kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@DonAndres*8 Fakty: Mbappe - 3, Lewy - 1. Ja nie umniejszam Lewemu ale to przeciętny zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Bawią mnie ludzie którzy jarają się wczorajszym meczem Lewego z Atletico. Zapominają, że w tym samym czasie Mbappe strzelił hat tricka. Lewy strzelił tylko jednego, nie ma się czym podniecać.
5
@daniel32778 Przecież to ma ogromne znaczenie. Wtedy był mecz z Atletico i wczoraj był. Zgadza sie? Zgadza.
8
@Messibestplayerintheworld Fermin mimo strzelonego gola. Za dużo zepsuł, by mówić o dobrym występie.
2
@Herbert to akurat prawda, mam wrazenie, że on prostestuje każdą decyzję na nasza niekorzyść
5
W La Masii chyba musieli opracować jakieś metody inżynierii genetycznej, bo nie ważne kto wchodzi do pierwszego składu, to w ogóle nie widać po nim presji.
0
@FcPortoFan1999 Niestety Zieliński to już od wielu miesięcy nic nie grał w Napoli, nie można wszystkiego zrzucać na to, że w paru meczach nie został wystawiony na boisko przez zawirowania kontraktowe. Dla mnie Zielu to nie jest kandydat do gry z Estonią, no może w jakiejś sytuacji naprawdę kryzysowej. W pierwszej kolejności powinni grać inni pomocnicy.
0
@FcPortoFan1999 stare metody dawno już przestały działać. Szkoda, że akurat to akurat polska kadra musiała go zweryfikować.
0
@michal26 W ramach ciekawostki - w poprzednim sezonie najwięcej punktów dał nam Raphinha - 14. Lewy był drugi z 12 punktami, a trzeci Pedri z 10 punktami (w tym sezonie Pedri nie dał nam ani jednego punkta za sprawą wkładów bramkowych)
0
XD. Santosa zaraz pogonią z Besiktasu, już szukają następcy. Szybko poszło.
0
@Klimach fan Po prostu nie nadaje się na skrzydłowego, na dziewiątce go jeszcze nie widzieliśmy na dłużej. Mimo wszystko zrobił tą czerwoną kartkę i mógł mieć gola, więc krótki występ dzisiaj na plus.
0
Xavi ma szczęście w nieszczęściu. Z jednej strony wypadła mu z gry połowa pierwszego składu, a z drugiej nikt już mu nigdy nie zarzuci, że nie stawia na młodych.
1
@DonCarletto Ciekawa koincydencja xd
3
Lewy forma potwór, ale Mbappe forma mutant. Ciekawe jak to będzie za miesiąc.
15
Występ 9/10. Gol i dwie asysty + stworzona seta niewykorzystana przez Raphinhę to oczywiście klasa. Skuteczność podań na poziomie 48% to właściwie jedyne, do czego można się przyczepić. Chciałbym, żeby reszta naszych grajków tak potrafiła wrzucać jak Lewy i to nie tylko obserwacja z tego meczu, bo Lewy jak już wrzuca, to zazwyczaj robi to dobrze.
2
Kij w tych Flicków nie Flicków albo jakichś innych De Zerbich... Oscara Hernandeza na trenera za Xaviego!
1
Lewy dzisiaj pokazał naszym jak się powinno wrzucać.
5
Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):
1. Lewandowski – 20 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan, Yamal – 9 pkt
3. Raphinha – 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Felix, Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt
Aktualizacja: Atletico (+2 Lewy)
3
@MesQueUnClub_87 Uwielbiam tego gościa. To jest niesamowite, ile czasu można toczyć tę samą dyskusję w kółko i w kółko
2
@P33ck Być może to on powinien przejąć stery po Xavim.
0
Zbił obrońca, leciało perfekcyjnie, szkoda...
9
Roqi co dwie czerwone już wywalczył w tym sezonie.
1
Dzisiaj to chyba częściej Fermin na dziewiątce niż Lewy.
0
Piękne pożegnanie Felixa. Aż łezka w oku się zakręciła.
0
Roque Roque czemu ty jeszcze nie na boisku?
2
Ferminowi dobrze się współpracuje z Lewym. Jak Lewy schodzi na skrzydło, albo gdzieś w głąb boiska, to w końcu jest ruch z przodu. Dziewiątka nie zostaje pusta, jest tam często Fermin - i tak to powinno wyglądać.
1
@mekston fajnie by było gdyby jednak Lewemu udało się to znowu zgarnąć, ale lekko nie będzie
1
@mekston nie wiem, ale wiem że wstawiasz tam Araujo i on też tak podaje.
20
Właśnie takiego meczu Robertowi brakowało w dorobku w Barcy. Na rywala z najwyższej półki
0
Lewy widać że popracował nad przyjęciem i teraz to wygląda dobrze!!!! asysta jak to pisałem!!1