1

@yoli Czy ja wiem? Yamal też dużo dawał w obronie.

1

Dobra na moje to dawać Dżamala, nie ma co czekać, bo tu nikt nic nie wykreuje.

0

Póki co to oba zespoły bez tej werwy, bez tej dzikiej żądzy zwycięstwa.

1

@AlexDark00 uu widzę dzisiaj z tzw rigczem, jak zawsze zresztą

5

I po co Pedri to znowu do Lewego zgrywa?

5

Co tak cicho dzisiaj na Rambli?

0

@TR3YWAY Nie no, akurat dużo drużyn gra w ten sposób, więc sami raczej tego nie wymyślili.

0

Haaland gol. Szkoda. Ale tak właśnie jest w City, szansa za szansą.

2

Raków 3:0 do przerwy z Lechem. Czyżby powrót starego dobrego klubu z Częstochowy?

0

@mkord no w sumie racja. To powiedzmy, że powietrzne jednak 0.95, a po ziemi 0.99. Chociaż to tez zależy od siły tego podania po ziemi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haaland dzisiaj jak prawdziwy klasowy napastnik. Wyczarował nic z czegoś.

1

@Arczi87 A najlepsze jest to, że to nie pierwszy raz, gdy w tym sezonie Haaland nie strzela takiej sety.

2

@J4no nie wiem, ale xG wynosiło 0.89. Co jest śmieszne, bo tam powinno być 0.99 jak już.

0

@Chaoss ja tam się cieszę :)

1

@Encore @MesQueUnClub96 masz napawaj się XD

1

@Encore Jak to jest możliwe XD. Gość raz strzela 5 goli w 60 minut, a raz robi coś takiego :O A miał w tym sezonie nawet mecze, gdzie marnował po 4-5 setek.

0

Będzie ciężko. Musiałby zacząć strzelać seryjnie jak przed mundialem, inaczej tego nie widzę.

1

@PatrykBarca A tego to już nie wiem, będąc optymistą chyba można powiedzieć, że Polacy tacy dobrzy.

0

@PatrykBarca Chyba jedyna z TOP 5 lig, w której na stałe zadomowili się Polacy.

2

Oj Piątkowski znowu niebezpiecznie, żółta kartka już w 15 minucie. Druga czerwona już by chyba skreśliła jego przyszłość w Granadzie.

3

Świderski pierwszy gol w Veronie!!! Świetny pressing i przyzwoite wykończenie! Gol na 1:0, być może da Hellasowi zwycięstwo.

3

@Janas11224 Kowal jak zawsze z tzw. rigczem.

1

Piątkowski dzisiaj znowu w pierwszym składzie Granady, wydaje się, że czerwona kartka nie przeszkodziła mu w wywalczeniu sobie miejsca w jedenastce. Być może to właśnie on powinien dostać powołanie na marcowe baraże.

7

@Mario96w 5%. Przed nami ciężkie wyjazdy - Athletik, Real, Atletico, Girona. Real ma łatwiejszy grafik i potrzebowalibyśmy tak realnie z 3-4 wpadek Realu by wygrać, do tego wygrac bezposrednie starcie.

1

@Lukiss No tak tak, tylko wspomniałem apropo tytułu artykułu.

0

Tak właściwie, to gol padł jak sędzia jeszcze gwizdał.

0

@halfnolife Taa, ale w międzyczasie było jeszcze sprawdzanie VAR'em, o czym nie wolno zapominać.

1

Teraz trzeba wykorzystać potknięcie białych. Jak się postaramy to jutro o tej samej porze będzie -6. Wciąż potrzebujemy jeszcze conajmniej dwóch potknięć Realu więcej od nas.

0

@Rust_Cohle teraz jest bohaterem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?