kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@yoli Czy ja wiem? Yamal też dużo dawał w obronie.
1
Dobra na moje to dawać Dżamala, nie ma co czekać, bo tu nikt nic nie wykreuje.
0
Póki co to oba zespoły bez tej werwy, bez tej dzikiej żądzy zwycięstwa.
1
@AlexDark00 uu widzę dzisiaj z tzw rigczem, jak zawsze zresztą
5
I po co Pedri to znowu do Lewego zgrywa?
5
Co tak cicho dzisiaj na Rambli?
0
@TR3YWAY Nie no, akurat dużo drużyn gra w ten sposób, więc sami raczej tego nie wymyślili.
0
Haaland gol. Szkoda. Ale tak właśnie jest w City, szansa za szansą.
2
Raków 3:0 do przerwy z Lechem. Czyżby powrót starego dobrego klubu z Częstochowy?
0
@mkord no w sumie racja. To powiedzmy, że powietrzne jednak 0.95, a po ziemi 0.99. Chociaż to tez zależy od siły tego podania po ziemi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Haaland dzisiaj jak prawdziwy klasowy napastnik. Wyczarował nic z czegoś.
1
@Arczi87 A najlepsze jest to, że to nie pierwszy raz, gdy w tym sezonie Haaland nie strzela takiej sety.
2
@J4no nie wiem, ale xG wynosiło 0.89. Co jest śmieszne, bo tam powinno być 0.99 jak już.
0
@Chaoss ja tam się cieszę :)
1
@Encore @MesQueUnClub96 masz napawaj się XD
1
@Encore Jak to jest możliwe XD. Gość raz strzela 5 goli w 60 minut, a raz robi coś takiego :O A miał w tym sezonie nawet mecze, gdzie marnował po 4-5 setek.
0
Będzie ciężko. Musiałby zacząć strzelać seryjnie jak przed mundialem, inaczej tego nie widzę.
1
@PatrykBarca A tego to już nie wiem, będąc optymistą chyba można powiedzieć, że Polacy tacy dobrzy.
0
@PatrykBarca Chyba jedyna z TOP 5 lig, w której na stałe zadomowili się Polacy.
2
Oj Piątkowski znowu niebezpiecznie, żółta kartka już w 15 minucie. Druga czerwona już by chyba skreśliła jego przyszłość w Granadzie.
3
Świderski pierwszy gol w Veronie!!! Świetny pressing i przyzwoite wykończenie! Gol na 1:0, być może da Hellasowi zwycięstwo.
3
@Janas11224 Kowal jak zawsze z tzw. rigczem.
1
Piątkowski dzisiaj znowu w pierwszym składzie Granady, wydaje się, że czerwona kartka nie przeszkodziła mu w wywalczeniu sobie miejsca w jedenastce. Być może to właśnie on powinien dostać powołanie na marcowe baraże.
7
@Mario96w 5%. Przed nami ciężkie wyjazdy - Athletik, Real, Atletico, Girona. Real ma łatwiejszy grafik i potrzebowalibyśmy tak realnie z 3-4 wpadek Realu by wygrać, do tego wygrac bezposrednie starcie.
1
@Lukiss No tak tak, tylko wspomniałem apropo tytułu artykułu.
0
Tak właściwie, to gol padł jak sędzia jeszcze gwizdał.
0
@halfnolife Taa, ale w międzyczasie było jeszcze sprawdzanie VAR'em, o czym nie wolno zapominać.
1
Teraz trzeba wykorzystać potknięcie białych. Jak się postaramy to jutro o tej samej porze będzie -6. Wciąż potrzebujemy jeszcze conajmniej dwóch potknięć Realu więcej od nas.
0
@Rust_Cohle teraz jest bohaterem