6

@BIGCULES Robi świetnie liczby. Mi tam byłoby ciężej pożegnać się z nim, niż np. z takim De Jongiem, albo Ferranem.

1

@Adran360 Wszystkie te gole strzelił niemalże w ten sam sposób, bardzo ciekawy hat-trick

0

@LukaszFan Progres niby jest - mamy mocniejszą ofensywę, ale we wszystkim innym regres.

24

Milik został królem strzelców Coppa Italia. Klasa.

1

Jest Bruno z asystą piętką. Edit: Błąd. Nie dotknął piłki XD. Ale ładnie przepuścił w takim razie.

23

Tak tak, sezon był super. Tutaj powody:
Villarreal 3:5 (dom)
Real Madryt 1:4 (superpuchar)
PSG 1:4 (LM, dom)
Girona 2:4 (dom)
Girona 2:4 (wyjazd)
Athletic Bilbao 2:4 (puchar)
Szachtar 0:1 (wyjazd) - 1 (słownie: jeden!) celny strzał Barcelony
Granada 3:3 (dom)
Antwerp 2:3 (wyjazd) - 3 celne strzały Barcelony
Granada 2:2 (wyjazd)
Mallorca 2:2 (wyjazd)
Getafe 0:0 (wyjazd)
Do tego fatalny styl w wielu wygranych meczach. Ból oczu, człowiek nie wie, czy się śmiać, czy płakać. Cały czas te same błędy i zejście z formą większości naszych piłkarzy.

2

Co się stało z serią statystyczną z golami, asystami i asystami drugiego stopnia?

5

@Andi18 To akurat żaden argument, bo w takiej Ekstraklasie to pół ligi może ją wygrać.

0

@AmigoBlancos Też mnie to zastanawia. Jest jakaś zasada o której nie wiem, czy co?

5

Guler ma mniej minut od Roque. Tak tylko przypomnę.

0

City to raj dla napastnika...

0

Ojjj, gdyby Rapha zmarnował taką setę jak teraz Son, to do końca następnego sezonu byśmy mu nie odpuścili...

4

@Adran360 Coś pięknego :/

1

@AFA W takim razie cofam swoje słowa

3

@blakkudium Ehh... I po co taki cyrk odstawiać...

0

@AFA Serio? No chyba, że tak, ale dzisiaj dobrze wygląda.

0

Ale by się taki Maddison przydał u nas... O, Haaland strzelił. Z metra, klasycznie.

0

@mekston Ta, to, czy pojawią się urazy będzie pełnić bardzo ważną rolę w przyszłości Kane'a. Niestety Lewemu się taki uraz w rekordowym sezonie przydarzył, kto wie, gdyby nie ta feralna kontuzja pod koniec sezonu, pewnie strzeliłby parę bramek więcej. Jakby utrzymał średnią, dobiłby do 47.

0

Harry Kane obecnie ma 30 lat. Robert Lewandowski gdy zdobywał z Bayernem tryplet i rozgrywał być może najlepszy sezon w karierze, miał 31 lat. W następnym sezonie, w wieku 32 lat pobił zaś niemożliwy do pobicia rekord Gerda Mullera.
Rekordu Kane nie pobił. Jeszcze. Najlepsze lata Anglik wciąż może mieć przed sobą.

0

Ta, już sobie to wyobrażam.
"Złotej piłki niestety nie możemy przyznać, czasu niestety nie cofniemy... Ale co pan na taką honorową nagrodę im. Gerda Mullera?"

0

@Gall Przybłęda? Toć to nasz wychowanek, nie mów tak... Gole strzela i bardzo go za to szanuję, bo to pomocnik, który we krwi ma grę do przodu i ciąg do bramki. Natomiast ma oczywistą wadę - niewiele kreuje. Wolałbym widzieć go wchodzącego z ławki, przynajmniej na razie. A co do Pedriego, to nie tak dawno jeszcze była mowa o Pedridependencii, niech gra. Gdyby tylko wrócił do formy z poprzedniego sezonu...

0

@Rewolucja123 Valle to jednak gość z Segunda Division, jeśli trzeba będzie ciąć koszty to ok, ale wolałbym nie mieć na tej pozycji tylko młodzików

0

Pozycje, które przydałoby się wzmocnić:
1. Defensywny pomocnik - mamy Christensena i Oriola. Chyba wszyscy się zgodzimy, że ciężko jest sobie wyobrazić kolejny sezon bez rasowego pivota.
2. Lewy obrońca - jest tylko Balde. Potrzeba kogoś do rywalizacji, np. od biedy moglibyśmy wykupić Cancelo. Na pewno nie można zostawić tej pozycji pustej, bo nie wiadomo, czy Balde podźwignie się po kontuzji.
3. Ofensywny pomocnik - mamy Gundogana i Pedriego, którzy mogą grać na tej pozycji i Fermina, który nie jest jeszcze produktem na teraz, brakuje mu dyscypliny i kreatywności. Potrzeba nam kogoś, kogo naturą jest gra do przodu i szukanie nieoczywistych opcji.

1

@Faro Jedyne, co poznałem na własnej skórze, to Xavineta.

1

Szanse są większe niż na pobicie rekordu Lewego przez Kane'a, nie traciłbym jeszcze nadziei.

0

@Arden każdy wie, że w tamtym roku sobie na nią zasłużył, przyznanje nagrody to tylko formalność, w którą niestety nie wierzę

9

@P33ck świetny gracz, drugi sezon z rzędu najlepsze liczby ze skrzydłowych, a grał często nie na swojej pozycji, dużo ogonów, do tego kontuzja. Jak sprzedać, to nie za mniej niż 80 mln.

0

@Cvzx Ferran zrobił duży progres od poprzedniego sezonu, wchodzi na boisko z kompletnie innym mindsetem i jest widoczny.

4

Robert Lewandowski od stycznia 2024:
- 25 spotkań (1 926 minut / 2 250 możliwych)
- 15 goli (gol co 128 minut)
- 4 asysty (asysta co 482 minuty)
- 9.24 xG
- 4 wielkie szanse zmarnowane
- 7 wielkich szans stworzonych
- drewniane przyjęcia ograniczone do minimum
- nie zawiódł w pucharach:
a) Superpuchar (Osasuna - gol, Real - gol)
b) Copa del Rey (Barbastro - gol, Unionistas - bez wkładu bramkowego, Athletic - gol)
c) Liga Mistrzów (Napoli wyjazd - gol, Napoli dom - gol, PSG wyjazd i dom - bez wkładu bramkowego)

W nowym roku to naprawdę kliniczny striker. Argument serwisowy bywa obśmiewany,
ale w tym przypadku naprawdę nie jest bogato, ale jakoś sobie radzi. To bez wątpienia najlepsza wersja Lewandowskiego od pierwszych miesięcy w Barcy.

4

@zodiak_10 Uważam, że to był nietrafiony transfer z racji na profil Roque, ale skoro już go kupili i wydali miliony, mało tego - ściągnieli go tu na siłę pół sezonu wcześniej, to powinien dostać swoje szanse. A Xavi wystawił go kilka razy na alibi i wrócił do Rekina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?