0

Podobno Kane z jakąś kontuzją pleców, rekord bezpieczny :)

9

@Kamiloza91 jak to policeman przeszukuje mnie...

0

@mekston No, jak Lewy jakiś dublet machnie, to może nawet będzie ciekawa walka na koniec o Pichichi.

1

@Popitek12 Fury mimo wszystko, chociaż cały czas mnie dziwi, że uciekał przed Usykiem przez przeszło półtorej roku.

6

Wielka szansa przed nami, ale jednocześnie duże ryzyko popełnienia frajerstwa. A już człowiek myślał, że dość się nacierpiał w tym sezonie...

0

Wielka szansa przed nami. Ale też duże ryzyko popełnienia frajerstwa. A już człowiek myślał, że dość się nacierpiał w tym sezonie...

2

@Neymar_Junior Widzę tu tylko jednego kocura i dwa małe kociaki.

0

Jeśli Felix nie zostanie u nas za darmo, to pewnie trzeba będzie postawić na Fatiego.

0

@Mario96w Jakby nie patrzeć, w statystyce xG Auba przoduje. A taki Luuk de Jong w Holandii, (25.58, 27 goli) to już w ogóle.

2

Expected goals, TOP 3 każdej z najlepszych pięciu lig Europy.

Premier League
26.23 xG, Erling Haaland (25)
20.08 xG, Mohamed Salah (18)
18.90 xG, Alexander Isak (20)

La Liga
19.73 xG, Artem Dovbyk (20)
17.27 xG, Robert Lewandowski (17)
13.81 xG, Ante Budimir (16)

Serie A
17.20 xG, Lautaro Martinez (23)
16.11 xG, Dusan Vlahovic (16)
15.01 xG, Victor Osimhen (15)

Bundesliga
30.63 xG, Harry Kane (36)
22.00 xG, Lois Openda (24)
19.85 xG, Serhou Guirassy (25)

Ligue 1
19.94 xG, Kylian Mbappe (26)
18.01 xG, Pierre-Emerick Aubameyang (14)
16.09 xG, Jonathan David (17)

0

@Argy przecież skuteczność jest taka, jaka powinna być. Jest na minusie o jakieś 0.20 xG, strzela niemal dokładnie tyle, ile powinien. Widziałeś może xG Haalanda, Kane'a, albo Mbappe? Nawet tego placka Nuneza?

0

@Roobo wymiana Roberta Lewandowskiego na Haalanda, byłbyś na tak?

2

@tristan87 Tak tak, wcale nie prowadził finału LM i finału Mundialu w tym samym roku :D

2

@Popitek12 Mam to gdzieś. Ta akcja jest tak rozpatrywana tylko dlatego, że miała miejsce na koniec meczu. Gdyby wydarzyła się w środku spotkania nikt nawet by nie myślał, by o tym dyskutować.

1

@Pedri16Future Awantura conajmniej jakby im karnego zabrał, albo czerwoną niesłusznie dał. Ciężko powiedzieć "byli lepsi", lepiej zrzucić wszystko na jeden błąd sędziowski.

0

@Matheu12 Zaufał liniowemu niestety, ale wcześniej zawody dobre.

2

Są plusy dzisiejszego wieczoru. Kane już oficjalnie sezon bez trofeum (znowu), wciąż można się śmiać.

0

Uj, Bellingham jakie ciasteczko piętką, dobrze że tam kolega się nie połapał.

3

Co tam się wydarzyło, czemu gra się zaczęła mimo dwóch piłek na boisku?

0

@norbo80 A tam gadanie. Koniec końców i tak to my zawsze jesteśmy lepsi, nie widzę w czym problem.

2

Bellingham ma talent, bez wątpienia. Ale na Marciniaka trzeba coś więcej.

0

Jeśli ktoś jeszcze myśli, że Lewandowski nie pressuje, to niech sobie spojrzą na Kane'a...

2

Gwiazdy chcą, by Harry Kane w swoim pierwszym sezonie w Bayernie zdobył Ligę Mistrzów, przypieczętowując ją golem w Der Klassikerze.

0

Josue bez przedłużenia kontraktu z Legią. Chyba nie zdają sobie sprawy z tego, co tracą, będą ich kukle swędziały, oj będą.

0

@Czarny_ck Oczywiście, że go zjada w dryblingu, nawet samemu będąc pod tym względem cieńki. Prędzej porównałbym Fatiego do Lewego pod tym względem niż do Brazola. Bramki strzelał, owszem, ale poza tym nie było go na boisku, a w wielu meczach nawet nie tyle, co go nie było, to jeszcze przeszkadzał kolegom w grze. Co ma do tego Ferran, to nie wiem, bo on w poprzednim sezonie faktycznie był jeszcze słabszy, nawet od Fatiego, ale Raphinha asystował 3 razy tyle, co Fati, a szans dla kolegów tworzył pięć razy tyle, bo Fati i kreatywność to oksymoron. Akurat tak jak lubię krytykować Xaviego, tak za to, jak grał Fati nie mogę go obwinić i absolutnie mnie to nie dziwi, że wolał wtedy wystawiać Gaviego jako tego fałszywego skrzydłowego.

0

@Czarny_ck Xavi wstawiał pomocników, bo Fati na boisku nie istniał. Dostał tyle czasu, ile powinien, to nie wina Xaviego, że nic sobie z tych szans nie robił. Niestety ma taki profil, że nie pasuje nigdzie na boisku. Na skrzydłowego za wolny, zbyt często schodzi do środka, nie ma dryblingu (nawet Raphinha go zjada w tym aspekcie). Ma dobry strzał, ale na dziewiątkę za słabe warunki fizyczne. A na ofensywnego pomocnika brakuje mu kreatywności i jakości podań. W Brighton De Zerbi przetestował go na każdej pozycji i niestety nigdzie nie potrafił znaleźć mu miejsca na boisku.

1

@blakkudium A ten znowu o jakichś kampaniach... Słabo gra, to się mówi o jego sprzedaży, nie ma w tym wielkiej filozofii.

0

@Kidd Co do zasady, zgoda, tamte pozycje trzeba pokryć najpierw, w szczególności pivota, ale ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia też by się przydał. Gundogan i Pedri tylko grywają wyżej, a taki Fermin to póki co materiał raczej na zmiennika.

0

@Emhyr Nigdy bym Garcii na pivota nie dał, po tym co wyprawiał w poprzednim sezonie. Natomiast w obronie, kto wie. A Christensen - tak jak mówiłem, jeśli znajdziemy dobrego pivota, a Cubarsi utrzyma formę, to na boisku zrobi się za ciasno dla Duńczyka. Dla mnie to byłby logiczny transfer, ale też nie wiem, czy zarobilibyśmy za niego jakąś sensowną kasę.

0

@AlexDark00 A na Isaka nas niby stać? Przecież nie oddadzą go za mniej niż stówę, nie ma nawet takiej opcji. A Dovbyk to ten sam profil zawodnika, co Lewy i wcale nie jestem przekonany, że sprawdziłby się w naszych warunkach. Lepiej postawić na Roque, albo Guiu, bo Ukrainiec już w tym momencie kosztowałby pewnie zdecydowanie za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?