La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

1

My jesteśmy nieco zdenerwowani, bo remis, to pomyślcie sobie co myślą kibice Arsenalu po porażce z Porto.

konto usunięte

0

@kanver_ Arsenal i Liga Mistrzów to akurat się nigdy nie łączyło :|

3

@kanver_ Są tacy kibice że są zadowoleni z porażki Arsenalu w tym meczu ;)

0

@kanver_ Tylko Arsenal u siebie jest mocny, a my?

0

@FcPortoFan1999
Zaskakująco wielu kibiców lekceważyło Porto, a przecież oni u siebie w tej edycji LM przegrali tylko raz z potężną Barca Xaviego 0-1.

0

@kanver_ Ale Arsneal strzału nie oddał w meczu nawet celnego. Oni mogą być wkurzeni na całą drużynę, my jesteśmy na ten mecz bo mogliśmy w nim zdobyć parę bramek.

0

@insp1re niee no, Napoli też miało sporo okazji. Dla mnie remis zasłużony i tu nikt nie jest pokrzywdzony.

0

@AmigoBlancos Dla Porto ten i mecz rewanżowy z Arsenalem to mecze sezonu.Liga jest w zasadzie przegrana więc wszystkie siły na Emirates.

1

@kanver_ Podaj jedna oprócz sytuacji bramkowej

0

@Beztroskii Nie pamiętam konkretnie, podobnie jak naszych zresztą, oprócz okazji Yamala i strzału Gundogana z daleka. Może coś mnie ominęło, po golu Lewego się wyłączyłem i tylko spoglądałem kątem oka, bo i drużyna przestała grać.

0

@kanver_ Gundogan sam miał 3 strzały, z czego dwa z pozycji, które można spokojnie zamienić na bramkę. Lewy zmarnował w pierwszej, to samo Yamal, dochodzi do tego zmarnowane podanie do Pedriego przez Lewego w drugiej. Napoli to miało, to co Oshimen dostał i przy rożnym znakomitą szansę miał gościu w końcówce, co nabiegał i strzelił niecelnie.

0

@Rewolucja123 Nwm, imo to nie były jakieś takie wyraźne szanse. Była w tym meczu jedna seta i miał ją Osimhen, a my raczej po prostu narobiliśmy dużo strzałów z trudnych pozycji, na co też wskazuje xG.

1

@kanver_ Może i kończyło się to strzałami nieudolnymi, albo wartymi niskie xg, ale niektóre sytuacje wymagały czegoś innego. Jak na początku meczu Yamala, gdzie powinna lecieć piła do Roberta, albo jak sam nawet zauważyłeś - początek drugiej połowy i Gundo, który mógł wykładać Lewemu. Tak czy tak. Jeszcze był groźny wolej Pedriego, z którym bramkarz miał problemy. Niektore sytuacje nie były klarowne, ale też nie trudne. Przy lepszym uderzeniu (jak przy golu) - zakończyłoby się to bramkami, a tak mamy dwa nieudolne strzały Gundo, czy też Yamal psujący akcję niecelnym strzałem.

0

@Rewolucja123 A to prawda, w kilku całkiem zgrabnych akcjach zabrakło tego ostatniego podania, zawiodła decyzja o strzale. Być może wtedy nie analizowalibyśmy teraz sytuacji, tylko po prostu cieszyli się ze zwycięstwa. Tylko że to już za nami niestety, oby Xavi wyciągnął wnioski i lecimy dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?