kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
no i niech ktoś mi jeszcze próbuje wmówić, że ta drużyna gra na Lewego, to się zesram. Tyle razy stoi na pozycji pod strzał w tym meczu i nic nie dostaje, że to szok.
0
Ładna próba Raphinhi. Nawet bardzo ładna.
1
De Jong klasowy wylew. Gdyby gość z Getafe podawał byłaby bramka.
1
@don'T.R.I.P.e Zgadza się. Najgorszym widowiskiem roku.
0
@VamosVamos Już niedługo sobie pogra z Athletikiem, nie wierzę, że Lewy dzisiaj nie dostanie żółtej kartki.
8
Ciekawe jaki mecz wylosuje dzisiaj Felix.
4
@kynio302 W końcu ktoś to zrobił
0
Dzisiaj będzie trudny mecz dla Lewego. Ostatnio gra zresztą wszystko od dechy do dechy, Xavi powinien dać trochę więcej minut Roque solo na dziewiątce.
0
@draxidox mają czelność nam grozić? Zablokować granicę z tymi niewdzięcznikami całkowicie, nie przepuszczać żadnej pomocy.
0
@czytajzezrozumieniem a to nie Cancelo tam stał? Ale co do zasady sie zgadzam, mógł chociaż spróbować nałożyć presję na Osimhena, a ten stoi i macha łapskiem.
0
@MesQueUnClub96 Ja miałem takie wrażenie, jak Oriol jeszcze grał w pierwszym składzie, że w meczu prawie zawsze posłał jakąś ciekawą piłkę do napastnika. Zwykle to były wrzutki, ale jednak starał podłączać się do tego ataku. Często próbował też strzałów z dystansu. Szkoda, że Frenkie rzadziej podejmuje się tego typu akcji.
0
@pacior95 Ja się jakoś szczególnie nad Christensenem nie zastanawiałem, natomiast myślę, że na DPM robi to co najważniejsze, czyli brudną robotę w defensywie za De Jonga. Oriol, Frenkie i Gundogan gdy grali na tej pozycji to za każdym razem jak widziałeś koło nich jakiegoś zawodnika przeciwnej drużyny serce się zatrzymywało i tylko czekałeś jak coś odwali. Christensen tych wylewów ma najmniej, wybiera proste, bezpieczne opcje. Także wybierając mniejsze zło wolę Duńczyka, bo z resztą naszych tuzów próbujących bawić się w defensywnego pomocnika to w każdym meczu zawał gwarantowany kilka razy.
1
@Arden Fati to tylko finisher, Yamal dużo kreuje kolegom.
2
@pacior95 Być może użyłem złych słów, ale przecież zamysł komentarza jest jasny. Robert Lewandowski ma tyle samo, a może nawet i mniej szans, niż dawniej. To gdzie jest prawdziwy progress, to wykończenie. Moim zdaniem zespół wcale nie gra lepiej niż wcześniej z przodu. Gra nieco lepiej z tyłu, ale z przodu znowu nie tworzymy wielu okazji.
6
Nie wiem, dlaczego Lewy ma lepszą skuteczność, ale na pewno nie jest tak bo drużyna jest lepiej ustawiona i lepiej atakuje. Szans wcale nie ma więcej niż wtedy kiedy nie strzelał. Prawda, pomogła mu eksplozja formy Yamala i ustawienie Gundogana i Pedriego wyżej, ale to, co uległo największej poprawie, to przede wszystkim wrócił instykst strzelecki i wykończenie samego strzału.
2
Sam się zdziwiłem, że gramy w sobotę. Bardzo krótka przerwa.
0
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa 0/4 :/
2
Kluby wciąż grające w europejskich pucharach:
Anglia - 6/8 (Manchester City, Arsenal,
Liverpool, Brighton, West Ham, Aston Villa)
Hiszpania - 5/8 (Barcelona, Real Madryt,
Atletico, Real Sociedad, Villarreal)
Włochy - 7/7 (Napoli, Lazio, Inter, Milan, Atalanta, Roma, Fiorentina)
Niemcy - 5/7 (Bayern, BVB, RB Lipsk, Freiburg, Bayer Leverkusen)
Francja - 3/6 (PSG, Olympique Marsylia, Lille)
0
Jak wyzdrowieją Gavi i Balde, a do tego wróci z wypożyczenia Fati, to wsm brakuje tylko jednego środkowego obrońcy i DPM'a. Cubarsi, Yamal, Fermin, Gavi, Balde, Fati to zawodnicy dosyć ograni już w pierwszym składzie. Minut brakuje Fortowi i Guiu, ale jak już grali w dorosłej drużynie, to zazwyczaj dobrze. Na jakiś towarzyski mogliby taką jedenastkę złożyć.
4
@kuz nie no wieksza juz jest szansa na to ze on wykupi Barcelone niz ze go podpiszemy
9
@Loszo no tak, dlatego Auba z 6 golami w słabszej Ligue 1 (xG 10.18) poradziłby sobie tu lepiej niż Lewy.
15
Zobaczyli symulację AI. Dziwi mnie, że tylko przejścia Napoli są pewni, tu jest finał na wyciągnięcie ręki
0
@Albatros niestety w wiekszosci akcji wyglada to tak, że wyprowadza piłkę z obrony do obrony
3
@Kidd gra w europejskich pucharach była świetna - dominacja w 1 meczu z Aston Villą, drugi wyrównany, dwa solidne zwyciestwa ze Zrinsjkim bez wątpliwości i meczycho z Alkmaarem w Warszawie. Także Legia jak najbardziej dawała podstawy, by wierzyć w 1/4. Dwumecz z Molde zawalił Tobiasz, gdyby nie wpuszczał tych farfoclów to inna byłaby teraz gadka.
0
No i koniec złudzeń, korzeń w chmarzeń. Piękna to była podróż w europejskich pucharach. Meczów z Aston Villą nie zapomnę nigdy.
0
Nie zarobią nic za Tobiasza, nie ma opcji. Jak ktoś da za niego milion to będzie ogromny sukces.
1
Surprise, motherf...
4
W Fifce jak przesymulowałem też wygrali LM.
1
XD. Co za oprawa Legionistów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika