kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@mekston O kurde, nawet xG mają w MLS'ie. A to ci gratka.
1
Gil Manzano w końcu z tzw. rigczem. Równo z białymi.
1
XDDDD. Nie no teraz to akurat niezły wałek na białych.
1
Kurde, jaka okazja na koniec... Kessie taką strzelił.
6
Tu chyba nic nie było...
0
@Rewolucja123 Teoretycznie, bo zasłaniał piłkę i odciągał obrońców, z drugiej strony bramkarz wszystko widział, a tamten nawet nie próbował atakować piłki i nie wpłynął na zachowanie bramkarza.
0
To nie jest spalony, chyba, że kolega na spalonym zabierał uwagę.
1
Kontaktowa do szatni. Wyciągną to biało-czarni. I nie chodzi mi tu bynajmniej o stroje Valencii.
0
Pięknie. Pięknie. Jeszcze piękniej.
0
@robsons23 XD. Dzięki za klątwę, dobra robota kolego.
1
@DiscoCzareQ Ta, zdmuchnął go nieświeżym oddechem. Sam widziałem, sam czułem..
0
XD. Angielscy komentatorzy już z tego padolino Viniciusa robią karnego. Nawet Gil Manzano nie chciał się aż tak ośmieszyć, żeby to odgwizdać.
0
Gil Manzano gotuje.
1
Na pewno da sie jakos dogadac z Robertem, by obniżyć ten kontrakt.
0
@mekston Biedny Kane. Mógł wybrać jakiś inny klub, wszędzie oprócz Bayernu i Realu Madryt bym mu kibicował.
1
@4Fabregas4 Ta? To kto był w tej 5 najlepszych?
1
@Szklaner No jasne. W top 5 lig nikt by tak tego nie wymyślił i bramki by nie było, w naszej rodzimej Ekstraklasie piłkarzy nie ogranicza wyobraźnia i schematy taktyczne.
2
A tymczasem Freiburg wyrównuje na 2:2. Tuchel w strachu.
0
Ten gol to w 99% kapitalna asysta.
0
Musiala co wyczarował... Bayern na 2:1 z Freiburgiem.
4
A więc mamy to, już oficjalnie Polak najlepszym zawodnikiem miesiąca w La Liga.
Ostatni raz jakiś zawodnik Barcelony zdobył to wyróżnienie w październiku poprzedniego sezonu i... był to Robert Lewandowski. By znaleźć kolejnego MVP miesiąca La Liga z Barcelony, trzeba się cofnąć do lutego 2021 roku - wtedy wygrał Messi.
0
@escarabajo uu Krycha w formie. To co, może powrót do reprezentacji?
2
@808BenekPM co? Ale ja tu bronię Flicka kolego Xd. I po co tak ofensywnie od razu, styki już poprzepalane?
0
@Cule1234 Tak, zaraz ktoś napisze, że jednak Mbappe chce przyjść do Barcelony, później zamiast Haalanda będą kupować Hojlunda, a jeszcze później przedłużą kontrakt Sergiego Roberto i Messi wróci z MLS'u na last dance.
0
Jakie to ma znaczenie, skoro żaden z nich nie pracował w Hiszpanii?
0
@MarioVeB! Wyobraź sobie, że Ukraina przegrywa tę wojnę, czego nie można wykluczyć. Jak myślisz, jak wtedy będą wspominane te słowa? Ktoś zajmujący tak poważny urząd jak Marszałek Sejmu kraju postronnego, nie będącego stroną w konflikcie, nie ma prawa wypowiedzieć takiej kwestii. To obraża Rosjan, ale przede wszystkim dumę Ukraińców i nas samych. A czy zostanie to zapamiętane na dłużej, to pokaże los.
2
@Pawel13sz najlepiej by było, gdyby udało się go opchnąć za jakies 40-50 baniek, ale nie wierzę, że ktoś tyle za niego da.
11
Jeśli ktoś tam go powoła, to z pewnością nie zrobi tego dla dobra Cubarsiego i Barcelony.
14
@Barcanajlepszyteam I tak jego tekstu o Putinie nic już nie przebije. To była kompromitacja urzędu marszałkowskiego na skalę historyczną. Jak to szło? "Putina wgnieciemy w ziemię"?
1
@shahman Kessie nie sprawdził się u nas, ale jak już strzelił, to w najważniejszym momencie sezonu. Ładna asysta drugiego stopnia Lewego piętką btw.