0

@Rewolucja123 A to prawda, w kilku całkiem zgrabnych akcjach zabrakło tego ostatniego podania, zawiodła decyzja o strzale. Być może wtedy nie analizowalibyśmy teraz sytuacji, tylko po prostu cieszyli się ze zwycięstwa. Tylko że to już za nami niestety, oby Xavi wyciągnął wnioski i lecimy dalej.

0

@Rewolucja123 Nwm, imo to nie były jakieś takie wyraźne szanse. Była w tym meczu jedna seta i miał ją Osimhen, a my raczej po prostu narobiliśmy dużo strzałów z trudnych pozycji, na co też wskazuje xG.

0

@Gacek5 Nie zapeszaj! Jeszcze za wcześnie, by wyrokować. Niech seria strzelecka trwa.

0

@Beztroskii Nie pamiętam konkretnie, podobnie jak naszych zresztą, oprócz okazji Yamala i strzału Gundogana z daleka. Może coś mnie ominęło, po golu Lewego się wyłączyłem i tylko spoglądałem kątem oka, bo i drużyna przestała grać.

1

Za ładną bramkę, zasłużone. Poza nią wiele pożytecznego nie zrobił, ale reszta drużyny też się nie popisała, więc konkurencji nie było dużej.

2

@tristan87 Zrobił sobie selfie? Naprawdę? Nawet w Bayernie nie robił... Niemiec pewnie teraz żałuje.

0

@insp1re niee no, Napoli też miało sporo okazji. Dla mnie remis zasłużony i tu nikt nie jest pokrzywdzony.

0

@Romario87 lud chce igrzysk, my chcemy dominacji, manity!

1

My jesteśmy nieco zdenerwowani, bo remis, to pomyślcie sobie co myślą kibice Arsenalu po porażce z Porto.

4

@pt9 Ja natomiast uwielbiam w nim schodzenie bez potrzeby nawet niżej od naszych środkowych obrońców, bieg z piłką parę metrów do przodu, po czym taktyczne rozprowadzenie do kolegi obok. Na La Rambli mieli pretensje do Lewego, jak schodził do rozegrania, ale jak De Jong robi to samo to już nikt sie słowem nie odezwie.

0

@Dankho94isback Jeden z najlepszych na pewno, być może najlepszy z racji na gola, ale dużej konkurencji nie było. Z tym ustawianiem to było różnie. W 1 połowie dosyć statyczny, tylko sporadycznie pokazywał się w dobrej pozycji, ale Yamal wybrał strzał.

2

@Dankho94isback Przeciętny. Ale bramkę strzelił, więc nie można go winić za remis.

0

Lewy w polu słabo, ale bramkę strzelił więc swoją robotę wykonał. Nie wychodziłbym z pretensjami akurat do niego.

0

A ten Cancelo to jednej celnej wrzutki nie zrobił.

1

Serce boli, ale nie szkodzi, oczy bolą bardziej...

3

Może i nie tworzymy wiele okazji z przodu, ale za to był tylko jeden wylew w obronie. Coś za coś.

0

Nie no to Napoli gra pierwszy mecz z nowym trenerem i składa lepsze akcje z klepki niż my

0

@mmaciass o pardon, jednak starszy lepszy z Bayernu.

1

@Arczie brat nie wie :/

0

Kolejnia patelnia, a ludziska sie zachwycają. WTF.

0

LEWANDOWSKI!!! Elegancko po wysokim kursie weszło, chyba z 2.40 było.

3

Kiedy oni się w końcu zmotywują i zaczną harować na tym boisku? Pierwsze 20 minut pobiegali, a później już nie łaska.

0

No i czemu Gundogan nie poda do tyłu do Lewego? Nikt go nie krył, miałby znacznie lepszą szansę...

0

@Aragorn33 Tam nie ważne kto zagra każdy cieniuje

2

Lewy dzisiaj znowu stary dobry drewniany z Barcelony.

1

@Chucky W defensywie daje rade. Jeszcze nie widziałem, żeby zrobił jakiegoś farfocla, a to się zdarzało regularnie i Oriolowi, i De Jongowi, i Gundoganowi gdy grali na tej pozycji.

0

@Pedri16Future strzał może być z różnych pozycji. Nie lubię sugerować się statystyką xG, ale tu wydaje się być całkiem trafna - 0.36 xG.

1

Jak zwykle pojawiają się ludzie usiłujący wmówić sobie, że było świetnie. Nie było tragedii, ale nie było też dobrze, na tak grające Napoli powinniśmy stworzyć coś więcej niż pół okazji w 45 minut.

0

Obie drużyny póki co kopią się po czole i nie potrafią złożyć składnej akcji.

0

Myślałem że w tej fazie LM chociaż Barca mnie nie zawiedzie, ale meczyk wcale nie jest dużo ciekawszy od Inter-Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?