kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@FCB_dimiC no nie wiem, opisuję tylko to co widzę od półtorej sezonu jak regularnie oglądam każdy mecz Barcy, że ta współpraca między nimi kolorowo nie wygląda.
3
Raphinha to musi prywatnie nie znosić Lewego. Czemu on nigdy do niego nie podaje?
0
10 sekund z decyzją pajac czeka XD
4
Ale pech.... Tak blisko!
0
I De Jong hops do obrony i kółka kręci. Szkoda, że nic z tego nie ma. Chociaż teraz ładnie wybił, za to mały plusik.
0
@Aragorn33 Ale byłyby jaja, gdyby Mbappe po tym jeszcze bramkę z tej akcji władował.
2
No tak kur*a, bez faulu. Jak na Lewym z Porto. Ten sędzia to się nadaje do drugiej ligi polskiej a nie do sędziowania Ligi Mistrzów.
0
@kanver_ ło cholercia ile tych herbów... Biedny Raphinha
49
Ile razy dziś Lewandowski nie poda Raphinhi na pustaka?
1
Foden złota piłka?
0
Nie no, tyle śmiania się z Kane'a, że bez pucharu, że pechowy, a on tu Ligę Mistrzów zgarnia...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas nie gramy gorzej niż z nimi w składzie. Nawet nieco lepiej.
4
@michalgajdek pewnie gdziesw środku tabeli. Najlepszy transfer w ostatnich latach, w dodatku darmowy :O
2
"Wspomniane spotkanie (kolacja) w domu Lewandowskiego wywarło pozytywny wpływ na poczynania Barcelony. Od tego czasu Katalończycy rozegrali 11 meczów, notując osiem zwycięstw i trzy remisy." - meczyki
I to jest właśnie ta różnica między Kane'em i Lewandowskim. To jest ten mental. Lewy zrobił kolację i odmienił sytuację drużyny, a Kane tylko strzela gole.
0
@FcPortoFan1999 Zabrakło jakiegoś dobrego smite'a od Polaka...
8
@blakkudium Klasyczny ekstraklasowy centrostrzał :) Kto by pomyślał, że w TOP 5 ligach też działa...
0
Jankos słabiutka druga gra z Fnatic.
0
@koziar Znaczy wiesz, taka argumentacja w teorii ma sens, ale przecież w tej kolejce nawet Stuttgart może dogonić punktowo Bayern :) Kto wie, czy Bawarczycy nie skończą na trzecim miejscu.
0
@mekston Aha, dobra, że 3/4 jako ułamek, a nie że trzech albo czterech, nieważne XD
0
@mekston Nie no, Haaland się nie liczy, grał w PL...
0
XDDD, Bayern to jeszcze przegrał :)
1
@tomek8756 Jej życie, jej decyzja. Kim jesteśmy, by mówić co ona może, a czego nie?
8
Na La Bambie nastroje przed PSG bardziej optymistyczne niż przed Napoli, co jest całkiem zabawne, biorąc pod uwagę, że Napoli było w katastrofalnej formie i mam wrażenie, że również stylowo leżało nam znacznie bardziej niż PSG.
0
@FcPortoFan1999 Pucharowicz będzie grać w el. LE, a nie LKE? A to ciekawe, nie wiedziałem.
14
@abram3k Kurde, ale Pedri wtedy wywijał obrońcami w polu karnym... Długo, oj długo już nie był w takiej formie.
0
Czyżby Wisła Kraków w europejskich pucharach? Dawno nie było.
0
@TR3YWAY Araujo, bo wysoki.
2
Już po Lewandowskim niestety. Tak jak myślałem przed sezonem, konkurencja o Pichichi jest żadna, a jednak prawdopodobnie i tak się nie uda. Szkoda, bo liczyłem, że w tym sezonie się rozkręci i jednak załaduje coś w pobliżu tych 30 bramek w lidze.
0
@QUNJ Ale mi powiedziałeś. Brawo ty.