez przesady już, w LKE to gra sobie taka Legia albo Łudogorec i są szczęśliwi. Liga Europy to właściwy poziom.

4

@FutureFCBarcelona to były czasy, trzech Polaków w pierwszym składzie na finał LM...

2

"Dość powiedzieć, że prezes myślał o zwolnieniu Francuza... (Rudi Garcia) już podczas jego prezentacji, gdy przyznał, że nie oglądał meczów Napoli w poprzednich latach. "

Jeśli taki smaczek wypływa dopiero na prezentacji, to co to za fuszerka została odwalona przy rekrutacji?

0

@PolskiBarcelonista10 w tym sezonie tak, ale w poprzednim Pedri robił ogromną różnicę.

0

@FcPortoFan1999 Jak najbardziej, jest w gazie. Co ciekawe szósty jest 20-letni Marczuk z Jagielloni, też chyba warto spróbować, zwłaszcza że u nas taka bida na skrzydłach.

1

Najlepsi Polacy w punktacji kanadyjskiej (23/24), tylko ligi krajowe:

1. Kamil Grosicki, Pogoń Szczecin (9 goli, 10 asyst)
2. Sebastian Szymański, Fenerbahce (9 goli, 9 asyst)
3. Robert Lewandowski, FC Barcelona (12 goli, 5 asyst)
4. Adam Buksa, Antalyaspor (12 goli, 2 asysty)
5. Krzysztof Piątek, Basaksehir (12 goli, 1 asysta)

0

A Wy, wierzycie mu?


0

@FCB_dimiC gdzieś ponoć ostatnio powiedział, że na koniec tego sezonu Barcelona zdobędzie jakieś trofeum

2

@PJ777 przecież to jest identyczna sytuacja jak w przypadku spalonych. Jeśli zawodnik spala, ale nie bierze udziału w grze, to spalonego nie ma. Proste jak budowa cepa i tu nie ma co zmieniać.

5

@pioz123 no jasne, Xavi pamiętał, że za 3 dni trzeba grać z Napoli, wiedział, że Yamal musi na tamten mecz być wypoczęty, zwarty i gotowy. Jednocześnie zbalansował jego minuty w ten sposób, by nie wyprowadzić go z formy, by cały czas był rozegrany.

1

Ostatnie 5 spotkań
Pau Cubarsi 398 minut / 450 możliwych
Lamine Yamal 449 minut / 450 możliwych

1

No dzisiaj tych statystyk nie było widać. Ani tydzień temu. Chyba ostatni raz z przodu to wyglądało rzeczywiście topowo w meczu z Atletico (paradoksalnie tylko 1:0 dla nas).

0

@tristan87 Kane zaraz nastrzela. Jutro mecz z farmerami z Bochum, więc pewnie już niebawem będzie nieaktualne.

1

@Heros11 to dla wtajemniczonych, przewiń sobie w dół do postu @barcelonaLM

5

@MesQueUnClub96 dobrze, że ktoś potrafi oddzielić emocje od rozumu i zastosować zdrowy rozsądek. btw, 2,1% już.

1

@Hawajczyk Złota Piłka to się chyba rozegra na tegorocznym Euro. Ciężko powiedzieć, czy Francja, czy Anglia ma lepszy skład, ale ZP pewnie zgarnie ten, kto lepiej zaprezentuje się na turnieju.

9


Młody jak obronił... Prawie, bo później i tak ktoś trochę tam pogrzebał

2

@barcelonaLM U mnie 1/140. Procentowo 0,7%.

64

@AlexDark00 No tak, zapomniałem że ten pierwszy gol to była patelnia. Zwykła dobitka na pustą, nie ma czym się szczycić.

0

Dobrze, że wygraliśmy, ale wolałbym, by Celta z tej ligi nie spadła. Za dobry hymn mają na drugą ligę.

0

@MESSIah16 legendarna śmiercionka

1

@kacper_fcb Aha, faktycznie. Mój błąd, z Osasuną była czerwona kartka...

1

@AlwaysBlaugrana Od czasu nietrafionego z Osasuną bodajże karniaczka strasznie niepewne się te karne Lewego zrobiły. Na mundialu tragedia, z United w lidze europy ledwo ledwo wpadło. W Bayernie to się niczym nie przejmował i ładował z zamkniętymi oczami, a teraz jakiś taki spięty.

1

@KrychaFCB mocne XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?