kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Bez De Jonga i Pedriego graliśmy lepiej.
0
@kanver_ swoja droga sytuacja jssli dobrze pamietam bardzo analogiczna do tej z PSG, ręka która leczy, miękki karny wynikający z głupoty obrońcy.
0
@Ronaldinho10theking sprokurowany karny na Viniciusie przy 2:1
6
Mamy już po sezonie, więc mam nadzieję, że Xavi zdecyduje się nieco odważniej postawić na Roque. Zwłaszcza, że forma Lewego nie rokuje najlepiej.
0
Ojejku, biedny Araujo po tym jak spartolił nam superpuchar, to jeszcze spartolił nam Ligę Mistrzów, jaki biedny on jest... Dobrze, że Gundo go przeprosił, bo jeszcze by mu się smutno zrobiło...
0
Jak Lewandowski dzisiaj?
0
@tristan87 Bayern imo zdecydowany faworyt. Dziwne te kursy.
0
@FcPortoFan1999 Może będzie Der Klassiker na pocieszenie...
7
Jedyne, co mi się podobało to charakter naszych. Gryźli ziemię, tak jak być to powinno w meczu o tej randze. Często interwencje, wślizgi z wielkim poświęceniem. No nic, już tylko El Clasico i koniec emocji na ten sezon.
0
@Culer9002 No tak, tylko BVB ma raczej nikłe szanse na ostateczną wygraną... A PSG to i z City, i z Realem powalczy.
2
No nic. Kibicowałbym dalej PSG i Mbappe, ale przez to, że ten debil Dembele jest u nich w składzie, nie czułbym się z tym dobrze.
1
@Zimny Tylko Fermin mógł grać zamiast nich, więc Xavi nie miał pola manewru niestety.
2
@Roobo Żadne setki, bez przesady.
0
@AlexDark00 Był fatalny, ale gorszy od Araujo? To już odkleja.
0
@GeneralXavi Nie miał żadnej patelni, nie dostał karniaczka, tak jak Mbappe. Ale to nie usprawiedliwia naszego najbardziej doświadczonego zawodnika. Nie dał nic od siebie. Żałosny, tak bym określił jego występ w jednym słowie.
4
Wstyd Barca. Lewy Out, gdzie jest nasz najbardziej doświadczony zawodnik w takim meczu? Xavi Out, za pierwszą połowę sezonu i przegranie z impetem wszystkich pozostałych trofeów.
0
Zawsze te mecze tak szybko mijają, a ten ciągnie się jak na złość...
1
Dzisiaj z Paryżem, jutro z Realem. Ale przynajmniej przez chwilę były emocje.
0
Jasny gwint, karny... Proszę, niech zadziała...
0
Wyłączamy ekranik. Nie no, jeszcze nie.
1
Xavi klasyczek XD
1
Heleno ja mam zawał!!!! Zejdę na tym meczu zaraz...
0
@Benz Na każdą dobrą interwencję przypadają dwie mega niepewne.
0
Ter Stegen też dosłownie nic nie robi w całym dwumeczu. Namiastka bramkarza z porpzedniego sezonu.
0
@Kapitan hawk Widzisz, nawet sam sobie nie wierzył.
3
Araujo znowu zrobił to, co w superpucharze z Realem. Z dużym prawdopodobieństwem przegrał nam mecz fatalnym, bezdennie głupim faulem. Nie wiem, jak tak dobry obrońca może popełnić taką kompromitację.
0
W PSG Dembele strzelił 3 bramki w 36 spotkaniach. 2 z Barceloną.
0
@Kapitan hawk Był nawet taki jeden, co mówił, że Raphinha lepszy od Mbappe. I on też miał rację, a dosłownie nikt mu nie wierzył.
2
@GeneralXavi Bo Pedri leżał z 2 minuty.
0
Mbappe po pierwszą LM w ostatnim sezonie w PSG.