0

Bez De Jonga i Pedriego graliśmy lepiej.

0

@kanver_ swoja droga sytuacja jssli dobrze pamietam bardzo analogiczna do tej z PSG, ręka która leczy, miękki karny wynikający z głupoty obrońcy.

0

@Ronaldinho10theking sprokurowany karny na Viniciusie przy 2:1

6

Mamy już po sezonie, więc mam nadzieję, że Xavi zdecyduje się nieco odważniej postawić na Roque. Zwłaszcza, że forma Lewego nie rokuje najlepiej.

0

Ojejku, biedny Araujo po tym jak spartolił nam superpuchar, to jeszcze spartolił nam Ligę Mistrzów, jaki biedny on jest... Dobrze, że Gundo go przeprosił, bo jeszcze by mu się smutno zrobiło...

0

Jak Lewandowski dzisiaj?

0

@tristan87 Bayern imo zdecydowany faworyt. Dziwne te kursy.

0

@FcPortoFan1999 Może będzie Der Klassiker na pocieszenie...

7

Jedyne, co mi się podobało to charakter naszych. Gryźli ziemię, tak jak być to powinno w meczu o tej randze. Często interwencje, wślizgi z wielkim poświęceniem. No nic, już tylko El Clasico i koniec emocji na ten sezon.

0

@Culer9002 No tak, tylko BVB ma raczej nikłe szanse na ostateczną wygraną... A PSG to i z City, i z Realem powalczy.

2

No nic. Kibicowałbym dalej PSG i Mbappe, ale przez to, że ten debil Dembele jest u nich w składzie, nie czułbym się z tym dobrze.

1

@Zimny Tylko Fermin mógł grać zamiast nich, więc Xavi nie miał pola manewru niestety.

2

@Roobo Żadne setki, bez przesady.

0

@AlexDark00 Był fatalny, ale gorszy od Araujo? To już odkleja.

0

@GeneralXavi Nie miał żadnej patelni, nie dostał karniaczka, tak jak Mbappe. Ale to nie usprawiedliwia naszego najbardziej doświadczonego zawodnika. Nie dał nic od siebie. Żałosny, tak bym określił jego występ w jednym słowie.

4

Wstyd Barca. Lewy Out, gdzie jest nasz najbardziej doświadczony zawodnik w takim meczu? Xavi Out, za pierwszą połowę sezonu i przegranie z impetem wszystkich pozostałych trofeów.

0

Zawsze te mecze tak szybko mijają, a ten ciągnie się jak na złość...

1

Dzisiaj z Paryżem, jutro z Realem. Ale przynajmniej przez chwilę były emocje.

0

Jasny gwint, karny... Proszę, niech zadziała...

0

Wyłączamy ekranik. Nie no, jeszcze nie.

1

Xavi klasyczek XD

1

Heleno ja mam zawał!!!! Zejdę na tym meczu zaraz...

0

@Benz Na każdą dobrą interwencję przypadają dwie mega niepewne.

0

Ter Stegen też dosłownie nic nie robi w całym dwumeczu. Namiastka bramkarza z porpzedniego sezonu.

0

@Kapitan hawk Widzisz, nawet sam sobie nie wierzył.

3

Araujo znowu zrobił to, co w superpucharze z Realem. Z dużym prawdopodobieństwem przegrał nam mecz fatalnym, bezdennie głupim faulem. Nie wiem, jak tak dobry obrońca może popełnić taką kompromitację.

0

W PSG Dembele strzelił 3 bramki w 36 spotkaniach. 2 z Barceloną.

0

@Kapitan hawk Był nawet taki jeden, co mówił, że Raphinha lepszy od Mbappe. I on też miał rację, a dosłownie nikt mu nie wierzył.

2

@GeneralXavi Bo Pedri leżał z 2 minuty.

0

Mbappe po pierwszą LM w ostatnim sezonie w PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?