0

Przecież tam ewidentnie gość na spalonym spychał obrońcę Liverpoolu.

0

@michal26 Nie ma mowy, nikogo nie sprzedajemy. Jeszcze się skończy jak z Neymarem, że dostaniemy gigantyczną kasę i wydamy na takich tuzów jak Dembele albo Coutinho. Albo gorzej, kupią Haalanda, i okaże się to, co wszyscy myślący widzą - dziewiątka nie będzie strzelać, jeśli drużyna nie będzie kreować wielu okazji. A Haaland potrzebuje sporo więcej okazji niż Lewandowski.

0

@MarioVeB! Nuras Lewego z ostatniego meczu to przy tym nic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub96 ze Stuttgartem też załadował dublet Kane.

8

Pewien użytkownik sugeruje, że Kane strzela tylko cieniasom w Bundeslidze. Zdecydowałem się to zweryfikować (stan tabeli na moment obecny).

Staty Kane'a w meczach z drużynami z danych miejsc w Bundeslidze:
1 - 5 = 9 goli 0 asyst / 6 meczy

6 - 10 = 4 gole 2 asysty / 8 meczy

11 - 15 = 8 goli 2 asysty / 7 meczy

16 - 18 = 6 goli 1 asysta / 4 mecze

@MesQueUnClub96 chyba pora zmienić narrację

3

@MesQueUnClub96 I z Lipskiem. I Borussią.

0

Hurricane: 28 bramek w 25 meczach. Jeszcze 14 w 9, o ile dzisiaj nie powiększy swojego dorobku strzeleckiego.

1

@mekston nie liczy się, na pustaka

0

@tadzik447 [spoiler alert ]
A mnie tam odrzucają póki co od tego serialu głupotki fabularne. W pierwszym odcinku Rick odcinający sobie rękę, w drugim CRM, który jest na tyle naiwny, by uwierzyć, że Michonne była na miejscu zbrodni całkowicie przypadkowo, a ten helikopter to zestrzelił sobie karzeł wywijający do tego kataną większą od niego. Nie wyglądają na ludzi, którzy stworzyli tak potężną grupę tak wiele lat po apokalipsie. + do tego mnie osobiście nudzi wątek miłosny, nie czuję chemii między głównymi bohaterami.

3

@MarioVeB! Suarez jeszcze wieksze padolino potrafił zrobić z niczego, a tutaj przecież wyraźny kontakt był.

0

@Hawajczyk Wielka walka, do której nie dojdzie :/ Fury już wielokrotnie jej unikał i tak będzie również i z obecnym terminem. Kontuzja nie kontuzja, coś sobie wymyślą.

0

@Deviler To już nie był ten sam Wilder co dawniej, w tamtej walce on prawie nie wyprowadzał ciosów. Dopadł go wiek, albo swoje piętno odcisnęły walki z Fury'm. Ewentualnie to po prostu efekt 2-letniego rozbratu z ringiem (nie licząc jednej niepełnej rundy z Heleniusem).

2

Łatwa kasa. Każdy kto siedzi w boksie wiedział, że to Fury był tragiczny, a nie Ngannou taki mocny. Gość z MMA nie ma szans z bokserem z topki.

3

Spaślaku ucz się. Tak właśnie powinien przywitać mistrz świata w boksie jakiegoś gościa z MMA.

0

@ViscaelBarca2007 bez wątpienia Joshua wygra to przez nokaut, innej opcji nie widzę.

1

@Cyzix Zhang Parker będzie lepsza, walczą przed nimi. Joshua Ngannou albo skończy się szybko, albo będzie nudna jak flaki z olejem.

4

Statystyki i ciekawostki, to i ja podzielę się swoją czysto statystyczną klasyfikacją.

Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):

1. Lewandowski – 18 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan, Yamal – 9 pkt
3. Raphinha– 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Felix, Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt

Aktualizacja: Getafe (bez zmian), Athletik (bez zmian), Mallorca (+2 Yamal, +2 Lewy)

1

@Roobo Żadnego dobrego zagrania? Wywalczył najwięcej wolnych z całej naszej drużyny, wracał się do obrony, wrzucił ładnie na główkę Roque. Nie miał z czego strzelać, więc bez gola. Asysta odzwierciedla jego wkład w grę, chociaż niekoniecznie sama asysta było to podanie kluczowe.

1

Lewy kolejny mecz w lidze bez bramki. To już tylko 12 bramek w 26 meczach. Nie wygląda to dobrze.

1

Xavi po prostu nie potrafi wprowadzić ofensywnej piłki. Albo gramy na 1:0, albo strzelamy dużo goli, ale tracimy jeszcze więcej.

0

@WiernyKibicToJa Cubarsi. Faktycznie, Yamal ma jeszcze 16 lat. My bad.

2

Dwóch siedemnastolatków niesie Barcelonę na plecach. Do czego to doszło.

10

Asysta Roberta! Ten moment, kiedy asysta jest piękniejsza od gola.

4

Ale Ligę Mistrzów to już na pewno wygramy.

0

@FcPortoFan1999 Świetna ekipka. I hodują nam skrzydłowego do reprezentacji, Marczuk w tym sezonie jest świetny.

0

@Roobo Cztery. Dwa stracił, raz odzyskał, raz utrzymał.

0

LEWY co za przyjęcie...

0

Gundogan jak ty to strzelasz... Podanie do bramkarza!

0

Fajnie, że drużyna potrafi stworzyć jakąkolwiek sytuację dla dziewiątki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?